Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Afene. Úgy két hónapja benéztem az LFP-be és mit találtam? Egy nagy chatszobát. Olyan mint ha 15 ember msnzne egy ablakban. Azóta nem nagyon néztem be mert totálisan áttekinthetetlen. Jó szórakozást a bent lévőknek.
Akkor 1 mondatot ha megengeditek
Én vettem a fáradságot és figyeltem a történteket.
1.Egyetlen LFP-s sem anyázott.(ez még abban a topicban is tabu)
2.Mi is utáljuk az ilyen Névtelen Arctalan senkiket és nagyon remélem hogy az ilyen stílusú bunkó gyökér máshol keres társaságot magának (sajnos vannak többen is)
3.Szerintem senki nem akart nálatok atomot robbantani és nem hordott le titeket senki mint ez itt HSZ:14486
Van egy olyan topic amit mindenki utál mégis mindenki kiváncsi rá.
Miért nem lehet ezt elfogadni?
Semmivel nem rosszabb emberek ők (mi) sem mint akár ti.
Jó időt,balesetmentes szezont mindenkinek
majd lessz joidö azt leepiti a tulzott adrenalint,mar aki,...de hat ha ezt letja reggel az ember 7.30körül
csak a kivancsisag
Majd készítek róluk képet, vagyis már csak az egyikről... Ha igényt tartasz rá, szívesen elküldöm. Bár még csak egyszerűbb mintákat próbálok fújogatni...
Hmm... Nem értelek titeket. Senkit. Nem tudom, mi a háttere ennek az egész vitának, nem is érdekel. Amilyen "szinten" itt társalgást folytattok, tűrhetetlen. Most ez szól az LFP-sektől kezdve, dangereseken keresztül az átlag felhasználóig mindenkinek, aki megnyilvánult a témával kapcsolatban. Véleményt kinyilvánítani mindenkinek lehet saját érzése szerint, de attól még ugyan úgy tisztelni kell embertársunkat, akár milyen is. Legszívesebben sorbaállítanék most mindenkit és egy jó vastag rúddal végig vernélek titeket. "Már bocs."

LFP-sek:
Rendben van, hogy nektek ilyen a stílusotok, nekem ezzel nincs is gondom(valamilyen szinten én is ilyen vagyok). De akkor egymáson gyakoroljátok, ne pedig a számotokra esetleg "ismeretlen" embereken. El lehet valakit szépen is küldeni a "picsába", nem muszáj egyből anyázni. Nem akarok véletlenül sem megbántani senkit, sajnálom, ha valaki a szívére veszi!

De... Akárhogy is nézzük, amit itt művelt az egész brancs, undorító! Nekem ennyi a véleményem a témával kapcsolatban és itt be is fejeztem.
jaja, válság van, ne szórjad..
- 1 itt.
úristen.... hová jutott a világ?
régen (1.5-2 éve) itt azért ilyen számban nem voltak itt ilyen hozzászólások,most meg lépten nyomon.
ezt is a recesszió teszi?
siralom és szégyen.
Gondolom. De az smst megőrzöm, hogy majd 20 év múlva is röhöghessünk egy jót.
Az nem publikus...
Dehogynem. A bulizos oldaladról is tudok mesélni.
a kis csendes őrült..
Nem ismertek...
Úgy látszik vannak rejtett tartalékai.
ez világos, no meg jogos is.. csak hát nem hittem volna, hogy Zoliból így előjön az állat..
Csak próbált a megfelelő szinten szólni, hogy tuti megértse.

..hát ilyennek se láttalak még..

wow..
off és előre is elnézést kérek a stílusért, de furcsa módon nekem címezte a választ ez az alábbi nemistudommineknevezzem:

Kicsicsillag dearghost!
Nem tudom, mi a kurvaanyád bajod van, lévén nem is neked szólt az írásom és minekutána sem téged, sem a felmenőid, sem az LFP topikot, illetve az oda írogató embereket nem illettem a te billentyűidről származó jelzőkkel, ezért kikérem magamnak a stílusodat!
Ekkora sutyerák tapló paraszt bunkó állattal még sosem találkoztam. Ha nem tetszik valami, minek olvasod?
Nem kötelező itt tagnak lenni. Mint ahogy ez a stílus sem elfogadott, amit te képviselsz.
Bazdmeg, ebben a stílusban tiltakozol a neked nem tetsző stílus ellen? Hogy a faszba képzeled ezt?
Ki a tököm vagy te, hogy így beszólsz nekem és mindenkinek?
Apád is inkább a falra verte volna, mint anyádba...
Takarodj is a fórumról!
Nem tudom olvasott-e valaki Rejtő Jenő könyveket,és azokon belül is Fülig Jimmy leveleit!?Na ez totál ugyanaz!egy szuszra tíz mondat!?Nem semmi!
Vadonatúj,54-es,30 000Ft
én nem vagyok lfp-s,meg hondás,meg r1-es,meg semmijen,de a kúrva anyádat....sőtt semmi nem vagyok...ma regisztráltam erre a sportmotorra..végigolvastam rengeteg topikot,de nekem nem tetszik....tiszta szégyenek vagytok...nem motorosok...hanem tipikus magyarok....na mégegyszer mielőtt töröm is magam innen.....leírom....a kúrva anyádat!Csak hogy itt is legyen a nyázás...remélem nincs harag...a kúrva anyádat!
nincs
.de neked kell tudni mit tettel tönkre
kivancsi lennek mi lett belölük:)
Akkor már én sem menjek,mi Predi?pedig mennyire ajánlottad ezt a helyet ,,köszi hogy igy alakult,most legalább máshol olcsobban hozzájutok a bukógombához is..Tényleg,Alex azt is tud?meg egy haverom most akarja összerakni pályagépre a törött Gixxijét,,,Alexhez vezénylem,,,add meg a számát az Alexnak smsben.... tényleg én is köcsög LFP-s vagyok... mindegy ,vállalom...........sorok,szöveg rendben,,,,,enter