Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor berregek így csinálok BRRRR! Beindult az előbb a Qvaddisznó/Kerültem is vele 1et a hátsó udvaron /Bakker 1régi gixxer gyertyával sikerült beindítani! A sajátját meg gyors kiégettem,és mostmár azzal jár! ........precízen!
nem bal hanem jobb!
2002-es bal fehér oladlidomot tud valaki eladót?
Ne berregj! ...inkább segíts a kolégáknak!
GRRRR!Pedig írtam! .......................
üdv nagoyn szépen köszönöm!:) nem emléxem sajna hogy irtál e volna de nagoyn szépen köszönöm:)
Akkor nem megyek vissza lelőni" A link meg ez:Asszem AD 320-ashttp://www.paplaszlo.com/aribr...
Venni akarsz?
Zselést vegyél, a savast nem lehet fektetni mert kifolyik belőle a marakodás!
No, elég sötét lett?
Nem hazudós a mamesz, megjött az 1%!
Nagyon szívesen máskor is!

Gábor az airbrush pisztolyod milyen gyártmányú? (link esetleg)
Csákó még 1cer elmondom/már régen ajánlottam neked/ www.starbike.eoldal.hu itt van 2000-hez, ami neked jó lesz mert ugyan az a hátsó lábtartó/mind a 2db meg van/meg lehet van első is/ ha PBandee nem vette meg a múltkor /.............felnire nem igen van szüksége de alkudni lehet nála!
Aszonta a nénike hogy "megérkezett" mármint a számlára a píz" Rem nem hazudott! Ja és az adóm 1%-át utaltathatom oda? Köszi a gyors postázást!
Sziasztok!

Eladó versenylábtartó 04-08as R1 re! Gilles tooling! Ára: 60eFt Valamint van még R1 Akra evo rendszer is!
üdv sajna nincs csak 4X100 as 5 küllős 15 ös
Nincs 5x114,3-asod? 15-17"
üdv skacok a képen leirtam mik kellenek nekem ha v kinek van az irjon esetleg ezekért cserébe vagy ezek töredékéért + kp ért van 15 ös 5X120 as felnim itt a kép
Lobogó hajjal futnak vele a postások, sz..tem holnap ott lesz!

Britton kedvéért: Sz..tem ott is lesz holnap!
nem LFP-zek mindig!most hol van?oda megyek érte!
Én csak Power1 racingot használok. Semmi zörej, váltó mint a vaj
Ne hisztizz, mondtam már h a héten elején itt volt! Olvass vissza az LFP topicban!
Te Zema!mi a fasz lesz már?mond azt h nincs oszt akkor nem várok rá!
Én nem hallottam, hanem rengetegszer megtapasztaltam. Így nekem nem olyan fura...
Szassz Bandee!Nemtom"miért de a citromodra nemigen tudja most elküldeni a freemailom! Mindig küldi a sorry......." Üzeneteket a szolgáltató és gondolom ilyenkor te nem kapod meg. Tehát ide írom a címet:Berecz Tamás Nádasdladány 8145 József A. út 18. Te meg akkor légyszi a sz.számot ide zavard el :gabikar1@freemail.hu Kössz!