Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem lehet érdekelne. Mi lenne a végső ára? Honnan üzenesz?
Valószínűleg szürkén, Amicsiból, regadó és gari nélkül.
3.3? Azt hogy?
Hellosztok. Érdekelne engem minden a 2000-es R1-es ről. Ha valaki tud segiteni megköszönöm.
2009-es modellek megrendelhetők ár:3300000ft
tEL.: 06 20 481 9625
Nos, ő mégis megtette, méghozzá anyagi megfontolásból (vagy félt, hogy inkább a 636-al mennék, mint az er1-el.. :) ); én vettem le sk. a rendszámát. A 'bármire' gondolom casco esetén fizet a biztosító, vagy pedig a biztosítás nélküli motorozáshoz képest gondoltad(?) .
Motoreladásmiatt megmaradt commander 2008-as yamaha r1-hez új bontatlancsomagolásban! ára;60.000ft
De állat az új R1 feketében
csak nallunk volna ilyen elet es idöjaras
semmi hasznom abbol ha szivatlak
Ha komoly gondolod, félreteszem, de Y nincs hozzá... Nekem a katalizátor után volt felfogatva
y nelkülit akartam irni
felre tudnad tenni következö utani vasarnapig?azaz marcius 8ig,
nelküli igaz?
nem biztos hogy megeri sogoreknal sem kijelenteni a gepet.nekem pl olcsobb volt fenn hagyni,es barmi van fizet a biztosito
Már többször rákérdeztem "agras-ra"garancia ügyben,de soha nem válaszolt.Ezekből a hozzászólásokból kiderült hogy valószínű nincs rá.
Így igaz. Bár ha valaki "legálisan" vette, és eladja, a garancia még él az adott időkorlátig, nem? Tehát ha van számla az Ágótól, akkor nem hiszem hogy elhajtana bárkit termékhiba esetén. Nem olyannak ismerem. Feltéve ugye ha tőle származik
"az ár magáért beszél"he he
AGO-nál brutto 79900 garival.Ha Te nem adsz garit akkor sokat kérsz érte.De döntse el mindenki maga.
Az általadkérdezett commander ára a végsőár.Számla nincs Commander,viszontvan .Az ár magáértbeszél
keresek 99 es r1 hez jobb hátsó komplett lábtartót kis karbonmintás müanyagot a jobb oldalra a kormány alá + hátsó ülést ! akinek van irjon árat
Hááát.. kitartás, mást nem tudok mondani. Az élet alkalmanként elég sajátos edzésprogramot állít össze az ember számára.

A slip-on-hoz gratula, Neked a Mátra környékén talán ad valami élvezetet, én viszont amint írtam, sehogy sem tudtam élvezni a hangját a nyitott doboknak (amikhez az Y-ont kinyitottam - 0 Ft + hangyányit mélyebb hang). Az R1-nek gyárilag nagyon állat hangja van menet közben, ezt többen mondták (a kettő, akinek odaadtam). Pedig kölökként a simsonról nagy élvezettel szedtem le a kipuvéget.. és a 7R-en is nyitott rendszer volt, de sokkal csendesebbnek hangzott.
Igazán a sarcok vernek oda, 30-40ezres teljesítményadó.. + idén műszaki, a kötelező.. Ha szorulsz, nézd meg, mit tudsz spórolni a lejelentéssel, pl. osztrák cimbi motorja télire le van jelentve anyagi megfontolásból.
Hát itt Nálunk is sz@r idő van,(mos is esik a hó)bár-már egyszer sikerült Nekem is kimennem vele egy laza körre,kb. két hete.

Kövületnek fog számítani az RN-12?....Nem baj az,erre telik.

Ahogy mostanában alakulnak a dolgok itthon,elég silány lessz Nekem az idei szezon.Emelték a hitelem is,meg közben Fater is egy agyvérzésen van túl.Úgyhogy most minden az Én nyakamba szakadt......Dehát ez van.

Ja,nem tudom láttad-e,de sikerült közben vennem a gépre egy TwoBrothers slip-ont.
Bár még a gyári Y van fent,...majd ha lessz rá keret,lecserélem.

Csak éljük túl ezt az évet.

Most tavasszal olajcsere,gumizás,...

Nade nem panaszkodni akarok,csak ez egy ilyen év lessz,...karcsú.
GSX-R 1000 K5-re mennyiért tudsz?Gari van rá?
Ez a vége? Számlaképes az ár?
Hello!

Neked is jó napot, Chriss!

Megvagyok, köszi, az idei első menet is megvolt, sőt, a tavaly esedékes mosást is megcsináltam a bringán.. :)
De ahogy elnézem, egy darabig nem bújik ki a gép a garázsból...
A "tengődést" az otthoni dolgok körében végzem mostanság (egy kutyával gyarapodtunk), egyrészt nincs most a motoros dolgoknak aktualitása, másrészt meg itt a fórumban lassan kövületnek fog számítani az RN12... A drága és kétes értékű extrák nem érdekelnek, a gixxer yamaha vita úgyszintén. Mikor odáig jutottam visszaolvasásban, ki is nyomtam az oldalt. Csak közben értesültem, hogy valaki válaszolt.. ;)
A géped szépen leápolva, takaró alatt?
Jónapot kivánok Uram!

Hát maga,merre tetszik tengetni a mindennapjait?