Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Zema.Tatabányán bármikor,de holnap Pesten vagyok.
Szia. Dobj egy mail címet, mert nem látom az adatlapodon. zs.varga[kukac]freemail[pont]hu

Üdv

Zsu
Sziasztok. Keresek 2004-es évjárattól használt R1-et pálya és utcai használatra.
Lemaradtam a TB dobokról és a sötét plekóról......szép lett A mostani 2009-esből is a kék tetszik a legjobban.......bár piros párti vagyok.....
Engem érdekel. Hol lehet felpróbálni?
Yamaha(Dainese) Kiron White bőrdzseki,vadonat új,54-es méretben 476euro(150 000Ft)helyett 50 000Ft-ért.
Savanyú a szőlő kis barátom? Tévedsz, Times-t szoktam olvasgatni közben.
Zema,meleg barátom! Tudjuk,hogy te mint újgazdag gumimelegitős-eregyes-fullarai-aprókavics-pesti mümájerként seg...alást várhatsz minden mühelytől,rád ez nem vonatkozik ,olvasgasd tovább a Herr Riportert,amig befujják a láncodat!
Na buzikám tipli innen. Senkit sem érdekel h nálad mi vagy ki veri ki a biztosítékot. Ne itt okoskodj! Szevasz, nyitva áll előtted a babetta, vagy a hermafrodita okostojás topic.
Helló!

Ha nem veszed zokon lenne 1 tanácsom,tippem,ötletem!

Tedd fel a cuccokat a Képes Motorra és megjelenik az adatlapodon amit árulsz az eladó holmik között!Így könnyebben megtalálják a cuccokat tudják Kihez menjenek és Kit kell keresni!
Jó estéket.A ruha,csizma,stb...fórumon hirdetek pár cuccot,ha valakit érdekel nézzen be.Sok Óccsó!
legalább itt üzenhettél volna,mert egy vevőt sikerült lepatintani végetted
10w60-as? Az komoly afrikai belpiacos olaj?
Sorry. Csak mindig kiüti nálam a biztit,hogy a szórakoztató-alap szerelési dolgokat nem képes egy "motoros" megcsinálni hanem inkább szervezkedik-utazik 3 napig érte-miatta! De akkor itt más a téma..... Bár közöm sincs hozzá,amugy csak hát a bizti....
Szia kollega. Én Agip 4t 10-60olajat öntök 2004óta a mocimba és megvagyok vele elégedve igaz hogy 5000kmnél cserélem mert tekerem neki rendesen és megérdemli ha nem cibálod neki nagyon akkor jó a 20-50is
Próbálok tisztelni mindenkit,....sőt.

De:
Egyvalamit tisztázzunk már le!Mert úgy látom egyes embereknek szövegértelmezési problémáik vannak.
Nincs semmi baj az olajcserével(nem tudom,hogy hányszor taglaljam még le)
A pecsét most más kérdés.

A fő dolog az olajjal kapcsolatban volt,hogy ismeri-e valaki az XY nevezetű olajat.
Van-e valakinek valami tapasztalata.
NEM A CSERE

Bár ez még lehet,hogy mindig magas egyes embereknek.
De inkább már nem is reagálok a dologra,mert felesleges,így itt ilyen dolgokon vitázni/fikázni.
Minden lestrapált motor szervizkönyves! Érdekes! De az olaj még a gyári benne 4 évesen is! Macinyomda! Csináltass egy jahama logós bélyegzőt egy kamu cimmel tőled 300 kmre és SZERVIZKÖNYVES a mocikád! Brávó!
Az internet segítségével! A Babetta legalább ki van fizetve,nem úgy mint a te fullhiteles bringád! Nyílt egy motormosó,kézi! Érdekel a cím! Ha viszel l.sprayt befujják a láncodat is! Ingyé!
Vagy esetleg megkérlek,hogy tankolj meg nekem.

(Sz@rházi)
Hát Te ki a tököm vagy,hogy ekkor a király vagy?
Nem is értem,hogy-hogy jössz ide.

Nem az olajcserével van baj FASZIKÁM hanem a pecséttel a szervizkönyvben.
Bár ha babettával járok majd kikérem a TE véleményed.
ja csavar be! de ugyis feltünik!
Betojok! Ekkora ramazurit csinálni egy olajcseréből! Idom le-kanyar-csavar ki-olaj le-szürő ki-szürő be-olaj be-idomfel ! MOTUL! Tankolni kit szoktál megkérni?
kepet nem veszi be de a googgli kepek rögtön kidobja ha beirod hogy elf honda
Nem tudom miért csinálsz ekkora problémát egy szar olajcseréből! Különben meg végh janához is viheted nyugodtan! Ha viszel olajat akkor is megcsinálja szerintem! Komoly faszi szerelésben mégha nem is úgy néz ki!