Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SrÁcok mÉg mindig 91 es r1es ÜlÉst keresek akinek van ÓccsÓÉrt :d
Szívesen! Elnézést, hogy csak most küldtem át. Nem jutottam hozzá előbb. Remélem hasznát veszed.
miller!köszi a leírást!
Igazad van. 02-03 as évjárat.
velemeny?
chriss
összefoglalot is tudsz nezni
www.worldsbk.com
amugy a eurosport is szokta adni-live,csak most nem
Hol is szoktad nézni?
Naná, hogy nézte.
elszurtam
SBK-t nezte valaki (rajtam kivül )
gixxer nem tudta lenyomni hagat es a masodik menetbe R1 esünk meg lenyomta hagat:) jo erzes volt
szinei meg teccenek is,de hat a többi
de legalabb tett valami rendes cuccot a kisgixxerre
elvileg barki bemehet,nem zartkörü,hilzek irtak nekem is meghivo mailt
felreraktad csak magad sem talalod:)
Tomi!

Ajánlottam most ez egyik haveromnak a gépet.
Megnézi itt a képeket róla(azt még nem tudom,hogy mikor)és ha úgy van akkor majd hív Téged.

Nem igérek semmit,de hátha megvenné.
Szevasztok!
Tudja vlki hogyan lehet bejutni,a csütörtökön megrendezett,
az új 2009-es R1 Dabasi bemutatójára?!
azt tudom hogy ez egy Buzuki és nem kawakaki vagy dzsamaha csak mondom elég furcsa
2. széríás R1-é az a fejecske A többivel egyetértek! ..................márcsak hogy manóka képbe legyen!
Eladó még Akrapovic komplett full titán rendszer R1 07-08-ra. Ez is sűrgős lenne! 250.000 Ft
Ezen "csak" a fejidom ay első szériás R1 esé, ay is módosítva a "beömlővel". Elég furán néz ki. Nagy az isten állatkertje
Én elbeszélgetnék az illetővel aki ezt csinálta hogy hogy érzi magát....
apropo keresek 99 es r1 hez hátsó ülést
Azonnal megvenném, ha lenne most félretett pénzem...
Nem rossz
Sziasztok!

S.O.S -be eladó lenne egy 2007.11 havi YZF-R1! Tehát 2009.11 hóig garanciás! 1800km van benne garantáltan. Az én márkakereskedésemből vásárolták! Megvan hozzá az első sárvédő is! Kék színű. Május óta nem használták előtte a Hungaroringen és az is utcán motoroztak vele. Garantált km. Szervizkönyves. Nem volt még levizsgáztatva ezért az ár reg adó nélküli(230.000Ft a regadó). Az ára:1.620.000 Ft! Ha kérdés lenne keressetek.
köszönöm!
Hy!
nekem is az a leirás van meg ami nem rég be lett linkelve ide a forumba, az R1 weboldalról.így csak simán töltsd le onnan.
üdv