Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én úgy tudom, hogy azért van fényterelő az objektív elején, hogy ne menjen be rossz fény.
Vagyis ha direktbe belesüt a nap, akkor az nem jó. Ha az R1-et süti, attól még lehet jó!
Nem muszáj velem beszélgetni. Amúgy meg ott volt a smile. És kérlek ne sértegess a megjegyzéseddel, mert nem is ismersz...
Már kész is.

Bármelyik délután ráérek. Keszin már nem nagyon van csendes kerekezős, fényképezős hely.
Készen állok!
Jó veled beszélgetni!
Nem sikerült a kifestő, vagy elfogyott a zsírkréta?
Igen tudom, de mivel, ha jól tudom Chriss nem fotós, gondolom nem olyan gépe van, ezért írtam. De tudod mit, Neked van igazad. Úgyis ezt vártad.

Lehet fotózni nappal szemben is, megfelelő objektívvel.
Gabi, így van?
Gabi,
Chriss gumijairól el tudod tüntetni az oda nem illő csíkokat...?
Kerekezés, meg sztopizás fotókra mikor vagy jó? Ahhoz nem is kell kimozdulnod. Kimegyek keszire, oszt veretem az utcán.
Izé, cserélj fékolajat, mert gusztustalan a színe.


Ez már beteges amit Én csinálok,ennyi képet senki nem tol fel a motorjáról mint Én.
Holott lehet,hogy nem érdekel senkit.

De mit csináljak,ha imádom
Lemaradt az R1
Hát csak Fóton. Berény nekem elég messze van, de idén megyek mindenképpen.
Na meg Zemát fotózni a ringre. Össze is futhatnánk valahol. Mondjuk lefotózom ahogy fotózol!

Hajrá R1!
Lehet, hogy csak azt akarta érzékeltetni: a napra lehet nézni, de az ereggyére nem... ;)
Sose fotózz nappal szemben.
merre voltál kapálni hétvégén?
jazzberényben is beindult az élet a crosspályán, beteg voltam mint az állat így csak hallgattam a szobámból a gépeket
A negyedik kép nem volt szándékos
Csak Neked
De nem vagyok egy fotóművész
Ja a számom 20-943-7326.
Szia Zema .Ha már szegeden vagy meló után hivj fel hogy dumáljunk eggyet. Ha nem akkor örök harag meg kapsz egy kört a ringen ezt veheted fenyegetésnek.
Mi lessz ez a teszt Március végén,pontosan?
Nem mentünk lassan.
Hát igen. Szép emlékek.
Az!
Lepence GP
OK!

De jó is volt...