Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

királyok a cuccok elgyuktam a számlát bár a lábtartón van egy fain karcolás.....
Ááá. Més meg sem rendeltük. Nem olyan egyszerű. Egyedi táblás TBR, karbont szeretnék, de nem válaszolt a gyár, csak 2 napja. Ma lesz megrendelve. Hogy mikorra jön meg, azt nem tudom
16 nál.
Kb annyi, amennyit a gyári szerviz útmutató ír az adott évjáratú típushoz. Ez változhat annak függvényében is, hogy mennyi légrugózást akar bennehagyni az illető.
Igaz:
1. Akinek azonnal kell az új, annak a pénz nem számíthat (egyébként is óriásit bukik, mit oda párszázezer).
2. Akinek ráér, az vár egy évet és kiforrottságot, aztán bukik az újon.
3. Akinek ráér, de jó a használt is (karcmentes), megveszi a még garanciális gépet ~1 millával olcsóbban az első tulajtól.
meg akkor is szokni kell 009est
miert mi fog zenelni?
mennyi olaj kell egy fordított teleszkópba kb.?
Sőt ami a képen van az 07-es.

Ő a 08-as
Ok, 2008as modell. Rájöttem magam is. Sorry.
Megjött már a TBR helyére a cuccod?
Ahogy mondjátok.Pl.az előző R6-ból én hármat láttam széthullott váltóval az első modellévből(pár ezer km-el).
És ha nincs garid nem csak az alkatrészt kell kicsengetni,hanem a szervízdíjat is(6e/h),ami nem két fillér.
Jól beszélsz, az új R6-al is voltak problémák, pont egy amerikából behozottban állt be a motor......egy év múlva bátrabban merném megvenni kintről, de tényleg új széria új technika benne minden, nem érdemes kockáztatni.....persze csak szerintem....
Nézzük meg egy másik oldalról is. Elvileg ez a motor "minden porcikájában új". Tehát egy teljesen új fejlesztéssel találkozunk, mind a motor, mind a váz részéről stb. stb.... Én inkább nevezném demo' verziónak, amíg nincsenek róla tapasztalatok. Vagyis nem tudhatod, hogy lesz e típushibája vagy akár csak kifogsz egy olyan darabot a gyártósorról, ami nem sikerült tökéletesen. Én inkább szavazok a garanciás motorra, habár a 3.3M eléggé kecsegtető, de biztos, ami biztos... Mivel yamaha, az alkatrészek nem ehhez a motorhoz lesznek a legolcsóbbak ill. bontóban még semmit nem fogsz találni hozzá. Mit csinálsz, ha pl. sérül a vezérműtengely, mert éppen rosszul van kiegyensúlyozva(elég hülye példa, de költséges). Ha nem jöttek volna közbe dolgok, én tuti a garanciás motort vettem volna...
Ja nagy üzletember lettem .Mennyél qvaddisznózni
Bőrruhát akartam írni!
PSSSSZ! Ja ................mivan beindult a bontóbiznisz? ....Amúgy meg a bőruhámhoz fog passzolni ......................oszt?
Piros motorra kék markolat
Csákó Bandee!A héten ha ráérsz a markolatot vidd már be légyszi a festékboltba! Jövő héten megy Boldi! De hozzám csak utána, tehát a müszifalat csak kb olyan 3hét múlva viszi oda! Ha legközelebb megy! Rem érthető a nyűgöm/már megint variálok igaz?/
Gondolom mindez a különbözetből kijön.

Benzinpumpa fincsi.. hány km-nél? 40e körül?
Gyári kábelköteg (kb. 50.000)
Benzinpumpa (kb. 150.000)
TPS szenzor (kb. 25.000)
Nekem ezek voltak...
üdv! eladó alufelni 5x120 nagyon szép állapotban: 45000ft vagy cserélhető 99 es r1 es tuning cuccra.....
üdv valaki tudna nekem küldeni képet jobb oldali lábtartónak a fékérzékelős részéröl mert nem tudom hgoy hogy kell felszerelni 98-99 2000-2001 es r1 üdv
Én Gödöllőröl irtam a forumba,a commander ára a megadott.