Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most jöttem az új R1 bemutatójáról. A hangja nem rossz, érdekes, új. Vannak részei amik tetszenek vannak amik nem. Élőbe se jött be jobban mint a neten.
Sziasztok!

Van még eladó Akrapovic full titán rendszer YZF-R1-re (07-08). Ez az utolsó darab! Ára: 250.000Ft (610.000 újonnan!)
Sziasztok!
tudna nekem valaki, 2003 R1-eshez bukógombáról képet küldeni,de nem szimpla netes képet, hanem ahol szét van szedve részeire,vagy valami szerelési ábrát? és magáról a gombáról mérteket, illetve anyagáról infót?
előre is köszi!
mihamarabbi tavszt!
g area51
A motorom 2008 09 havi.
Miota feketék a csavarok?
csak volt.azota a csavarok mar feketek
Estét.
Mindig elfelejtettem megkérdezni.
Nézegettem az új mocimat,és feltünt,hogy minden csavar
(futómű,féktárcsák,tengelyek,telók,stb...)
kivéve a blokkot kék
filctollal vannak megjelölve.Gondolom igy ell.mikor rakták össze.
Az összes müanyag meg sárga krétával belülről x-elgetve.
Az enyém ilyen,vagy a tiétek is ilyen volt?
Yamaha World péntek délután Soroksári út 158.
szívesen:)
Köszönöm szépen Zoli (Z3)
ha neki megy neked is fog
hagy=nagy
igaz idomok.de az emyemen anelkül is menne,csak a cserenel nekem mar lent volt.
akkor helyesbitek 1 ora
hagy muanyagkannat 2vagtam azt mind a sok olaj belefert.

chriss-garis a bikeod?
Hívj fel, megbeszéljük!
Vagy csinálod otthon ahogy g_area mondta, (bár a 17 es kulcson kívül lesz szükséged 1-2 szerszámra és egy kis plusz időre, például az idomok lebontásához), és mész hozzá, hogy pecsételjen neked szervizkönyvet
meghalal+ja=maghalalja
veszel 1 17es kulcsot kicsavarod alarax 1 teknöt azt hagyod hadd csorogjon,elötte picit jaratod hogy megleg legyen amikor folyik,azt olajszöröt lekapod,azt ujjat kezzel jol meghuzod,azt friss olaj bele.ennyi.30perc szepsegapolas a dragadnak,amit meghalal
Gergő!

Lassan vinnem kellene a gépet olajcserére.

Tudsz Nekem tel.számot adni,meg egy címet?

Ja,meg hogy kit keressek!
Bammeg!Jól el volt dugva! ........................Amúgymegnekedezttudnodkel
letvolnamáratelefonbais
Budapesten melyik márkakereskedésben lesz az R1-nek ünnepélyes bemutatója? Leghamarabb már csak a motorkiállításon?
Te kis motorszámvadász!
A 2.széria a00-01 /és ez azé/
Köszi szépen.
17:00 tól 20:00 ig nyitvatartási időben. Ha nagyon nem jön össze, akkor tudunk előtte is találkozni ugyanott, csak hívj fel előtte hogy rá tudjak készülni idővel, és melóval.
MilleRR holnap(ma) mettől meddig van jelenésem?