Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dévaványán miért nincs a házakon házszám? Vigyázzatok, mert a Feri 30 rugóra büntet!
Állítólag a tavalyi mínuszos volt (amin egyáltalán nem csodálkozok...) és most gondolkodás van, hogy na meg legyen e rendezve. De majd inkább rákérdezek illetékesnél, mert pletykáknak nem nagyon hiszek... Na meg nemis lenne túl jaú, ha elmaradna, mert nekünk ilyen évadnyitó hagyomány szerű ez az egész
Ne ijesztgess már, hát már be vagyok vásárolva ! Vedd elő a légpityut és lőd szemközt a geci verebeket!
Most ez komoly?
Azt hallottad, hogy lehet elmarad szilvás? Mert itt már ilyet is csiripelnek ezek a kicseszett verebek...
Sejtettem!
Köszönöm, nagyon kedves vagy! Lehet, hogy élek a lehetőséggel!
Alsóörs Hmmm!
Feleslegessé válik, ha meglesznek az új dobok...
Én nem akarok kidobni rá 50-et, úgyhogy lehet, hogy haverommal csinálunk neki formát. Ha jól sikerül, csinálhatunk neked is...
ülestakaro a Louis-ben,
amugy a bayen semmi?
07-08 R1-hez gyári hátsó üléstekaró van vkinek eladó? Vagy hátsó ülés?
pohi
hogy allnak most az arai-ok ara?
ilyenre godoltam,igen
a 0.8 as düzni meg nagyon jo-legalabbis nekem bevalt.
ha gondolod ho vegen 1kv ert berbeadon a hansat,a pisztolyt is probalhatod mag magadat is.
alsoörsön legkesöbb visszaadod
Bandee köszönöm mégegyszer a segítséget ! Nem volt egyszerű majd ha vmit tudsz a csavarokról szóljá

Képek sztem önmagáért beszélnek
Holnap kapom meg az árajánlatot, és gyártatom. Most már tényleg nemsokára meglesz. Nem felejtettem el. A plexid viszont már a vámon van
Tényleg,el is felejtettem.

Lesz Nekem matrica?
Rendben, várunk.
Én is így gondoltam. Persze, hogy kell! Jövő hét elején beviszem nektek a foglalót akkor, ha úgy jó. Le is vehetitek az eladó matricát!
Az alábbi Neked szólt. Szarul idéztem, bocsi.
Addig tart míg el nem viszik. Ez még motoron van, de bármikor levesszük ha kell. Tudom, hogy imádsz, és le is foglalózhatod, és akkor nem adom el másnak. De elvinni, csak ha kifizetted. Pláne ezen az áron .
Nos?
Csörögj meg bátran, szívesen segítek!
El is felejtettem, hogy ebben profi vagy ilyenre gondoltál igaz, hogy ez csak Sata koppincs. De azért az Airbrush-t is ki szeretném próbálni!
Tényleg és mutatsz valamit a műveid közül, milyen műalkotások jöttek létre?
Yamaha R1 04-06 évjárathoz Termignoni kipufogó bilincsekkel, Extreme-Tech kormánylengéscsillapító (20 fokozatban álltható), Valtermoto rendszámtáblatartó, integrált hátsó lámpa, 500 km futott fékbetétek.
Majd a dobok, míg húzgálom az eriggyet