Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok,f@sza

Akkor ha jön a cuccom,tegyél már még hozzá egy ilyet,légyszives

Kössz
dehogy veled csak cigánykodott ha nem adom annyiért amenyiért ő akarta akkor inkább vesz yosit de a srác nem akarja postázni szolnokról, ezért gondoltam hogy te vagy de ha nem akkor csak aszél fujta a szám
Velem szédített?
Akkor, ha úgy jó, előreláthatólag keddi napot jelölném meg (délután).
oks!ahogy érzed, max gurulunk eggyet !rem minnél hamarabb jó időlesz!
rendbe tetted hogy mar huznad?
Köszönöm szépen előre is!
Akár személyesen is jó lenne, nem messze vagyok jelenleg Tőled! Ha jobb idő lesz esetleg elmegyek érte motorral!
amúgy a cd a 2002-2004 R1-eshez jó. van benne kapcsolási rajz, összeillesztési képek, egy kis vezetett hiba keresés.
hali!
Köszi az infót!tudnék másolni, hogyne.az eljuttatás gondolom postán történne?még nem csináltam iylet, de beletenném egy borítékba.
Chriss!
Van fékfolyadék tartály védőnk, amit kérdeztél.
3400.- ft
Szia!

Én 10w-40 Motult használok kb 3,3l olajjal van a ,min és a max között ...
Megoldható lenne nekem egy másolat abból a cd-ből?
főcsaptá apekkosnak vagy mi?
Mondd meg pontosan hogy melyik nap, mert akkor addigra beviszem a dobokat a boltba! Lehetőleg mielőbb jelezd, hogy mikor jösz. (bármelyik nap jöhetsz)
Meglesz, kétséged ne legyen! Csak érkezzen meg.
Szerencsére még nemtalált el senki.A ringen a sikánnál elmértem a féktávot és kiengedtem a mocit a kavicságyba meg is állt szépen csak mikor letettem a lábam elsüllyedtem és eldőlt a moci .Kavicságymetáll
na elviték a yosimurát mert szerintem veled széditett egy tag
MilleRR! Jöv héten bemennék perkálni vmelyik nap.
lassan veszed az akadajokat,eltalalnak mi?
foto
reszletek
Igen ezt sajna tapasztaltam már
Hali!
Abban kérném a segítségeteket, hogy milyen olajat használjak az 2003 R1-emhez?hozzájutottam egy \"service manual\" cd-hez. abban azt irja h yamalube 10w30 vagy 20w40 kell bele.azt szeretném megtudni, hogy érdemes-e ezt a gyári olajat beszereznem, vagy jó bele egy sima pl.: valvoline synpower 10w40?szakmabeli vok (közuti-járműgépész technikus) tehát tom h a specifikációkra kell figyelni nem az olaj márkájára, és ugy tom h ebbe a mociba egy API SE olaj kell, de a valvoline meg csak JASO MA és az API SG specifikációt tud.de ez a Jaso Ma ez ugy tom h japán előirás, de nem tom h Eu-ban meg felel e az Api SE-nek?a motor nekem közüti használatra kell, tehát verseny olajban nem gondolkozom.illetve még a feltöltési emnnyiség kérdéses az elöbb említett "service" cd 3,8 litert ír mennyiségnek, ámbár a motor deknijén 2900 ccm áll, tehát a mennyiség is szürke folt nálam.segitséget elöre is köszönöm
Üdv mindenkinek, szép napot!
Mennyi volt a cuccod,cakom-pakk?
Lábtartó,...stb
keresek 99 es r1 hez hátsó ülést és üléstakaró idomot! akinek van az legyen szives pötyögjön valami jó ÁRAT rá üdv
de a kavicsoktol nem ment meg a bukogomba hiába van négy
Stip stopp a balodali a 4db-os bukógomba szettel