Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell a gagyi duma. A Félsvédnek vagy 6 hónapja áll a Ducatija. A szokásos. Leállt az egyik henger és az elektronika csere kb. a motor árának 1/3-ba kerül. Vagy féltucat hasonló esetről tudok elsőkézből. Pl. 3db 749-esről aminek leállt az egyik hengere és fél milliós tétel volt a javítás.
Arról a fasza kis 1098-ról nem is beszélve ami a Motorrad 25000-es tesztjét törött hajtókarral fejezte be.
Előbb vennék Yamahát mint Ducatit.
Bontóban csak van olcsóbban nem?
mi a vád ha a rendszám a hátizsákban van?ha 1 km-rel mondjuk előtt esett le?nem neki kell bizonyítania a vétlenségét hanem nektek a vétkességet nem?
Ja. Gondolom 3-400 000-ért kapna is rá.
Ha komplett órát cserél úgy megoldható?
Nincs rá lehetőség az átállítására.
Épp a tavalyi mátrás akcióban büntette meg kolléga a 999-es ducatis srácot, aki előttünk fulladt le, rendszámtábla hátizsákban és egyéb problémák miatt.....szóval szuper gépek ezek......aztán szegény srác tolta szépen a közeli község irányába....
Gondolom
felesleges
Úgy látom értesz hozzá. Elmondanád mennyi a 10.000-es szervíz díja egy 1098-asnak? Én azt hallottam 100.000 Ft, mert szelepet kell állítgatni vagy cserélni mivel nagyon ki van hegyezve..... Mennyivel tud többet egy japántól? Szerintem semmivel Az igaz, hogy szép, ez elől nem zárkózom el.....de nem egyedüli szépség a motorkerékpárok között....
baromarctalan
Baromarcú! Ezt az ovis dumát honnét szedted? Józsitól hallottad,akinek a pista haverjának az ükköreganyja mesélte? Nézzél már körül, olvass utána kicsit ,esetleg kérdezz meg egy ducatist már a szerviz/alkatrészárakról,aztán jártasd a mocskos pofád! A motort,élményt meg kell fizetni. Tudod azt,amit a szaros, japán tömegmocskok soha nem nyújtanak. Az ócska erregyeddel az élen
ugy csiripeltek a madarak a nemzeti bankba embereket vesznek fel.valoszinü megbeszelhetö veluk hogy A6os cegauto helyett inkabb adjanak 1098ast-söt 1198ast.adofizetöknek ugy sem tünik fel ,senki nem latja a hianyt......
Elfogadnám, de nem adnék ki pénzt rá... Azért, hogy vitrinben tartsam, mert a szervízszámla az egekben, az alkatrészek meg valahol másik bolygón landolnak... Esssélytelen!
Ámen!
ezt igy lehet szeretni vagy nem,de negyon megy
jol mondod...bitang f@ ..
simán
megazagancsossör!
Csörög-zörög, mintha egy marék csavar lenne a blokkban. Új motor és már szét akar esni... Hát mi abban a jó? Csakazereggy
130 km,pályaidom,meg Ring?Öööö...
Ekkor hívtalak.
Ittunk egy üccsit Gyöngyösön a JET-nél és GO haza,....szétfagytam
Bitang f@sza gép
De a mögöttelévő sem elhanyagolható
tyűűű
1098S,...130KM van benne,most.
Jövőhéten kerül rá a pályaidom és irány a Ring