Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincsmit!cs.dzsordzso azért ajánlotta a hambit mert ő tudja amit te nem........................a vegetáriánusok kicsiny táborába tartozok Ki kellene próbálni a mocidon egy másik műszerfalat is! Mert az enyémnek valami belső hibát diagnosztizáltak,mert alacsony fordulaton nem mért,és magas fordulaton is csak össze-vissza! És lehet a diagnosztikádat is ez zavarja! Ez egy tipp,én is úgy jöttem rá hogy a műsz.fal a rossz hogy átraktam egy másik mocira,és ezzel kiszűrtem a jeledót
vagy esetleg motorvázadat kell polirozni vagy lengőkarod festés airbrush ilyesmi abban is szivesen segitek
ááá isten vagy remélem nyáron összefutunk és akkor kapsz egy duplahusos burgert köszönöm szépen ha valamiben segithetek akkor szolj nyugodtan ! vagy ha esetleg valamilyen müszaki kérdéésed van amiben esetleg segithetek!
U.I. szerinted mi lehet a baj ha 3000 nél az órám demo modba megáll .... és vissza... és járó motornál meg ritkán méri a fordulatot egyébként meg nem.... próbáltam vezetékeket mozgatni hogy valami kontakt hiba van de semmi van ötleted?
Na itt is vagyok! Nincs hozzá semmi csatlakozva Szerintem valami ellenőrző műszer csatlakozó lehet/Bár ezt inkább servicében kellene kideríteni/Karsaiék közel vannak hozzád nemde? De a lényeg ,ez működést nem befolyásol www.blackbears.ru -n letöltheted a service manualt ott ha ki birod nézni a kapcsolási rajzot,akkor szerintem rajta van ez is!
love, peace and unity
Hehehe! ............Jó sok!Csabán aszonták kb4780ftde majd 7főn kiderül! Na megyek csatlakozót nézni!
Mi van itt vaze?
Nagyon nem örülnék neki ha ilyen sztenderen szétforgatott tiltáson járatott 0km-es motort kellene vennem!
és lehet moderálni! de az eminens arcodba belelépek .hát mit képzelsz te magadról kisfiam?
Mindenki a megmondhatója Kisbarátom, hogy egyszer sem fenyegetőztem.DE! hogy ezért ugy szájbabaszlak hogy kiköpöd a fogad azt lekönyvelheted most.vásároltam nálad majd közben megtetszett ez-az megrendeltem,megjött hozzáteszem korábban mint várható volt ezért az értesítéstől számított 13 ! nap múlva KIFITETTEM elhoztam.Nem tettem semmi különöset azzal hogy vettem valamit.De ha te itt ócska kis lejáratással próbálsz meg alám tenni az nem virtuális fejes lesz a monitor mögül.mondjuk már nincs ha szócska,mert már elbasztad..mit gondoltál mindenkivel összeveszhetsz mindenkit fikázhatsz
még 1x ne szólíts meg mert az idő lerövidül köcsög
Szia Carlo,,,veled nincs semmi bajom,,,,,meg amúgy sem,senkivel,,én szeretek mindenkit én mínősíthetelen vagyok,meg köcsög is.............mindegy,,,ez már csak hab a tortán
értelek.......rendben,,,,de azért nézzétek merg mégjobban,,,,,viszont ezért ebbe belekötni,mert nincs mit mondani.....egyébként tök leszarom és nem megyek ezért ölre,,még csak ideges sem vagyok egyenlőre.....hülye lennék,,,,,egyenlőre kiszophat a tejesember
én mondtam, hogy durva..

..na, húzzunk innen, mielőtt csörögni kezdenek a láncok..

valaki térdeljen bele a térdhajlatodba:
Biztos megnézi Neked, mert igen segítőkész tipus, de egy dupla húspogácsás hambival többre jutsz nála!

Gabika van műszaki, de 9500 píz!
hűűűűűűűűűűűűű
valamikor férfi volt?

vegyéfelKÉTbuffalót (mámint 1 lábra):
ment..

süllyedjé' térdig mocsárban:
hát az adósod lennék egy sörrel ha megtennéd és megnéznéd! nagyon megköszönném neked !
Ez amúgy gyakori hiba és régen Én is mindig azt írtam hogy egyeNlőre, de aztán 1x szóltak vagy valahol olvastam, hogy nem így kell és azóta úgy használom, hogy egyelőre.

De amúgy elég sok helyen megtalálható ez a szó helytelenül....nem csak ilyen fórumokban.
Szia kykee!

Nem kívántam kötekedni, mert akkor valószínűleg én is megpróbállak minősíteni, mint, ahogy te teszed, de én ennek nem látom értelmét.

Ezzel együtt szerintem gondolkozz tovább és nézz utána több helyen, hogy van e olyan szó, hogy "egyelőre". Ha megtalálod akkor biztos nem írod le, hogy te valójában ezt állítottad a hozzászólásodban:

"...ez legyen az ő dolguk...egyenlő mértékben a legtöbb hozzászólás az LFP-ben történik..."

Szerinted ennek van értelme?

Azért ne húzd föl magad
küldd át wiwiwiwi-es csalánszájú ismerősöd. érdekel.

diszperzitesvödör:
oooooooookos..

szerelőakna:
hRugyibögi?

kislétra:
címezve kykeenek.
egyelőre---kötőszó, jelentése: jelen pillanatban
egyenlőre---jelentése :azonos méretűre.
a te általad használt szövegkörnyezetben az egyelőre a helyes,úgyhogy a válasz: ROSSZ!
+R