Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Nem nagyon veszélyes? Azt hallottam nagyon megy...! Csak amerikai huligánok használhatják, meg van benne egykerekező gomb is... Aztaaaa!

Grat!
2 db-ot konténerezek át 1 db meg itt megmarad nekem az itteni 07' RR-t beszámitattam az árába abban sem volt sok miles 2100 cirka..
gratula! Saját részre vetted?
09' R1
Vazzzeeee, motorszalont nyitsz?
Ott van Bp-en a CBR pihen..
Grat! Mit sikerült venni?
És mi van a cbr-el?
Most fizettem ki még dobozos állapotában van idekint...
Rossz irányba haladsz hejj! Muti!
Ehhe, üdv kollégák Yamaha tulaj lettem
oké akkor vagy 2 hétmulva bemászok
Gurulj be vele. Megnézzük.
yamaha r1 rn 01 99 es szóval tudsz valamit mondani rá hogy mi baja elehet ?
Ja látom.
Milyen a motorod?
üdv lenne egy olyan problémám hogy 3000 nél megál a mutatóm álitólag exup hibát jelezve megtudjátok csinálni vag ytudjátok mi a baja? egyébként nyit a szelep ki van akasztva az egyik bowden az létezik hogy amiatt csinálja? valaki tud erre magyarázatot adni?
Akrapovic rendszer full titán eladó! Pici sérüléssel a dob végén.
Üdv Mindenkinek!
Lenne egy 2002-03-as fejidomom új üvegszálas, lealapozva, színt várva. Pályára, vagy utcára. Occsón!
bár semmi közöm hozzá,de a véleményünket kérted!
szerintem a dob nagyon gáz! amúgy le a kalappal,nagyon szép lesz,de a régin is,és ezen is nagyon hülyén néz ki a dob!
persze ez csak az én véleményem...lényeg:Neked tetszen!
Üdv:B
persze ez csak egy skicc
üdv!
nah ma jön az uccsó alkatrész igy fog kinézni a gépem köbö 3 hét mulva 2 hét... króm felni polirozott váz MIG popsidob véleményeket szeretnék mia véleményetek róla?
Azt hiszem kereslek! Te nyertél árban.
üdv valakinek van véleménye a vágott slickröl? menettulajdonságok eltérő menettulajdonságok az utcai gumitol egyebek megfigyelések persze utcai használat közben!
Zema,3 kér(d)és ha időd engedi.
-Az r1-ed áll a napfényes orszagúton,hátúlról,ha van még hasonló képed feldobhatnád,nagyon jó a feelingje.
-Motul 10w40 5100,vélemény fz6-ba.
-Az fz6 kicsit "púpos",ha a felső villahidat lejjebb teszem a villaszáron pl:1 cm-el,milyen menetdinamikai változást okozna ez?
köszi.