Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hany fok van feletek?
menyit kertek?hufban?
Na Urak!

Voltam olajcserén

ELF 10-50W-est kapott,full szintetikust.
Most intézik az "Y" kollektort,úgyhogy arra sem lessz már gondom.

gyönyörü
ezert sem szereti a sportmotor a varosi dugot
ott is dolgozik a ventillator rendesen.

de jo dobot tudok eladot,igaz nem segot
üdv!% nam már most én még ilyet nem láttam akár hány motorom volt ez nekem ujdonság....: szóval alapjáraton finoman bemelegitettem a gépen és nem nyűztem szabályig meg ilyesmi meg nem is oylan sokáig... szóval izzott a rendszer jo láttam már ilyet videón de ahoz nem ékeltem annyira hogy most izzania keljen valószinüleg a levegő hűti a rendszert menet közbe.. de gondolom normális nem?
még az a szerencse hogy nem baszta ki a hengerfejbe a menetet a kompresszió a gyertyával atya ég.... mondjuk már van spirálos menetjavitó uj amerikjai találmány.... de a kkor is
Ááá. Itt még nagyon új volt a gép.
basszameg nemn hisazitek el rájöttem mi volt hát a paraszt előző tulaj rosszul huzta meg a gyertyákat.... mire észrevettem addigra megszivata magát 1 óráig köszködtem vele
Ott van hátul piros cibri is!
Na megyek töki!
akartam mondani,ez tuti nem Zema,mert stimmel minden,de az a rendszám nem illik bele
A sárga a legszebb.
Nagyon klassz volt.

Itt kereken 10 km. volt benne....
Mióta vidéki vagyok sok a dolog!
PS3-on, mé nem vagy mostanában? Őrült Killzone2 veretés megy.
OK.

Akkor john bull kilőve.
na, akkor csörögjünk össze szombaton este oszt kitaláljuk. A john bullnál nincs rendes parkoló.
Te kussolj te nagy mafla!
Bármikor elmehetsz érte, baszod! Sőt azóta már új PC is érkezett neki, nem a PCIII, meg egyéb dynojet okosságok. Ugyanolyan a motorja mint a tiéd. Én a hétvégén ki is ugrom, mert elvileg gyorsváltó is van, az meg érdekel.
Bárhol jó!
Valami olyan hely kéne, ahol van rendes parkoló!
te csak kussolj!hol a PC?viccnek szántam!mindenkinek szívszerelme a motorja ,de ezt már megbeszéltük személyesen is!nem számít ki mit mond!nekem gyerekori álmom volt a suzuki(akkor még gsxr1100)nekem oszt mondhat bárki bármit ,meg lehet az akárki,pont leszarom!nem azt a nőt dugom meg amelyik a haveromnak tetszik!ugyi?te meg egy ígérgetős kis punci vagy?
Jajj, de szerettem ezt a motort...! Az új mindenben jobb, de ez valahogy mégis...

Nah, akkor hova támadunk hétvégén? John Bull?
Arra én is emlékszem.
Nem kedvelte meg a motorozást.
Én csak arra emlékszem mikor mentünk az R1-ért, és a mosolya nem volt őszinte hátul, mikor kerekeztél vele...