Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv irtam már neked .. kérdeztem hogy mennyi 99 es r1 be a hátsó kerékbe a tűgörgő?
Megkaptad az emailt?
Szép fekete vasad van, csak nem saját munka?
Nem kéne eröltetni azt az új idomot annyi pénzért a szalonnak! Akkor csak a keverés marad!
de morcos valaki
Csákó!Na ........nem jött Boldi mert sietett, a szomszéd városból nem jött át ! De azért elviszem szombaton a cuccot b.p-re hátha csak ott leszel!Szombat délután rádcsörgök azé" .................készülj fel!
Na én meg pont most vettem ilyen conti race attackot hogy milyen jó lesz. Más meg azt mondja nem rossz
hy all
igen pbandee szombaton megyek,de peströl.dunaban voltam mult 7en
Ezért megyek, látod, látod, meg ha már ott vagyok beruházok vmi óriásiba... ma fújtam ki a láncspraym végét
Ez a veszély nem fenyeget, bár egyszer sikerült egy olyat csúsznom a ringen, mint ami neked az egyik tavalyi videódban van, csak egy kanyarral hamarabb, az uccsó balosban. Mintha magamat láttam volna. Azóta sem tudom mi a tököm lehetett, mert nem a gumi volt, szinte biztos. Lehet túl mélyet akartam borítani a féktáv után... passz Azóta egyszer voltam ringen, hát fel volt írva itinerbe vastagon az a kanyar
Az R1 nagyon bitang élőben, sokkal szebb mint a képeken. Egyedül ez ért valamit.
Mi holnap megyünk egy kisebb falkával.
Uff, egy bodzaszedő indián!

Látni akarom a kék békát:
Ha gyorsan mész akkor ez benne van. De ez az esés a guminak volt köszönhető, legalábbis Moshe arra fogta. Conti volt rajta.
Aki nem ment még a kiállításra, ne is menjen!
Egy forintot nem ér, ótvar szar az egész. Kevés kiállító, óriási pangó üres helyek, a meglévő helyeken is repülőgépek, helikopterek, egyéb szarok, szar csajok, vicc kiállítók (wild, stb...), ehetetlen drága hamburger, falkákban járkáló bodzaszedő indiánok...
Jah, hát így könnyű vele lapon fordulni, hogy a kormánycsutka "mzfighteresen" lentebb centralizálódik a villán Úgy látom időnként azért sportszakosztályt váltva ti is belekóstoltok a soft endúró világába...
R1 RN19-hez Akrapovic rendszer full titán eladó! Sűrgős lenne. A képen látható pici sérüléssel. Ára: 220.000Ft Az új ára 650.000Ft. Megéri szerintem.
Hááhá!Feltüzeltelek a találkozókkal mi? És már érdeklődsz is
A Yamaha Hungária adott neki motort, hogy készen legyen a rendszerrel a versenyre.
Sajnos nem. A tavalyi motorral fogok menni. De lesz a csapatba egy 09-es, Bárány Geri fog vele menni. Majd ha kész lesz rakok fel videót. Most járatják.
Szeva PBandee.

Mi újság van ? Tnap voltam a kiállításon. 3szor áztam el majd a többit elmesélem személyesen. Ha szombaton mentek akkor ti is a P5ös kapun menjetek mert oda van legközelebb az A pavilon. Na most lépek suliba. További szép napot!

Üdv: Kis Tuning
Te is jössz szombaton? Én is szeretnék, hacsak közbe nem jön valami. Dunaújból indulsz?
Ervin! Van már infód az Újszilvással kapcsolatban? Lesz, vagy nem? Iszunk ott majd, vagy nem?
Sziasztok!

Szia Chriss! Most olvasgatok vissza és látom, hogy te milyen nagyfiú lettél itt! Kicsit mintha növésben lenne az arcod!

Megnéztem a vasad is, jól néz ki rajta a sötét plekó amit neked adtam ingyen, megcsináltam ingyen és még el is postáztam neked ingyen! Szereztél rá Zero Gravity matricát?

Na figyu!
Azért szólhattál volna, hogy ne törjem magam, ne dolgozzak vele mert nem rakod fel, vagy, hogy rendeltél másikat! Ezt azért elvártam volna!
Légyszives küld már vissza , ha nincs rá szükséged én még lehet hasznát veszem egyszer. OK?
üdv!

mihez kéne neked szín? én tudok neked segiteni ... ha nyiregyen jársz a derkovics utván van a bogi color festékbolt autólakkok autófesték ott van motorkatalógus szín is.... ahogy a tiszavasvári uton lejösz pest fele rögtön balra... ha nánási vagy akkor nincs messze nyiregy... festésbe is tudok segiteni mivel én fényezéssel is foglalkozom meg airbrush....
Márkakereskedés nem fog neked festéket adni, yamaha biztos nem. Adnak neked viszont jó pénzért színre fújt idomot, amennyit csak akarsz.