Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv! ki itt a legmagasabb R1 tulaj? kilátástalanságba lett véve egy 2002-es évjáratú yamaha erigy! akciós ajánlat számomra.. csak hát én eddig kényelmes nakedos voltam. arra lennék kíváncsi hogy a 186cm és a 104kg-ommal menniyre tud egy ilyen túraképes illetve kényelmes lenni? pro illetve kontra érvek? köszönettel:Bálint
Üdv!
Csak gondolkodtam. Azon, hogy minek kell letenni a sportgépet és áttérni a földtúrásra... Lehet ezt kombinálva is, az r1 egy nagyon univerzális gép! Ha rövid időn belül nem változik az idő, irány az offroad
Nem-nem!
Nem a felhasználói fiókokhoz van jelszó beállíva, meg ez nem is XP home, hanem xp professional. Céges notebook-okon van a rendszerbiztonság, ahol adminként, felhasználóként a teljes hálózathoz hozzáférve, vagy szimplán workstation-re tudsz bejelentkezni. azt nem tudom ezzel megkerülni, csak admin jelszóval.
Ha kell, tudok adni kölcsön vistát. Én még a laptophoz kaptam eredetiben.
Cső!
Nem akarok belepofázni, de indítsd a gépet csökkentettbe, akkor betölt, és kitudod kapcsolni a jelszót! utána megint ujraindítod és akkor már betölt simán is!
Lehet nyakatekert lett, a lényeg hogy csökkentettbe a jelszót ki tudod kapcsolni
Jobb ha hozod majd.
nem is kell legújabb verzió.
vistát tudsz szerezni, vagy szerezzem meg és vigyem dvd-n?
Photoshop CS3 van.
Premier Pro van.
Lightroom van.
Más nem is kell!
Mondjuk nem a legújabb verziók.
Azok már csak leopárdra vannak meg.
Adobe cuccok?
premier, PS, stb...?
Tiltásig mindnek
Zema képe nyert nálam.

Akkor csak be kell bootolni valamilyen telepítőről. Vistám nincsen. Mióta MAC-et használok nem Microsoftolok csak ha muszáj.
Ez is kurva szép...
és a motor se rossz...

...blokkolnám...
Az XP.
Szép fotó! Szép R1!
Az XP, a BIOS, vagy a vinyó van védve jelszóval?
van rajta xp, meg minden szar, meg jelszóval védett... le kellene gyalulni mindent, aztán vistát felrakni, meg adobe cuccokat...
Az mit jelent?
Gabi,
van egy notebook amit meg kellene hekkelni...
Na akkor jó. Mire nem jó a személyes ismeretség!
rád? ugyan már.. annyira azért már ismerjük egymást..