Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hugyibögi, ebben Millernek volt igaza..
Egyébként gondolkodtam,,,,,nincs igazad ha már engem is vicces helyzetbe akarsz állítani helyesírásom végett.....egyenlőre....egyenlő mértékben.....és kibaszottúl N-betüvel irjuk,mivel egyen az alap szó,,,egyenlítőt is N-el írjuk...de tudod mit nézz utána,azt majd ha megvan a végeredmény akkor szólj,hogy mennyire estél pofára,,,hülyegyerek
egyenlítő gól, "N "nélkűl írjuk vagy mi a faszom?vagy a nyomáskiegyenlítő tartály.......

Na remélem kapok nálatok kedvezményt,,,kéne bukógomga....

egy-e-lő-re...értelmetlen -------egy-
en-lő-re,,,na remélem igy már világos...............de egyébként meg tök lényegtelen csak kötekedés szempontjábol jutottál erre a szintre ami szerintem gyermekded lélekre utal a személyedben
Kicsit beleolvastam a topikba. Végigfutottam ezt a könnyed diskurzust, nem valami épületes de kívülállóként egy ideig szórakoztató. Jobban belegondolva inkább szomorú.

Én személy szerint örülök, hogy van még ember, aki tudja, hogy nem helyesírási hiba, ha valaki azt írja: "egyenlőre". Van ilyen szó is a magyar nyelvben csak nem azt jelenti, mint az "egyelőre".

(Ezért persze nem kapok - nem is várok - kedvezményt, viszont nem tartom negatívumnak ha valaki ismeri az anyanyelvét.)

Üdv

Grécsi carlo75
Csákó!A zöld +fekete-fehér és a barna+fekete fehér a jobb-bal index!/jól gondoltad/ Azokat a visszahajtott vezetékű csatlakozókról nem tok" semmit/az enyémen is van!/ És a 3-as csatlakozót sem tudom hirtelen mi!De ha nagyon kell megnézhetem!
AGV Gp-Pro Rossi sisakomhoz keresek plexit. Nem tud valaki olyan boltot ahol emberi áron lehet megvenni? (ne Shox áruház :))
Kösz
Itt Nyir1-n a piacon odadják gázolaj árban a ukránok, bár 15cm gázolaj felül,víz alul........ja akkor igy már drága a használt kanna és ki is fizeted....hm.......
esetleg vaterán is van egy pár jó darab: link
Gyáli piacon ilyen 1500-2000 ftért vannak olyan kannák. Igaz hogy használtak de szerintem megéri.
de belül korrodált,,inkább az obiban nézze meg,olcsóbb és jobb....remélem helyesen írtam mindent Parázok a Grécsi Millertől hogy jól irtam,mert még a végén kapok egy 1est azt bahhatom az évvégimet
Te,a Rexetin az egy igen erős idegnyugtató,,,te miért szedsz ilyeneket,,ezt sem mindenkinek írják fel.....
és van benzineskanna a tecsóban....fém....4500 ft....brutto......20literes.....zöld.
off
Azért ez továbbra sem a "ki a nagyobb szájkaratés" topik...
1etértek.
Látom magam előtt a szitut,a reggeli tornától,szakközepes agytágitástól megfáradt de lelkes növendékek itták a feljebbvaló szavait, készülve a köz szolgálatára .....erre megjelent az ellenség............. Csak egy vidit a közösbe!
Na bumm......ennyi?bocs hogy vétettem egy kis hibát,,,de látszik menyire gyerekes vagy és csak ebben az egy szóban találtál hibát....OHH?MOST ennek a hozzászólásnak az ablakának melyik sarkába szarjak?hmmm.faszom sem fenyegetőzött,,,te érteted annak,mert egy beszari paragép lehetsz az üldözési mániáddal együtt....

várgyá most menyi hejesírási híbát lácc?na ha ere vót időd akor jó nagy barom vagy,hogy ijenekkel foglalkozóóóól.......Sümeg ,1szint, 2 szoba,,,ott meg olyanokkal foglakoznak mint te ha ezt is elolvastad na tipli aranyom ha meg valamit akarsz,akkor várlak az LFP topikban......várj,most megnézem,,,jó ,oké,mindent jól írtam
Zema!
Igazából teljesen jól írtad le.....csak fülöpgabit hagytad ki,meg még egy pár értékes embert...de jól beszélsz...nagyon...mit ettél?én például most az először,a mai napon írtam be ide először,mert krézi barátom védelmére keltem..ilyen vagyok,,,bocs...de soha az életbe nem néztem be ,hogy miket irkálnak és azt sem tudom kik vannak itt....de az LFP az olyan mint a Győzike show?senki semnézi,mégis mindenki vágja hogy mi zajlik?annyira fikázzák,de csak irigységből.....mindegy ez már az ő bajuk....mi idegennek virtuálisan sosemsegítünk,kivétel ha oda tartozik......minek?hogy megint egy féreg játszásval időt pazaroljak?vagy egy önző felszines köcsögnek segítsek,addig amíg eléri a célját aztán hátba köp?inkább maradok ott,de én sem kérek olyanól szivességet simmilyen formában akit nem ismerek?először letszem az asztalara mit kell,aztán kérek és tőlem is kérhetnek....amíg tudok segítek...annak aki megérdemli...elégszer basztak át az önzetlenségem miatt ...ennyi...pont ezért történek ez az LFP-ben ahogy történik,,,,aki marad az jó társaságot kap...de az idő mig beilleszkedik és sok mindenen megy kersztűl...de ha egyszer igy működik

csá mindenkinek és jó szezont bukta nélkül.....basszatok sokat..üdv kykee
Akkor jó van akko,,,,látom te is az értelems emberek közé tartozol,,,jól van ez igy Példát vehetne rólad a Milli 1.0 Liter tej, vagy ki a tököm.na oszlottam innen elfele,,,az LFP-bemegtalálsz ha valamire szükésged van,hátha tudolok segitenelni...üdv
Kykee

Én nem az embereket minősítettem, csak azt mondtam, hogy az LFP nem arról szól...
Nyilván van ott is sok, segítőkész emberke, akiktől ha más topikban értelmesen kérdezel, akkor segítenek is, lásd Zema kamerakonzolja.
Csak tudni kéne megtalálni azt a topikot, ahova a kérdés való. Legkevésbé az LFP-be. És nem telefosni mindegyiket a kérdéssel. Ebben teljesen egyetértek.
A traffipax-os rendőrnövendékek az komoly volt. BakondiG barátommal támadtunk, azt hiszem a mexikói úton és ott próbálgatták a trafit. hallották h nem lassan jövünk, vagy mindketten felvettük kerékre és csak annyit láttunk h nagy a kapkodás és gyorsan fordítják meg a trafit, h bemérjenek. persze hátul nekem nem volt rendszám, Gabinak meg le volt takarva. vicces volt. Filmjeim vannak, de a magam és a barátaim szórakoztatására. Ide nem töltöm fel őket.
Gondoltam. Egyből levágtam a lényeget!
Mondjuk az a rendőrtanulós eset vicces volt!
A capella fellépések korlátozzák, hogy online legyek sajnos.
Tavasszal azért nem vagy itt, mert a homo bárban nincs net?
Nem értem...
mind1 szarok rá én nem kötexem sose senkivel akinek tudok segitek motoros élet ide vagy oda aki ugy ál hozzám annak a kisujamat mutatom és a karom adom ettöl érzem magam embernek és ettöl érzem azt hogy ember lehetek és ezt az élet meghálálja nekem nem egyszer volt már erre példa és épp ezért teszem ezt segitek az embereken nem várom el hogy viszonozzák de ha mégis megteszik az mindennél jobban esik én igy élem az életem ........................................................
.................................................