Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GP iskola kemény... Olyanok tartoznak bele, mint Lepencén olajon elcsúszott, feléd száguldó motort átugrani, 150-ről sztopizva megállni a kocsisor között sávot váltó és eléd kanyarodó bodzaszedő cigók autója előtt, meg hasonlók, a trafipax használatát tanuló rendőrnövendékek (kb. 50) előtt párhuzamosan kerekezni, a 2/A-n utra kiugró rendőr és a rendőrkocsi között elhúzni, meg ilyenek... Nagyon veszélyes... BakondiG tudna mesélni... nem volt mindig földtúró...
Hát a hisztik, amiket levágsz... Agyilag lehozós!
Nem a felnicsík kitakarására gondoltam amúgy, hanem a majrécsíkra...! De minnyá itt a jó idő, lehet neki veretni, és Chriss majd eltünteti photoshop nélkül is!
Nem gázoltál, sőt sértegetni se akarok senkit, meg megbántani sem. Keblemre!
Fejtsd ki bővebben már,...már bocs
Ebbe beletrafáltál mert anyumat tényleg Marikának hívják.

GP pilóta tanfolyam pedig most kezdődött
Én nem a fényképezgetést mondanám betegesnek... Már bocs.
Az nem jó!

Zema GP pilóta, te pedig nem vagy az.
Meg aztán vidéken nem a rendszámot jegyzik meg. Inkább azt, hogy né má a Mari gyereke ott megy!
Nem fényképeztek le.
Esélyük sem lett volna,ugyanis egy elég nagyívű kanyar előtt álltak le
Nekem meg meglehetősen nagy volt a tempó.
És így nagyon gyorsan el is tűntem.
Csak az a baj,hogy itt vidéken gyorsan megjegyzik az ilyet.

Bár majd maximum követem Zema példályát és leveszem a rendszámot.
Arról is van képed? Mennyibe kerülhet egy ilyen fotó?
Biztos az volt a problémájuk, hogy ezt a szép motort olyan gyors tempóra ösztökélted, hogy nem tudták kellően kigyönyörködni magukat benne.
Délelőtt voltam kint.
El is b@sztam a renovét a rendőreink előtt,kell Nekem baromkodni lakott területen belül
Gyorshajtás címen
Én minden nap csinálok róla vagy 10-et
Nekem is ilyen felnicsíkom van. Csak képem nincs új a vasról.
Nehezen viselik,hogy enyém a legszebb
Már csak uralni kell megtanulni
Hát ez volt a feladat. Így nem látszik.
Kompakt gépnél marad a kéz mint fényterelő, illetve ha az ember látja az első képen, hogy túlexponált, akkor érdemes a többin kicsit állítani, hogy ne legyen az.
Ez? Perfect. Tuti ki van takarva a felnicsík.
Heeeeló

Ez milyen munka?
És ott volt a smile. De elnézést, ha a lelkedbe gázoltam.
Érdemes a nem olyan gépekhez legalább a kezedet oda tartani, hogy ne menjen be a rossz fény! Mármint így árnyékolni.
Természetesen nem kompakt gépről beszélünk. Ugye?
"De tudod mit, Neked van igazad. Úgyis ezt vártad."
Na ezen gondolkozz el először, miután jössz a sértegetéssel. Én sem emlékszem, h együtt cseresznyéztünk volna...
Király munka.