Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

üdv srácok!
nem tudja valaki véletlenül hogy a 98-99 es r1 és a 98-99 es r6 lábtartó ugynolyan -e ? mármint a hátsó lábtartók!
És most próbáld meg a humort felfedezni az irónia mellett és nem a "támadást"...!
Az okoska úgy gondolom nem ekvivalens a köcsöggel, faszfejjel, vagy akármivel, amin jogosan felháborodhatnál...

Uram, parancsolóm - a jövőben pedig megpróbálok rászolgálni arra, hogy normálisan szólj hozzám és beférjek alattvalóid közé! Bocsáss meg kérlek, többé nem vitatom, hogy te vagy itt a sheriff és megpróbálok úgy ugrálni ahogy mondod, a véleményemet pedig elfojtom, hogy őexcellenciája ne sértődjön meg! Emellett pedig a szellemi kapacitásomat is próbálom fejleszteni, hiszen olvasásból erős hendikeppel indulok, ahogy az az előbb is kiderült. Nekem sajnos nem kell használnom az agyam a munkám közben, nem kell olyan erős kvalitásokkal rendelkeznem, mint egyeseknek, ne haragudj...!

köszi Mille
nem egészen tankpadra gondoltam de köszi
majd még alszok rá párat mert az is hogy ingyen lefestik a másik garnitúra idomjaim az egy dolog. De minősége nem tudom milyen lesz. szóval még én se igazából tudom hogy mi lesz sok embertől függ még rajtam kívül
Rendben. Mindenesetre én normálisan szóltam hozzád (nem mintha rászolgáltál volna az utóbbi időben), ahogy szoktam. Okoskázni Te kezdtél el.
Ildit!
Te se okoskodj, ha nincs fegyvered!
A Body Kit ára 19.900.- ft. Piros van raktáron. Tudok rendelni kéket, ezen és az enyémen kívül.
Mit vigyek a kiállításra? A motort tuti nem viszem. Ha Body Kitet rendelsz, azt természetesen igen.
Jó estét! Megnézem hogy áll a kevéske kék mellett a kék markolat!Aztán vagy elkérem tőled ............. vagy én adom neked a jobbost
hűhaaaa, azért ebbe ne menjünk bele...!
Az Aprilia tankpadokat azért tettem be, mert tuning kérte, hogy tegyek fel a motorjára 1-2 ötletet optikailg...
Ismét megnevettetél/mint már olyan sokszor/
Szia!
Igen, én vittem el! Kék Harri's R1 markolat volt rajta, neked adom ha kell!
Műszerfal meg biztosan jó lesz, a 2-ből 1-et csak sikerül összehozni!
Zema! Most komolyan! Szólj ha megtanultál olvasni! Addig ne vitázzunk, mert nem szeretek olyasvalakivel szellemi háborút folytatni, aki fegyvertelen!
Jogos!
Fejet hajtok Gergő tudása előtt, jobban tud olvasni és az apukája is erősebb!
Megkövetem magam!
A" legjobb blokk"Na mostmár ne vitatkozzatok! ...menni alukálni!
ez a yamaha topik,ba r biztos akad aki 1 vacak aprilias-tfelragaszt.
da ha mar szoba hoztad,kellene nekem is 2 tank terdkatica ami neked is fent van-1 huf
2 kiallitasra nem vinned be?
"Legerősebb", "legagresszívabb", "legdinamikusabb". ezeket megtaláltam a saját hozzászólásomban.

"Annyiban nem értek egyet, hogy attól, hogy a legerősebb (ami igaz lehet) még nem biztos hogy a legjobb is"

Ezzel nem is kell egyet értened mert nem hangzott el és nem állítottam...
Tankadok:
tiedet megcsinalta az ago?
Ha nem megy, szólj és segítek. Okoska!
Ha megtanulod elolvasni amit leírsz, vagy visszaolvasni idézetet, akkor rájösz. "Okoska"

Hol olvastad a "legjobb" szót, okoska?
PC-n állítsatok sok benzint, oszt ilyen lesz.