Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na most ne haragudj meg! Remélem 26-án kint leszel a ringen!
asszem ebben is egyet értünk!
igyunk agancsossört,mert én is mindig mosolygok!
csak én inkább nem írom le!

Most jobb ötletem nincs
..ha neked ez a "buli", akkor jó szórakozást..
Olyan furi, hogy mikor Zseby megjön, akkor vége a bulinak!
Red Bull Air Race!
Zseby-vel vigyázni kell!
Zseby maga az Ördög!
mé', még ki?

Ááááá,....Te nem számítasz ide

A Zöld szín nem hoz lázba
Persze, be lehet menni.
Lehet,hogy felnézek,ha itthon leszek,...egyáltalán
Azért gondolom bemenni be lehet,licensz nélkül is,még ha pályára nem is lehet felmenni.

Ha jól meggondolom,ma még lehet,hogy elmegyek egy Mátra GP-re
Nem is csak Ő.
Ez nem érzékenység
Csak pont Te vagy az aki mindig be-be kóstol,....a semmire
De.
Amúgy engem nem zavarnak Chriss képei, sőt. Szeretem nézegetni a szép motorokat. Most is nagyon tetszik a 12-es, pedig már 5 éve jött ki. Már írtam, h nekem a 09-es futóműve, váza, blokkja, műszerfala, belseje, a 07-es eleje, fejidomja és a 06-os hátuljából állna össze az ideális R1.
Hi!

Nem 26.án lesz csütörtökön?
Nem válaszoltam? Pffff... Sorry.
Március utolsó hétvégéjén teszthétvége van a Hringen, licenszes versenyzőknek. Bővebben a brorganisation-on találsz. Azt nem tudom h licensz nélküli motorozás lesz-e, azt hiszem az ápr.4.
Én is előkaptam tegnap délelőtt a bestiát végre. Nem kicsit hiányzott. Próbáltam diszkréten, finoman csapatni neki, mert hát ugye az ember tisztelje a téli rozsdát, de a ménes állandóan neki akart indulni. Aztán egy majdnem vízelvezető árok látogatás hozta meg a jobbik eszem. A lényeg, hogy isten volt és el kéne költözni valami éghajlatilag szerencsésebb országba, mert ez a 4-5 hónap kihagyás nem remek.
"Fejtsd ki bővebben már"
Nem kóstolgatlak, csak elmondom a véleményem. Amúgy meg ne legyél ennyire érzékeny, mert még a végén túlzásba viszed...
Hát ha tényleg GP pilóta suliba jár, akkor nem marad neki sok majrécsík!
Na Zema!

Tegnap volt egy kérdésem a Márciussal kapcsolatban.
Amúgy meg szombaton feljelentettek a rendőrök Szentendrén. Rendőrkocsi mellett rendszám nélkül el, szirénát hallottam nagy gáz, át a piros lámpákon, ghostrider végig Szentendrén. Aztán később a parkolóban állva, két rendőrautó megállt úgy h ne tudjak elmenni és feljelentettek. De csak a rendszámba tudtak belekötni. A pirosra, meg a menekülésre ugyebár nem volt bizonyítékuk.
Ahogy gondolod
Nem vitázom senkivel,csak figyelek a gépemre.
Úgy gondolom,hogy ez a topic ezért is van(részben)
Egyébként meg nem emlékszem rá,hogy a Te véleményedet valaha is kértem volna.
De úgy látom,hogy Te álandóan csak kóstolgatsz.

Ha nem tudod elviselni az már a Te bajod.