Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

13057
13199
hozzászólások.
Én a Te helyedben feltenném a Yoshimurát a www.használtuató.hu oldalára is.
Ott is az R1-ek közé,nem pedig az"egyéb"vagy valami hasonló sz@rság közé,.....csak az R1-hez.

Szerintem sokkal nagyobb esély lenne rá,hogy elviszik,ugyanis sokkal többen nézik azt az oldalt.
140.000 HUF meg nagyon jó ár érte,még akkor is ha(szerintem)bűn ronda az a slip-on.

A hirdetés ingyenes,tehát veszítenivaló nincs.
Bár lehet,hogy már feltetted,de Én azt nem néztem.
SC2-es pirellit nem tud vki kurvaolcsón (újat)?
120/70
190/55
ÁÁÁ ezt a dolgot hamarabb lerendezném! .....................Te nem tehetsz semmiről!
Ge..i nagyok!Csak már 7főn oda kell pakolni hogy legyen hely! Ja de nem jövő7 7főn,hanem az aktuálison ..................ÁÁÁÁÁÁÁ de úgyis megtudod ha ott leszel!Meg legalább a kedvességedért ihatok veled is! Tavaj pl Boldival.....mert ő is ott szokott lenni!
Ha nem lesz jó a panel akkor inkább nem megyek, mert féltem ám a hátsómat!
Köszönöm a meghívást, megfontolom! Ott mekkorák a fák, és mennyi van belőlük? Tudod mit? Elmegyek!
tesék=tessék
AKKORJÓ!
Hö-Hö! Addig sok víz lefolyik ám a Dunán! Aztán nehogy vörösre cseréld addigra!
Na akkor tesék jönni!Látod Big is szokott! Kedden hívott a komám hogy akkor adta oda a műszerésznek?DE! egy 3 lábú tranzisztorka le van törve róla! Tehát enyémről leszed! Átforraszt! Kipróbál Aztán ha jó,,,akkor IC, 3lábú átrak és jövő 7végén nálam is lesz! HA NEMJÓ VALAKIT MEGB...OK Ja és természetesen az emberünk a 7en nem ér rá ,tehát a jövő7en "megpróbálja"
Azt nem mondták! Nem hiszek neked, én inkább az igazmondó médiának hiszek!
Ott meg én nem voltam még, de még lehetek! Végül is Bigi Boy-jal ott is leitathatjuk Pohit, csak idegen terepen nehezebb lesz becserkészni!

Megjött már a műszerfal panel?
Itt mindenkit ismer a postás! ..mikor hozza a segélyt!
Idén már másik szöszi baba lesz
Szoktam.
Mert a kapukon vannak!
Most hallottam a híradóban! A TV bemondta, hogy Dévaványán nincs házszám a házakon!
Komolyan!
Amúgymegottmégsosevoltam!De már vagy 2éve tervezem Akkor lehet most se megyek? Kisújszállás,?bár az nektek kicsit húzósabb mint nekem! Ott jó Vagy esetleg szoktatok......................?
Bakker a miénken sincs! Mert a kapun van Vagy ott nem jó? De amúgy ez hogy jött,vagy lemaradtam valamiről?
Ki? Pénteken már ott voltunk! Te tűntél el állandóan szöszi babával a hátad mögött!
Hát szinte csak a végére jöttetek ki...
Akkor nekem is foglalj 1 zsebkendőnyi területet ! Tavaly is megperzselődtem!
Ha lesz idén, tuti, hogy azonnal kiviszem normális helyre a sátrat...
Sajnálnám én is, mert eddig mindig jól éreztük magunkat!
A fák is nagyobbak már mint tavaly, no meg hol itatjuk majd a lekötözött Pohi haverunkat?