Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól szoltál Zema! Nekem is uncsi már,mert van motorunk szeressük egymást,nyaljuk ki a seggeket oda-vissza! Más:ha van stöci kamera konzolod,akkor miért nem látunk jó kis vidiket tőled? Pl mikor 50 áhitott tekintetü r. tanulja a trafit te meg......... Jó lenne pedig!
..hanem a fehérneműshöz.. ismerem a fajtádat..
Outsider-ként egy gondolatot megeresztenék, bár gondolom szarik rá magasan mindenki, de én meg arra szarok...!
Az LFP-ből személyesen ismerem Predator-t. Predator feltett anno pár videót és írtam hozzá kommentet, főleg a kamera felfogatással kapcsolatban érdeklődtem. Pár nap levelezgetés után felajánlotta, hogy menjek le hozzá Hatvanba és megmutatja a cuccot, akár még legyártani is segít. Erről annyit csak, hogy lementem (igazából azt vártam h elmagyarázza hogy kell legyártani), szívélyesen fogadott ő is és a családja is, majd 4 órán keresztül dolgozott nekem, hogy elkészítse az R1-re passzoló konzolt, lemérte, sablont csinált, beszerezte az anyagot hozzá, fúrt, faragott, hajlított, flexelt. Egy fillért nem kért érte, az anyagköltségért sem, a fél napja elment rá, úgy hogy életében először látott, semennyi - akár még jelképes - pézt sem fogadott el. Hangsúlyozom, soha nem is látott előtte, a párja babát várt, így sztem jobb elfoglaltsága is lett volna hétvégén.
Ennyit az LFP tagok hozzáállásáról. Persze ez csak egy ember, de Márióval, Csucsuval, Krézivel, Kykee-val szoktam dumálni és még egyszer sem küldtek el a faszba, sőt amikor fém benzines kannát kerestem, Krézi - szintén ismeretlenül - felajánlotta h utánanéz. Úgy h nem vagyok LFP "tag" (bármit is jelentsen az... ) , úgy hogy nem ismerem személyesen. Nekem nem fáj ha ott összejött egy team (persze van aki nem szimpatikus, vagy akár legszívesebben nyakonbasznám egy lapáttal, mert idegesít), hasonló gondolokodású emberek megtalálták egymást, ennyi. Miért kellene modoroskodniuk, meg megjátszani a jólnevelt, motorosok vagyunk blődséget. Itt (nem csak R1 topicban) mindenki nyalja a másik seggét, hogy motorosok vagyunk akkor mindenki jó ember és tartsunk össze, meg az ilyenek miatt ilyen a megítélése a motorosoknak. Pfff. Bullshit. Én személy szerint szarok rá, h ha vkinek nem tetszik, h rendszám nélkül közlekedek, még millió szabályt áthágva és az ilyenek miatt mint én egyesekben ez negatív disszonanciát, vagy sztereotípiát generál, amit kivetít a motorosokra. Nem érdekel. Én azért vettem a motort, h élvezzem minden percét a motorozásnak. nem hiszem, h uniformizálódni kellene, vagy beállni a sorba, egyenné válni, mert itt mindenki motoros. Van itt is szarember, meg van normális ember. Az LFP-ben ez ugyanígy van. Mindenki fikázza az LFP-t, de vmiért ezek az emberek is olvassák, meg nézegetik. Engem ha vmi nem érdekel nem nézem, nem keresem, nem szólok hozzá. Véleményem lehet, viszont a tömegekre vetített véleményformálással azért óvatosabban kell bánni. Nem tetszik már ez az oldal, jóval kevesebbet járok ide (bár ez valszeg a kutyát sem érdekli, de nem is ezért írtam), fura dolgokat lehet olvasni, fura emberekről és emberektől. Az LFP-ben is vannak olyan arcok, akik csak tartozni akarnak valahova, mert a kis életterüknek számító gumibelsőjükben és a virtuális világon kívül nem értek el soha semmit, nem tudtak érvényesülni. falka szellem, tartozni valahova jó, ha egyedül lenyomtak mint egy bélyeget, akkor csatlakozom egy zárt körhöz és ott hangadóvá tudok válni. ez szánalmas, de ez pont nem igaz, mondjuk krézire, predatorra, márióra, csucsura, kykee-ra. A többi gyökér meg úgyis kihullik ha olyan. Hogy milyen a hangnem? Kit érdekel. Shakespeare nyelve szép, de gondolom a barátaival, haverjaival és bizonyos szituációkban senki sem beszél irodalmi publicitást érdemlő nyelven. A segítőkészségben pedig igazat adok az LFP-nek, h 10 topicba került bemásolásra a kérdés, mikor evidens, h a dealertől kellene megkérdezni. A másik pedig, hogy itt sem szarta senki a spanyol viaszt. Mostanában olyan érzésem van, hogy ez az R1 topic arról szól h isteníteni kell embereket, mert mondjuk a Danger-ben dolgoznak, így ha elég mélyre nyal valaki jobb árakat kap. Lehet h nem így van és ez csak az én fantazmagóriám, de ez nem biztos h jó irány. Nekem is volt vitám Miller-rel, meg már jó pár embernek, a jelenlegi recesszió alatt sztem nem egy jó üzletpolitika, ha a potenciális célcsoportnak tekinthető embereket fikázzák, vagy oltják. Nem valószínű h ezután az LFP-ben megforduló arcok ott vásárlonak. Lehet h ez nem tűnik nagy számnak így elsőre, de amikor a vevőket összefogdosni kell, a motoros kiegészítő piac telített és minden amit a boltok árulnak beszerezhető netről, USA-ból, mindegyhogyhonnan olcsóbban, addig - véleményem szerint - nyelni kell egy nagyot és mosolyogni, hogy legyenek visszatérő ügyfelek, kuncsaftok - még akkor is ha hányok az embertől. Feltételezem h az érintett üzlet nem kis forgalmát adja a sportmotorról érkező ügyfélkör. A finanszírozóknál tapasztalható - a PSZÁF ajánlása értelmében életbe léptetett - válságkezelő megszorító intézkedések miatt jóval kevesebb motor fog idén gazdára találni, emberek ezrei veszítik el a munkájukat, az árfolyamok ingadozása miatt nem fogják sokan törleszteni a motorokat, mert megélhetésre kell a pénz és ez ki fog hatni / kihat az aftermarket piacra. A szolgáltatók a túlélésre játszanak, sztem nem engedheti meg magának senki, h ügyfeleket veszítsen. Én azon lennék h ügyfeleket szerezzek, nem pedig magas lóról osszam őket, ki ha én nem stílusban (az én stílusom is ilyen, de nekem nincsenek itt ügyfeleim). Ami meg is volt még 2007-ben, aztán sztem ez rossz irányba ment el, ahogy talán fejlődött a bolt. Nem az eladó van a vásárlóért, hanem fordítva. Faszom venne pl TBR csövet itthon mikor alex a töredékéért behozza, vagy kis utánajárással e-bayről is megvan direkt az amcsi dealer-ektől, nyalizni meg aztán főleg nem h a boltban ócóbb legyen. Vettem 4 új hátsót és két elsőt (gumit) ausztriában az itthoni ár 60%-ért és kinyalták a seggem érte. Ennyi nagyjából. Jöhet az oltás! Tavasztól már úgysem találkozunk, mert akkor már más dolgokkal töltöm a szabadidőmet. Az a pár barát aki itt van, az meg úgyis megtalál. Hajrá!
Szerintem is alapvető dolog, (ha már létre lettek hozva a különböző témákkal kapcsolatos topikok) hogy ott kell megkérdezni egy dolgot, ahová való. Ezt azért tudni kell eldönteni, hogy hová, melyik topikba tartozik a kérdés.
Ennyi.

pl. Ha a barkács osztályon van kérdésem, akkor nem a hentes, illatszeres, ruházat stb. pulthoz megyek oda.
szerintem ne mennyünk ebbe bele.... mert nem jól jönnél ki belőle sehogy sem ....

inkább gondolkozz ...abból nem lehet semmi baj ....
akinek nem inge .... tudod ...
Látod, tudsz te szépen is fenyegetőzni, ha nagyon akarsz.
Az "egyenlőre" szót pedig "n" betű nélkül írják. Általános iskola 3. osztály.
Ez az barátom,,,tessék,,nyomjad csak,ezt az anyagias szarságot a krézi lejárattatására....ennyi vagy...Neked meg ahhoz abszolút semmi közöd nincs hogy mi zajlik ott,meg szerintem ne te mondod meg,hgy a moderátor mit tesz itt a Sportmotoron...ez legyen az ő dolguk...egyenlőre a legtöbb hozzászólás az LFP-ben történik és működik ami lényeg a bannerek esetét nézve.......de hogy a krézit lejáratod erre rá is baszhatsz....
Te nekem ne osszál,hogy mit csináljak...maradjunk ennyiben..
Nagyon szép volt a fekete gixer a standon,amit csinálgattál éppen,amikor arra jártam:)))
Gratula
üdv valaki tudja hogy ezek a csokik mire valók amik be vannak karikázva? mert bele volt dugaszolva 1-1 szuka és mindkettőn visszaforditott vezeték volt + meg van rajta egy 3. fekete 3 pólusos az nincs bedugva sehova....
+ a másik képen meg a levágott drótok gondolom az idexek v nem? 99 es r1 v ki tudja?
Menj szépen vissza a helyedre! Oda való vagy!
Joe! Mivel megszólítottál, és ismerjük egymást, válaszolnék!
Többek közt pont Neked nincs semmi jogalapod ahhoz, hogy rajtam bármit is számon kérj! "Imádom" amikor valaki vesz valamit, és hajlandó ki is fizetni (több hetes csúszás után), azután azt hiszi magáról, hogy valami rendkívüli dolgot tett.
Ahelyett hogy az én normális hozzáállásomat, ha tetszik kedvességemet, segítőkészségemet boncolgatnád, és megpróbálnál kétszínűnek feltüntetni, inkább hallgatnod kellene. Jó mélyen, hogy észre ne vegyenek.
A véleményemet az LFP topiccal kapcsolatban továbbra is fenntartom. Egy felesleges, értelmetlen, bunkó, prosztó megnyilvánulásoktól hemzsegő rákos daganat, amelyet egy normális fórumban, a világ bármely országában, az összes hozzászóló regisztrációjával együtt, 2 nanoszekundum alatt, minden lelkiismeret furdalás nélkül, SHIFT+DEL -lel törölne az admin.
Te meg különb vagy mi?Te sokat hiszel magadról patkány?2:12 pályán at már nagy az arcod?és akkor mi van ha 2:12 mész...pont le is szarom,ettől még nem vagy valaki...atomot meg az kloákádba kellene robbantani kaspó
Badzoli!
Kibaszottúl segitünk egymásnak::::EGYMÁSNAK...de egy jött ment idegennek miért tennénk?segített ő nekünk?vagy ha kérnénk segítene?nem,vagy nembiztos de inkább nem is foglalkozunk ezzel...ellenben LFP-n belül meg odatesszük magunkat a másiknak ha baja van....felszineskedés kétszínűség meg abszolút nincs...az hogy meg szókimondók vagyunk az meg legyen esetleg példa értékű,,,és inkább azért köpjenek szemen hogy őszintén beszélek,minthogy kanyhalló vagyok....
Ekkora súlyhoz akkor már inkább R1 kell az erő Ami érdekelhet esetleg és nem az R1 mellett szól: mivel több kw több adó, gumit jobban megeszi mint egy 600-as.......benzin fogyasztásban nincs különbség szerintem lényegesen.......szerintem. Aztán majdcsak hozzászól még valaki valami okosat.
meg bevéded hjaggyad már magad nem téged szidtalak hogy neked anynira idegesitő legyen valami nincs rendbe az idegrendszereddel bazdmeg nem a tiéd egyik topik se kezdjük ott a másik meg hogy hajtsd tovább az irományomon oszt kész erröl ennyit nem vagy te normális hogy ilyenen felhuzod magad vagy csapágyas az agyad...
inkább a farkadat durrogtatnád a csajodba mint mást basztatsz fórumon jóhogy nem már még miattad fogom nem kiirni a kérdésemet kurvára semmi közöd nincs hozzá hogy én hány topikba irom bele a "baromságomat" ha nem tetszik ne nézd mert aztán ez kurva idegesitő hogy látod 6-7 topikba egyszerre a kérdésemet ezzel aztán feltudod baszni az agyad mennyél dugd meg az asszonyt oszt lenyugszol vagy szedjél rexetint erröl ennyit
Én nek veszem magamra, de azért a többes szám nem indokolt! Vagy nevezzük nevén a gyereket!
Jó reggelt.
Csak a tisztánlátás véget !Ha már meglettem szólítva ... Jégermanó barátotok , az ÖSSZES topikba bemásolta a fokozatkijelzős baromságát ....akkor ne durranjon el az ember agya , ha bárhová nézel és csak a hülyeséget látod ?

még az üzenőfalon is ?
akkor ki is a nemnormális ?

a többi topik nem érdekel , de ahol a legtöbbet megfordulok azt bevédem ...ennyi ...
jöhet az atom ...

hozzátenném hogy nem egy emberkének segítettem már például a "motorszerelés" topikban .,bár lehet ,hogy az nem erre való ...

Úgyhogy mielőtt elkezditek túrni a fikát, előbb tájékozódjatok ...
üdv.
Ért hozzá
tiszta szégyen.és az aagyas még tiltatja-hadd égjen az olaj