Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

das ist eine R1 topic...
who cares the X11 shit, or something like that...
sálálálálálá...
54-es méret,vadi új,40 000Ft-ért! 0670 9448042 Bocs,hogy zavartam!
Icon Motorhead Skull,vadonat új,fekete/piros bőrkabát(szerintem a legzoralabb design)XL-es méret,600euro(186000Ft) helyett 75000Ft-ért eladó!
Spyke Speed Toy,100%kangaroo!vadonatúj,egyrészes verseny bőrruha,56-os méret,full perforált,fekete/fehér/ezüst,1500euro(465000Ft)helyet

t200000Ft-ért eladó
Akkor én is. Nehogy lemaradjak valamiről!
még nemtudom, szerintem boxutca nyitásra
Így van.
Mikorra mentek ki?
26.án támadás
Hát szerintem elég messze van a központból. Kérj valami mást!

http://store.apple.com/uk/brow...
Anyámék mennek Londonba 2 hét múlva, így gondoltam elküldöm őket oda. De akkor így most lehet h nem.
Regisztráltam magam 26-ra, meg ápr. 3-ra. 26-án sztem az idő még szar lesz, na akkor nem megyek. Ápr. 3 rádásul péntek. De előtte mindenképp értesítelek. Meg a héten bandázunk is.
Balusk8 gördeszkával jön vajon?
Motogp46 meg a DRZ-vel amivel majd jó lehet kerekezni meg sztopizni a parkolóban! De klassz lesz!
Személyesen nem jutottunk el oda, mert mikor kint voltunk, akkor elég kötött volt a program. Így mi csak rendeltünk tőlük.

Beszéltem Motogp46-al, aki beszélt Baluska8-al, hogy 26-án támadunk a ringen. Lesz fénykép bőven!
Szóval gyere majd mindenképpen!
van valami prezentáció a gépről?
Tudom h veszélyes, ezért megyek oda! TopTen jogging kellene.
Ez egy Brentwood-i cím. Vagy ez is London része?
TopTen-t lehet itthon is kapni!
http://www.sugarrays.co.uk/sho...

De ez nagyon veszélyes hely!
BakondiG!

Megvan még a londoni bolt neve, címe, ahol a TopTen, meg a CletoReyes joggingot/cuccokat vettétek?
Nem én, de én is! Ha van kérdésed, gyere át a pályázósba!
teljesen egyetértek veled...
igen van hozzá papir de sehogy sem tudom kivenni hogy a memoria szálat hogy kel lbekötni na de mind1 majd lesz vaami
No látod. Hál' Istennek összetartó nép a magyar, azon belül is a maroknyi sportmotor.hu-n fórumozó. Gondolj arra, mi lett volna, ha nem honfitársaiddal, azaz felebarátaiddal és az ő példamutató összetartásával, hanem pl. a rettegett kisebbség(?) ellenszenvével találkozol.. Vagy egyszerűen olyan honfitársakkal, akikkel még a motor sem közös nevező... Hajrá, magyarok?

Ami a problémádat illeti, tán kaptál hozzá bekötési rajzot, vagy, ha nem (hiba), akkor legalább a gyártó neve ismert... és jó esetben van honlapja, amin... fent van (mégjobb eset) a segédlet.. Ha ezt megadod támpontnak, talán utánanéz valamelyikünk ráérő idejében .
Hello badzoli!
Te vagy aki a MERSZ esteket szervezi ugye?
Az LFP-ben qva rossz helyen kérdezted... Az nem a segítőkészségről, hanem a szabad anyázásról szól.
figyu ma irtam a locsi fecsi pályázás fórumba kérdeztem hogy valaki tud e a fokozatkijelzővel segiteni ezt kaptam vissza a bunkó álladék tróger parasztoktol:
1. : jagermanoka
[43553] ma 11:01
valaki tud segiteni? vettem egy fokozatkijelzőt és nem tudom hogy hogy kell pontosan bekötni mármint van egy negativ egy pozitiv szál addig oké van egy amit a fordulatmszámmérő impulzusát veszi meg van egy ami nekem sárga vezeték az meg a programozó vezeték.. azt hova kell kötni? + hogy kell betanitani a készüléket? ha valaki tudja irjon!
visszairtak:

2.: aya
[43555] ma 11:03
esetleg tipli ?

3.:
FülöpGábor
[43562] ma 11:17
tipli? húzz a picsába
ezt érted?

válasz erre előzmény
aya
[43567] ma 11:26
szerinted az agyrák éhendöglene a fejedben ?


csak kérdezem ....

FülöpGábor
[43570] ma 11:27
Te! rossz helyen vagy. nem tűnik fel?
itt nincsenek barátaid

hess a picsába


aya
[43561] ma 11:16
akarod , hogy elmagyarázzam ?

válasz erre előzmény

jagermanoka
[43560] ma 11:13
na bocsi de ezt nem értem...

válasz erre előzmény