Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked kontakt hiba volt ?
köszönöm szépen megnézem! ha essetleg van valakinek más tippje szivesen várom
müsz.falé=müszerfalé
Jagermanoka.
Nekem is ezt csinálta a 2001-es,de nem az exup volt.
Kontakt hiba is okozhatja.
A kuplung kar alatti müanyagot vedd le,ott találsz több csatlakozót,
nézd át őket,a legnagyobb a müsz.falé.
üdv már kérdeztelek titeket de tulajdon képpen nem kaptam senkitöl használható információt: 99 es R1 röl van szó 3000 nél megál a fordulatszám kijelzőm demo módnál álitólag exup hiba de az müxik rendesen mondjuk ugy vettem hogy le volt akasztva a bowden de müxik rendesen mi lehet a baj?
Zema,leköteleztél,nem megyek,(mások is ezt mondták) sokba lett volna megnézni a boddzaszedőket.... Ha van még olyan képed mint "a mocid a napfényes országúton" tehetnél fel! Bejön a feelingje nagyon!
Akkor, majd megkeresünk!
Aha értem, csak azt nem,hogy újabb golfot vagy újabb Ereggyet! A motor biznisz eléggé akadozik, viszont a dobok 1 Arrow kivételével mind elkelt.
Megvan még a Termignoni? Szerintem inkább vegyél rá 1 R1-et és nem kell eladni! Hát nyakunkon a tavasz! Mi lesz veled?
Hát szombaton csak délután tudok kimenni, vasárnap meg 11-től a végéig kb...
ma szereltem haverral no meg felpoliroztam a pufóm a lábtartóilm a vázam meg a lengővillám élőbe állat nagoyn képen olyan mintha kicwit karcos lenne de amugy nem jövőhéten megjön a krómozóbol a felnim is
Régi hűséges olvasó? Összekevered fórumot a népszabadsággal...
Maradjon a katalizátor, persze!
Főleg ha a Greenpeace-nél dolgozol...
Sziasztok!

Kérlek segítsetek rajtam!

Az RN09 (2002-2003) óta volt módosítás a váltót illetően az RN12 (2004-2007)-ig?

A léptetővilla azonos lehet egy RN12 blokkból egy RN09 blokkba?

Tippeket is szívesen veszek, de aki tutira tudja, az kérem mindenképpen írja meg.

r1reszelo@gmail.com vagy ide is válaszolhattok,

Köszönöm,

PéterR1
Sajnos nem sikerült eladni,pedig azért adtam el az R1et hogy forogjon a zseton és vegyek egy újabbat.Igy legaláb a Dávid nem az én autómat hajtja.Nálad a motor biznisz jól megy?Dobok elkeltek?Ad már el az enyém is.
Sziasztok! Régi hűséges olvasótok vagyok,de most lenne 1 kérdésem.A napokban vettem dobokat a motoromra és az lenne a gondom,h.maradjon a katalizátor v.ne Válaszotokat előre is köszi!
Szia! Eszembe jutottál, mikor rákezdett az eső! Nem fagytál szarrá?
Tele pocakkal vidámabban nézelődik az ember! Nem igaz?
Szombat délután tervezem! Te tényleg mindennap kint vagy?

Akkor mégis jó,hogy előre bevásároltunk piából! Húú, de várom már!
kajat maglatjuk-igaz belvarosban van ,de a kek rozsaban jo a hannoveri szelet:))
MÉG gyári az idomzat, de tervezem, hogy az elkövetkező 1-2 hónapban átalakul "pöppet". Mondjuk mostanában mindig túltervezem magam... De legalább az új dobok fent vannak már.
Úgy néz ki, hogy megrendezik. Inni? Dehogyis... Vedelünk! Mikor mész kiállításra?
No hallod Pisti, szerintem te is duzzognál a helyemben!

Nem anyámnál lakom, nem is Babettával járok, viszont van 2 lányom családom és millió dolgom,( hiszen te is tudod miről beszélek, egyidősek vagyunk). De, meg tettem neki, mert megígértem! Azért vagyok pipa mert igazán szólhatott volna, hogy te majom ne ugrálj már mert nem kell a szar plexid! Á, hagyjuk!

El kelt a Golfod? Láttam hirdettél 1 fehéret régebben?
Ok Zsolt! Majd megkeresünk Gabikával, ha te is délután leszel ott, de szendvicset hozzál mert Zema mondta, hogy baszott szar a hamburger!

Gabika! Hozzad, és majd lesz valahogy!
Hülye kúrva
köcsög
Nem! Én meg várom, azt hittem elfelejtetted megint. Egy csomó levelet nem kapok meg
De itt egy másik: gal.kos@freemail.hu