Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zema láttam a ruhás topicban hogy árulsz SHOEI sisakot. Ez alkalmi vagy szoktak lenni új sisakjaid eladásra ? Én most HJC HQ-1 -el szemezek.
A második kép azért zorallabb...
Most akkor hogy?
Jó gyerek ez a R1DER, valahonnan ismerhet minket, nem érzed úgy? Há' ösmeri a LosGecosz mondásokat...!
De ugye amiket majd kiírsz dvd-re (FullHD 1080-ban?) azon nem lesz ez kopirájt BalkánG vagy mi a pöcs?
Nem árulhat mindenki, mert az "VESZÉLYES!"
Jobb szó most nem jut eszembe erre, pedig amerikában biztos tudnának
"Meg mindenki a Zemának nyal... hülye ámerikaiak "
ozt me?csak nem arul vmit?
Hát ez az, azért mert vki bekerül a GP-be már neki áll a világ. Fasza. Mondjuk nyalnék neki én is csak nem férek oda, mert hosszú a sor vége.
Azért mert Zema GP pilóta, te pedig economy fighter vagy!
Rendben. Igazából ugyanolyan mint a régi csak van benne IS. Meg az IS-nek van svenk funkciója is. Olyat még sose próbáltam. Na meg végre élesnek tűnik. Na majd meglátom.
Mi van ebben a topikban hejjj. Jön(ne) a tavasz, azt mindenkibe' túlteng a tesztoszteron, mert régen volt már az adrenalinparkban. Meg mindenki a Zemának nyal... hülye ámerikaiak
Töltöttem fel egy kis videót még a múltkor, inkább azt nézzétek, hátha ragad vmi Pastrana papától : http://docler.hu/video/10641
Aztán remélem felteszel pár fotót a holnapi napról!
Nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet az új OBI!
Csak sajnos kevesebb lesz a lehetőség!

BR
Idén még durvábbak lesznek a képek. Te is jobban mész, az objektívem is jobb lett. Szóval a határ a csillagos ég!
Várom már!
es gyözött az esz,sziv,joizles,stb
azt vágom, hogy ez az a nap, csak erre a képre nem emlékeztem.
De fasza nagyon!
Ki ez az állat, nagyon megy!
Köszi a képeket, van vagy 5 dvd-nyi.
Persze!
Itt történt meg aminek nem kellett volna!

Ez a kép(sorozat) megvan nekem?
Nagyon jó volt az RR. A legsemlegesebb ezres amivel valaha mentem. Elég sokat csapattam Gabi RR-ével és nagyon tetszett, nagyon jó motor volt. Alul is erős, fasza fékek, jó a gyári kormány gátló, hidraulikus kuplung, stb... Az R1-ben sokkal durvábban jön meg az erő, az RR viszont nagyon harmónikus, észre sem veszed milyen durván mész. Meg hát a minősége az olyan mint a jaminak. szép hegesztések, illesztések, kíváló mínőség. Kapta az ívet rendesen, Lepence - Dobogókő - 2/A GP, kerék, sztopi, aztán soha semmi baja nem volt. Erőben meg aztán nincs hiány. Fasza motor nagyon. Én sokat filóztam h 06-os HRC RR legyen, vagy a Limited Edition R1.
Nem.

Itt most a Hondáról érdeklődtem,hogy a 06-osban van-e már.

De egyébként Nekem is megfurdult már a fejemben,hogy beletetetem.
De akkor inkább becseréltetném egy 08-ra,csak ez már nagyon a szivemhez nőtt,csúszókuplung nélkül is.
Szívesen.