Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Méhviasz!
paraffinolaj vékonyan
Louis: LederCombi
Kérdés:

Ki mivel ápolja a ruhájját?
Mit vegyek hozzá?
De lehetőleg ne valami egetverő összegű cucc legyen,mert most az nem hiányzik.
Hozz egy 50 est. Mikor hozod a többit előre láthatólag?
Mennyi pénzt vigyek majd foglalónak? Előreláthatólag kedden vagy szerdán benézek ha úgy jó
1 üléses faridom
2 dolgot nem értek, az egyik hogy, hogy fordul ,meg a fejedben, hogy TBR helyett HP-t , másrészt bignek egyelőre Yoshi-ja van, tehát magát a kérdést sem nagyon vágom...
mi kene innen?
hp kidörrentö a tbr helyett vagy az 1uleses far?
Én most örülök ha meg tudom tartani a gépet
Pár órája láttam Ice Bear-en az új Eriggyet,hát nem tudom...
Szebb,mint képen,de...
Na ilyet szeretnék én is, mint az első képen van...
estét!

PBandee nem tudod még a csavarok árát ? egyébként egy olyan csomagban hány darab van ? mert akkor lehet majd mikor rendelsz rendelek én is magamnak még egy csomaggal a pályaidomhoz meg ma vettem észre hogy az egyik 2be repedt de megoldom
Sokkal szebbek mint bármelyik, de cserébe jobban is szól mint akármelyik! Jól döntöttél, remélem dobsz egy hátast amikor először beindítod velük. (nem sok kétségem van efelől )
Gratulálok!
Új SHOEI RAID II sisak eladó. M-es, kék-fehér.
Bolti ár 110k, Nálam 60k.
Új SPIDI RS fekete-titán 50-52-es bőrkabát eladó. CE könyök és vállprotektorok, gerincpúp, stb...
Bolti ár 136k, Nálam 60k.
Még ha nem is felhőtlenül,de azért örülök neki,hogy megvan.
Majd ha lessz energiám fel is teszem.
JAGERMANOKA - neked is tudok segíteni! 1999-es R1-hez van bal oldali lábtartókonzol, és 2 hátsó lábtartó (komplett) Keresd Lacit a 06 20 253 6463-as számon!
Szasz ZEMA! "véletlenül" van egy 07-08 hátsó ülés, piros színű, 15 ezerért. Ha érdekel, hívd fel az alábbi számot: 06 20 253 6463 Lacit keresd
Ma jártam már arra! De nem figyeltem Találkoztam anyukáddal takarította az utcán a havat! Most meg én mindjárt itthon/ebédszünetbe,Fa..a!
Szerintem a mi házunkon van házszám,de ha arra jársz nézd már meg
Csak el is vigye
Ma már jelentkezett vevő...
Elérhetőséget tudsz esetleg? Meg értik az ungarisét?
Ezzel az erővel be is linkelhetted volna.