Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jol nez ki csak nem füstöl
szia Zema drága!
Jó kis moci ! Ennek menyi a végsebessége ?
Ok!
Látom,hogy fent van ott is
Nem viszik el?

Mondtam,hogy tedd fel a használtautóra!
Oké. 1 hónapon belül, ha megfelel
Köszi!
Hívtam, megvan.

Jaa, de azt nem látványosan érzed, vagy hallod h kifúj! Mérve látszik csak. Meg kisebb lökettérfogatú, gyengébb motornál akár érezhető, ahol, így alacsonyabb a nyomás a rendszerben.

Jó a Bódis. Magam is meglepődtem, de tényleg jó. Suzukikon a legtöbbet a Bódis tol rá, még az Akrához, Yoshihoz, bármihez képest is.
Lehet h keverem a 19-el... Már nem emlékszem h a 12-nél h volt az exup, de a 19-nél nem a leömlőben van és variálni kellett vele a dob és Y cserénél.
A második garnitúra, az bukás miatt kellett . Nem lehet mindenkinek csudajó-csudaszép Bódis rendszere . De majd ha olyan öreg leszek mint Te, lehet hogy majd fussa rá nekem is...
Gratulálok! Legyen legalább annyi örömöd benne, mint nekem volt!
Ja, a TBR az TBR.
Ezért kellett két garnitúra belőle.
Jó, ha van tömítőpaszta, de nekem is anélkül volt fenn a második garnitúra TBR, és nem fújt ki. Hiába na, TBR az TBR . Az exup-os kérdést nem is értem (igaz, nem nekem szólt). Mire gondolsz? (egyébként alapból, a dobcserénél, sőt Y cserénél sem kell nyúlni hozzá, mivel a leömlőben van)
Szép dobok, remélem a hegyen minnél hamarabb láthatom vagy hallhatom. :D
Tyűűű de über várom már h halljam is, hogy szol
tömítőpasztát tettél, hogy ne fújjon ki?
Az exup-pal mit csináltál? Lekötötted, vagy van a túszisztersen hely neki?

A bőrruhához meg vegyél két komponensú spidi krémet. Az alábbiak is jó, de az a tuti. Van egy tisztítófolyadék, meg egy krém, mindez egy dobozban, egy szivaccsal és egy ronggyal. 3,000 Ft,-
A katalizátor egyenlőre maratt rajta,majd ha lessz rá pénzem lecserélem.
TwoBrothers komment:
A hangjától majdnem összecsináltam magam
Pártolom a kollegát! Parafinolaj vékonyan! Gyógyszerboltban filléres dolog!
Johnson&Johnson babaolaj kb800+párFt Vastagon bekenni hamar felszívódik! Jó illatú lesz és puha.....................mint a babapopsi
Ha tisztítani kell, akkor jó lehet az IKEA bőrgarnitúra ápolója is.