Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A harmadik képen Dani nagyon morcosan néz.
Ha feljutok idén,remélem nem így fog nézni
Természetesen ez szubjektiv dolog, másnak lehet gyönyörű..
Köszönjük szépen. Ildinek azért nem forwardolom...
Motor nagyon szép a bögre rajta elég gyenge...
Az általad keresett cuccok közül, mindent tudok adni. Hívj fel! 06 20 5 DAN GER
Szokás szerint 17:00 tól 20:00 ig.
MilleRR mettől meddig vagytok ma?
Annakidelyén amikor Én utoljára voltam,akkor vagy félórát kellett ott toporogni.És azt nem szeretem.
De mindegy majd elválik,még az sem biztos,hogy feljutok.
De egyébként azért is kérdeztem,hogy jön-e innen valaki,mert akkor mehetnénk egy stábban is,....már akinek van kedve.
Bár nem erőszak a disznótor.
Majd elválik.
Tavaly pl 3percet kellett várni a jegyre! Nincs nagy tömeg ,mert csak eloszlanak a több napon!Bár azt hozzáteszem ez péntek volt.
Hello all.Segitség kéne:most kell vennema 2004-es szörnyhez,láncot meg lánckerekeket.Nézztem Did -et ha jól tudom 530-as kell 116 szemes, X gyűrűs,erösitett.Az lenne a kérdésem hogy hol lehetne jó áron kapni,és hogy nincs e vmi aranyozott ekkora láncban vagy a lánckerék vmi szinesben,pl.piros.?Vagy ha van akkor az gyári méretü vagy más az áttétje?elöre is thx.
Még nem biztos,de lehet,hogy mi is megyünk.
Az itthoni dolgoktól függ minden,de jó lenne.
Csak azt nem tudom,hogy elővételben lehet-e venni jegyet(már rég voltam)
Csak,hogy ne kelljen ott sorban állni,....mindegy majd elválik.
Még az sem biztos,hogy most feljutok.
na Miller bátya ma sem jutottam be!szkúzi!
Nem volt rossz vétel, csak most más terveim vannak
Akkor biztos jó vétel volt. Köszi nem kell, van elég bajom
Lánckereket rendeljél, ha benn vagy a boltban foglalózni a TBR-t, mert nem fogok olyat betárazni ami Neked kell (szín, fogszám, típus) a kiállításra...
Ja és a gixer november óta megvan és eladóóó
És komolyan is gondoltam, de úgy voltam vele h halasztom a kiállításig. Mindegy, lánckereket sztem ígyis-úgyis venni fogok, mert azt már tavaly óta tervezem. Meg még mennyi mindent... Kibaszott péééénz
Persze-persze, január elejére is ezt ígérted. (mindenre emlékszem )
Szóval ne gyere nekem ezzel a dumával. Köcsög GSX-R-t vettél a pénzedből... Ne nekem akarj okozni lelkiismeret furdalást
Nem értem. (lehet hogy valamit félreértek)
A 12 nél, és a 19 nél is a leömlőben van az exup.
Egyiknél sem kell hozzányúlni sem a slip-on, sem pedig az Y cserénél. (a rendszer az más tészta, dehát abban ugye leömlő is van)
Az egyedüli különbség a felépítés szempontjából a 12 és a 19 között, hogy a 19 Y ja hosszabb, beér a blokk alá, és nem 1, hanem 2 db katalizátor van benne. (amiből a blokk alatt lévő, az lángfogó, és a nyitott Y mindkettőt kiiktatja)
rendben
Ez nem jó hír... Be akartam vásárolni
Adok, csak keress meg!
Ahogy az Euro most áll, akcióban lesznek annyiért a cuccok, mint most a raktáron lévők teli árban.
Ha adsz Danger -es matricát még a pályaidomot is kicsicsázom vele