Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy hozod hozzám Keverésen múlik amúgy a dolog főleg...
Az nem. Csak minőség, ha más nem Yamaha szalon marad.
a piros az piros ,csak az sem mind1 milyen piros.
olcsobban nem lehet,csak obis festekspray-el de gondolom nem az kell neked
ha van recept:)
olvass viszza
mar bemasoltam aznap amikor kerdezted
Basszus, de szép a 09...
köszi szépen! megkérdem!
Szia!
Semmi gond a színkóddal, az meg van csak valaki nem tud-e olcsóbban? Meg azt hiszem, hogy két vagy három komponensű, vagy mit magyaráztak, hogy először valami szürke metálra kell fújni, aztán valami málna szerüségre és így valahogy lesz piros.
Egy kis Yamaha R1 '09 & Bódis rendszer (remélem nem zavartam)

Ja és a végére egy kis Yamaha Karsai
Karsai jogdíjat kérek a képért amiért használtad képen annyira nem tetszett az új R1 hogy élőben ledöbbentem. Mondjuk a gyári kipu. randa de így bódissal durca

MilleRR & Danny: köszi a matricákat srácok. Ahogy elkészül a festés a pályaidomon ragasztom fel

pár kép a danger standról:
Helló Tomi!
Nagyon király! jól néz ki! Hangjáról majd ha lehet egy videót légyszi:)
Ő lesz a motorod idén?
Elég "gyorsak" Bódisék, hogy már az új NASA-fejlesztésűre is megvan a kályha, elég patent ahogy nézem. Tetszik. Majd megvizuálom élőben is, talán pénteken.

Szabász! Ha a hátsó ülést leszeded ott van (gyárilag) felragasztva egy kis címkén a gyári színkód. Jobb festőműhelyekben egyébként elég csak ha a típust és évjáratot mondod, azt megy minden magától
Üdv Mindenkinek!
Tudna nekem valaki segíteni gyár (2003-as R1) piros színben! Óriási lenne, meg sürgős! Mert addig darabokban van a bicikli és veszettül kandikál a napocska!
www.starbike.eoldal.hu Boldizsárnak hívják,és olcsó!
R1 2009 Bodis
valaki segitsen már nekem ! nagoyn megköszönném kéne nekem 2 db féktárcsa csavar mert most vettem észre hogy nincs benne ahogy szereltem bár nem hanyagságbol hanem igy vettem a gépet R1 rn 01
MAMI
beleteheted ha jo aron van,
elf nem rossz csak itthon nem ismerik annyira
10x40 azt guruljon
Ne értetlenkedj már Te is!
A kérdés lényege csupán az volt,hogy ismeri-e valaki az XY nevezetű olajat.Hogy milyen,....beletegyem,vagy ne.
Erre jöttök Nekem a cserével.
melyik standnal?
akcios jegy
Ne kombinálj már megint Cseréld le az olajat, azt cső. Szervízfüzet számla nélkül kb. annyi, mint ha nem is lenne sztem... Vagy pedig bemész vmelyik szalonba és elbizniszelsz' egy pecsétet. Ennyi. De ha akarod, én is nagyon szívesen lecserélem neked... Na csüt. tali... Árivedercsi! Mék gurulok még egyet
Semmi rosszat nem tettem
Jesz'! Minden nap kint vagyok én is... Bazze, most olvasok vissza, mit művelsz már megint...!? Hihetetlen vagy!
Mi csütörtökön megyünk
Milyen tesco kell Neked,...mi van?