Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebben a behozott-motor témában (van/nincs garancia, mennyi az annyi) azon kéne inkább rágódni, hogy kinek volt garanciában intézett problémája a motorjával? Mert ha nincs ilyen, akkor drágábban venni annyi, mint a félelmeidnek adózni.
Nah, ma levettem józsikákat... Hát a szívem megszakadt, nagyon hozzámnöttek. Pláne mikor beindítottam... Legyen már nyár!
Igazuk van. Vagy szerinted nincs?
Onnan hozzák, csak épp nem rajtuk keresztül veszi a jóember. Te adnál rá garanciát a helyükben? Nem gondolod komolyan remélem...
usa.12390usd
nemetorszag.14895
swedorszag 144e korona
Azt én tudom. Nem vettem magamra! ;)
Jó éjt!
Tájékoztatásképpen 09' R1 (USA) amit vettem egy Slovak fiunak, Yamaha Slovakia tájékoztatása alapján a "a kötelező kilométer szervizt" elvégzik és dokumentálják azonban a fő darab illetve visszahivásból eredő ALKATRÉSZEK kicserélését nem végzik el garanciában.

nem rad ertem
Ők nem azért vannak, hanem, hogy a nemzet nevében felvett hitelekkel szarrá adósítsák a népet. Mivel a nép képviseletében bármilyen feltételt elfogadhatnak. Vajon lefizethetőek, hogy ne felénk hajoljanak? (költő veszett el a kérdésben)
karsai biztos mert neki kell a 09es
azt a gyurcsany fizzesse meg,meg a penzügyminiszter es a odatartozo banda,akikknek isten penze sem eleg.
!de ne en, vagy az aki 100ezerbol el,
az valsag:) oda ne rohanjak.evekig zsebelik az eladasi rekordokat azt jön 1 ev amikor hoppa 0 szaldo azt sirnak,allambacsi aggyä mä pinzt,külömben nem adok adot,....azt a vege hogy 5999euroert kapsz uj cliot,csak peldanak,eddig miert nem adtak annyiert.
-4000euro kisautonal nem semmi.
de a fiat arpolitikaja is ennyi -1.3milla,most edddig?fizess ,auto is luxus,
mert mind hamamatsubol hozzak vagy tevedek?az europaban ertekesitett motorra viszont van europaban gari.,mondom azt hogy ar ir vagy angol spanyol piacrol hozott motor itthon is garis
És az ÁFA? Az sem egy elhanyagolandó összeg.
Ha elfogy a 230-as eur.behozott 2008-as,és esetleg lessz
aki mégis olyat akar,a 300 eur. artól lessz hanyatt esés.
Szerintem ez a 100 ezer a reális a két motor között.
Majd kiváncsi leszek,ki árulja ezek után a 2007-es motorját
2 mill körül.(ha csak nem kenyérre kell)
Szerintem ez nem bunkóság, hanem gazdasági válság....

Ha pl 230 HUF/EUR volt tavaly az árfolyam, ahhoz képest ma 30%-al drágább minden EUR elszámolású import. Ha ezt vesszük alapul, akkor a 3,5 mio idén 4,55 lenne. Az áremelkedés alapján úgy gondolom, hogy 2008-ban 255 HUF/EUR, 2009-ben pedig 300 HUF/EUR az árképzés alapja. Sajnos
Figyu. Válság van és úgy vannak vele hogy le kell kaszálni azt aki akar venni mocit mert ez luxuscikknek számít.
Már ne haragudj, de miért adna?
yamaha europe nem ad ra garanciat:((( köcsögök
de a 4.1 az meredek
osztrakoknal 100ezerrel dragabb mind a 2008as,3.5volt a 08as?arrol 4.1szinte mar bunkosag ,elvbol nem
mail megy 10percen belül
az enyem tömeggarazsban ält ,kereskedesben,de kötelezö is fizet (nemcsak casko)ha van rendszam es a dealer is biztositva van--többnyire
elérhetőséget adhatnál a címemre david46@vipmail.hu
Üdv, mielőtt még mindenki találgatna, igen amcsiból vannak gari nélkül ,de névre írva regdíjjal.És így még mindíg nem 4,1 az ára.
hello!

engem az érdekelne hogy az elsőgenerációs R1-ek elsőteleszkópja megegyezett-e a yzf750 R (1996-1997) elsőteleszkópjával (kayaba)?

köszi!