Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt vágjátok, hogy az új R1 kéthengeres?
elit?próbálsz segíteni nekik,tanács,erre még azt sem mondja,fapapucs...nem,mintha szükségem lenne rá,de ő kérdezi,válaszolsz,aztán ennyi...na mind1.van itt pár elit ember,ő előttük le a kalappal,segítenek,kérdezhetek,válaszolnak,és poénra veszik(kerekezés,és index problem,stb... )... de van néhány,akik szóra sem érdemesek...ők nem szeretnek minket,mi nem szeretjük őket,de ez így szép!akinek nem inge...
csak hogy szítsam a tüzet: kurvára nem tudok dönteni a két játékos között, R1vs636 na lehet elküldeni az anyukámba visszafele engemet
ÁÁ bazmeg utálom amikor valaki mutatja a jófejet ,máshol pedig lerajzol.Innen ismerszik meg a kétszínű fajtája:máson taposva előre.
mi egymásnak segítünk.ja és közben nem ugy hogy a hátad mögött meg leköpünk.na mind1 is, Ti vagytok az elit nem várom hogy megértsétek.Jágerjégermanócska:Te pedig keress fel szakembert ha valamihez nem értesz mert aki valaminek nem mestere akkor annak kókánya.
hagyd,mert még Neked is küld Danger matricát,amit fel kell ragasztanod a sisakra,meg a motorra...
ménem robbantasz?neked mindenki hülye úgy látom.vagy csak szemtől szemben vagyunk jó fejek? jaa .a zseton.értem már
asszem meggyőztetek az R1-ről úgy hogy idő kérdése és egy 2002-es Regy tulaja leszek. a ceglédi mazda zakar-tól származik a motor. remélem nem bánom meg. és a fő szempontom a motoroknál hogy MEGBÍZHATÓ legyen!
köszönöm szépen a segitséged ! megpróbálom!
Persze h nincs harag. De aki buzik közé megy azt előbb utóbb megbasszák, ahogy az indiánok mondják...!
Én tényleg azt javaslom, h hívd fel Ágót. Ő tudja, ő szereli, ő ért hozzá, ő összarakja akár. www.agomotors.hu-n találsz számokat, nyugodtan hivatkozz akár rám is.
ja és nem mókolok taknyos korom óta autókat motorokat szerelek 2 garázsos autószerelő mühely van volt időm megtanulni de valamit én sem értek
és egyébként nehogy azthidd hogy én nem aezt tettem mielőtt megvettem már azelőtt utánnaolvastam de ami érthetetlen az érthetetlen
teszem hozzá ha megnézed z adatlapomon találsz fzr átépitést azt én csináltam az utolsó csavarig az elektronika bekötéstöl a festéstöl a polirozásig a motor blokkon kivül atomjaira volt szedve tehát nem tarotm magam elveszett embernek hegesztek forrasztok polirozok éssatöbbi de nem ez a lényeg van hozzá angolul bekötési rajz meg szöveg mindet értem de amit kérdeztem az nincs teljes mértékben érthetően leirva nah csak ennyit akartam mondani de remélem nincs harag
Ezt már én is többször le akartam írni, így ebben a formában. Nagy igazság van benne.
Meg azért visszaolvasok pár oldalt egy topicban, mielőtt szerelési tanácsért mennék bárhova...
Ez így van. Részben...
Ha veszek vmit, először rákeresek a gúgliban, meg a gyártó/forgalmazó/importőr/szakszervíz honlapján, meg megkérdezek egy elektronikai szakembert (Ágó) mielőtt itt (sportmotor) bekérdezek, mert ha vmi okos rosszul tudja és elbaszok vmit, amitől hazavágom, vagy leégetem az egész elektronikát akkor nagyon morci leszek... Persze h lehet kérdezni, de nem egyszerűbb a fenti módszer, mint vmi tök ismeretlentől esetleg rossz tanácsot kapni, meg kitenni magam esetleges "atrocitásoknak" ? Mondjuk én alkalmatlan vagyok bármilyen szerelésre a rendszámtartó konzol leszerelésén kívül, szóval a szereléssel/bekötéssel kapcsolatos témakört én egy gumibelsőből nézem...
Das ist eine GS mit gigantische farokidom?
Zema, azért azt remélem nem mondod komolyan, hogy ő ne kérdezzen és az a normális ami abban a topicban megy? (Szerintem nem árulkodott, csak elmondta, hogy milyen "segítőkészek" a motoros társak ott... Ez egy motoros fórum vagy mi a szösz, ahol az emberek (motorosok) segítséget kérnek és adnak, szerintem leginkább ebből a célból jött létre ez az oldal, nem pedig azért, hogy ocsmány hozzászólásokat gyűjtsenek...
először is akitöl vettem az magánember és neki is bekötötték csak azt tudja hogy hogy kell betanitani másodszor azért irtam hogy tudjátok hogy mekkora bunkó emberek vannak itt... deha ez baj...
köszönöm szépen megnézem!
Valóban rossz helyen próbálkoztál. Motor elektronikában jártas embert kérdezz az ügyben (pl. Ágó tényleg jó választás)

Az LFP-s gyökerekről meg...
Ott kéne atomot robbantani
Yamaha R1 04-06 évjárathoz Termignoni kipufogó bilincsekkel, Valtemoto rendszámtáblatartó, majdnem új hátsó fékbetétek, intergált hátsó lámpához vagy indexhez relé eladó!
Mi a fuck ez az óvoda?
Megmondjuk a csúnyákat mondó bácsikat a tanárnéninek, vagy vatafák? Hívd fel Ágót, és kérdezd meg h kell bekötni, vagy kérdezd meg azokat akiktől vetted, nem egyszerűbb, mint itt túráztatni magad? Nem értem néha az embereket...