Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én most nagoyn el vagyok kenődve tegnap előtt beindult rendesen a motorom tudni kell hogy le vannak szedve az idomok meg a tank egyszer lekerült de utánna visszadugta idnitottam beindulta ma meg próbáltam indigtgatni csak néha köpköd eg ykét gyujtást nagoyn tanácstalan vagyok már ami tudtam átnézem.... senkinek semmi tippje?
Ott.
Zema! Te Bp-en 2 nd district-ben laksz?
Olyan csinálta aki ilyenekkel foglalkozik/mármint műsz.falakkal +ilyenek/elvileg!
Székesfehérvár.És kb 20rugóba van eddig,de ha visszakapom netán a törött ,alkatrésznekvaló árát akkor ebből 9 lejön
Az MCN (utcai + pálya) tesztek és az SBK eddigi eredményei alapján igen, így van. Amúgy ebbe a kinek milyen motorja van és az R1 a legjobb (cinikusan) motor fikázós dologba meg ne menjünk bele sztem, mert a tegnapi vitának ehhez semmi köze.
kicsi kíváncsi erigyesek!na jooooooo...hát az a legjobb motor ezt azé tudjuk!
nem baj semmi.
a lényeg,hogy bejárnak olvasni...
az az mv szép!?ugyan már!egy betegágy!
nem baj zolika!így most bukott 3 gumimelegítőt!megvesszük máshol!intézkedtem!sokkal olcsóbb,és ugyanugy melegít!csak azt bánom h ott vettük meg az eddigi pár cuccost!mi az LFP-s köcsögök!
nekem is hiányoznak, nyugi
. . , ?
üdv te meg azt nem olvastad hogy egyedül rakom össze minden motorom meg atomjaira szedem mert taknyos komrom óta motorokat autókat szelrelek mivel jol felsztereelt autószerelő műhely van itthon és minek mozduljak ki minek fogyasszam az üzemanyagot hogy keressek 1 ilyen szerelőt máskülönben nincsi s ilyan ismerősöm kezdjük ott.. ha meg itt megtudom amit tudni szeretnék pl a fokozat kijelzővel kapcsolatban is akkor nem kel szerelőhöz mennem ha elmagyarázzák akkor én is meg tudom cisnálni meg nehogy azt hidd már hogy csak ugy értenek ahoz a kütyühöz is hogy hogy kell beálitani mgamnak szerelek mindent mert nem vagyok elveszett bárány legalább is a mikro elektronikán kivül és volt egy jóhiszemü ember aki tudta hogy kell és el is mondta és nem is kellett nekem se több mindenesetre nagyon szép a motorod és vigyázz rá vigyázzatok egymásra....
Dobd el! Még mielőtt ki nem hullik az összes hajad! Én a héten csináltam két bukót és lassan gyógyszert kell szednem....
Úúúúú de bátor.
Olyan vagy mint egy kislány. Panaszkodsz mint egy fürdősku..a. Csak a rád nézve sértő dolgokat írtad le. Kaptál normális választ is. Kicsit nyenye vagy. Ne lányoskodj. Legyél már végre férfi.

Én ezt írtam neked:

(Erről talán egy szerelőt kérdezzél. Én ott kötettem be. Bár egy kis apróba belekerült. De még mindíg jobb mintha kigyulladna a motor.)

Van esetleg valami csúnya benne ami bántaná fiatalon is hatalmas ego-dat?
Ahogy Gabika is írta , teszteld le a műszerfalat egy másik R1-en, persze ha van rá lehetőséged és utánna lépjél, hogy müszi vagy jeladó . Mindent meg lehet "csinálni", kérdés, hogy megéri-e! ...bontóban lehet olcsóbban kijösz. Ha műszerfal, keress valami TV szerelő féleséget, persze ez csak tanács.
mármint mikroelektronikus csinálta meg neked? vagy motorszelelő valaki? vagy mikroelektronikus szakember meg tudná cisnálni...
meg mennyiért
és ezt hol csinálták meg neked?
Azt mondták hogy valami kütyü romlott el benne.....................kész elhittem neki Ehhez a microelektronikához nem tudok hozzászólni!
Már megyek is ,eléggé elpötyögtem az időt
Elvileg ha szar a tied....de ezt csak próba után lehet feltételezni! Csak, meg lehet csinálni de azt az embert én nem ajánlom aki az enyémet "csinálta" mert mondom elhúzta az időt és elkért érte aránytalanul sok pénzt+még megvetette velem az alkatrésznek valót is ami+pénz.........................de a többit már leírtam! De gondolom arra csak van valami ügyes ilyen beállítottságú egyén?
a neten ez sajna nincs fent, de szombaton csinálok képeket. de a sportmotor, apró menüpontja alatt is találtam egy két 2002-es szép példányt ha ez nem jön össze akkor onnan válogatok