Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak szombaton
elövetelben nincs olcso tesco-s jegy
olyan 1et fizet 2 kap?
valakinek volt már olyan problémálya hogy 3000 nél feljebb nem megy a demo mód? ugy tudom exup szelep hibát jelez ki van ugyan akasztva most nekem mert szerelem de müxik rendesen ötletek valakinek ?
Csütörtökön jön valaki a motorkiállításra?
ye,,, motherfucker sound
Nájsz!
2006- R1 pattintják ma fel....
MilleRR készítheted holnap a Danger-es reklám matricákat a pályaidom szetthez. Holnap megyek a kiállításra majd beugrom.

Üdv: Kis Tuning
Minek neki páca nem herri póter ő hogy varázsoljon
Gondolom az első kell Zemának!
Ahhoz van pálca!
ÖÖÖÖÖÖ vagyis a második modell
Köszi, köszi én is ezt akartam felrakni... szóval amit én néztem az az elsö modell a képen ...szerintem...
ebaym partsunlimited, regular store-ban....néztem..
284,95 USD mindenhol.
R1 02'-08' -ig kompatibilis a cucc
Part # 1601-0011
De ez egy senzor egy vezeték meg a végén valami "fogorvosi fúróhoz hasonló cucc" képet mellékelem....
és néhány sort is ir róla...
"The shift rod pressure/tension sensor kit is a universal sensor that mounts to the shift rod in either a push or pull configuration. Requires modification of gear-linkage tie-rod. "
Szóval lehet hogy külön kell a rudat megvenni?
1. Ez így igaz, kemény vagyok
2. Igen, csak meg kell rajta találni a wheelie gombot (nem könnyű, mert szar helyen van)
3. Akarsz róla beszélni ?
Hát kemény vagy.
Azt hallottam, hogy ez képes akár még egykerékre is állni!
Most akkor Alex-el hogy van?
Ja, qrva sokat filóztam, de nem bírtam kihagyni, mindig nagyon odavoltam érte!
Még azért megvan az ereggy is, persze a "gépésített" előtti korszakból...
Mi a pöcs, új gép?
KÖSZÖNÖM!
Sőőőt, a Nasa-nál is jelentéskötelezettség alá esik, mert ha megindul bemérhetetlen és képes földkörüli pályára állni.
Üdv újra itt Lepence Stars!
Basszus ez igaz? Mert már én is hallottam. Akkor most Alex GP pilóta, vagy...
Megnézem...
Az tényleg nagyon veszélyes!
Én azt hallottam, hogy ár nem is mindegyik amerikai huligán mer vele menni, hanem csak amerikai GP pilóták, akiknek egy veszély az élete. Bár éppen ezért némelyik meleg.
Alex, szükségem lenne egy Dynojet quick shifter-re. meg tudod nézni mennyiért tudsz szerválni? 07-08 R1-hez, pálcával együtt.
Szlovákoknak megy a 2 db. 12.400 USD volt darabja. Azaz mai HUF-on 3.000.800,- netto volt darabja plusz a shipping. Antwerpenben vámoltatom plusz 6% a vám tétel...
Forintosítva milyen árban hozod őket?