Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi mille
a valaszodat tenyleg nem lattam.
mi van a body kittben meg,hogy ennyi az ara?
termeszetesen nem a motorodat kell a kiallitasra vinni.
Ennek az előzménye volt.
Na pontosan ezért értetlenkedtem. Válaszoltam erre a kérdésedre. Olvass vissza kérlek...
yozsiek meg nem csinaltak meg?
hy mille
kerdesem az volt hogy mennyia kneepad ami neked is fent van?es hogy a kiallitasra eltudnad e nekem vinni,hogy ott kifizessem?maskepp csak utanvetel marad,boltba en nem botlok sajna be
http://www.youtube.com/watch?v...
Ugyanez Akrapovic módra!
http://www.youtube.com/watch?v...
2009 R1 és Two-Brothers! Valami brutál!
Tudok adni arany színűt is, valamint kék, sárga, zöld, fekete láncot is. EK gyártmányú lánc.
Az arany színű az alapárú. 45.300.- ft.-ba kerül a komplett szett, első és hátsó Sunstar lánckerékkel. Lánckerék nélkül kb. 32.000.- ft a lánc ha arany. Ha egyéb színű, akkor kb. 35.000.- ft. (+- 2-3 ezer)
És igény szerint tudok rendelni Valtermoto ergal hátsó lánckereket, alu, fekete, bordó, kék, vagy arany színben, 18.900.- ft.-ért.
Hello MilleRR.: kérdésem hogy nézzd már meg a 2004 es R1 re van e aranyozott vagy szines lánc?Menniyé ha van és milyen?köszi elöre is.Irj ha tudsz vmit.
Nem tudom mi van veletek srácok.
g_area, ha lejjebb görgetsz, láthatod, hogy írtam "?" . Nem találtam a kérdésed. Mondd, mit szeretnél. Természetesen segítek, ha tudok.
meg mennyire....de annyira hogy a mille nekem nem arul semmit
Ja meg Tomcat R1 vs Alien meg Alien vs Tomcat R1
Látom,tegnap este zajlott az élet

Zema vs MilleRR

MilleRR vs Zema

üdv!
köszönöm a segitséget az edig összeszedett alkatrészek miatt
de lenne még egy kettő amire szügségem lenne!
99 es r1: hátsó ülés jobb hátsó lábtartó komplett és karbon mintás müanyag a jobb kormány alá! üdv!
rosszat küldött a srac,es nem küldöm vissza
A problémám az vele, hogy ugyan annyiért állítják be vagy még többért.
Hogy-hogy nem lett jó? RN12-höz vetted?
Elcseréljük? Adok érte szelepsapkát!
bandee
Pc commander nem erdekel?uj dobozban,magamnak vettem de nekem nem jo(50eFT)
akkor ennyit a kereskedöi moralrol,ja a magyar kereskedöi moralrol.10perce keresem az oldalon de nem talalom,leszarom.............több penzem marad szelepsapkara,
Cikkszám szerint nem ugyanaz, gyakorlatban meg nem tudom így csatlakozom Gábor barátomhoz!
mille bezart:)
te tudsz valamit pont igy van ahogy mondod angyon nincs kedvem visszapostázni
Nem lehetetlen!Képen nagyon hasonló de rá kell próbálni /de gondolom messze van tőled,olcsó,és nem szeretnéd visszapostázni ha kiderül hogy nem jó/ Egy tipp:ha a két felfogatási pont ugyanolyan távolságra van akkor.................. És 99-től van R6