Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom,de muszály mert már be sem indul ...
Mikor megvettem az R1-et Motul 7100-et tettem bele ...
azóta 5100-et használok, a Yamaha World-ben is azt mondták,hogy bőven elég a 5100
Fájdalmas lesz
Castrol R4 Superbike-ot csak akkor ha 3,000-ként cseréled. Annyit bír kb. utána nehezebb lesz a váltó, hangosabb lesz a blokk, keréken nem veszi be a sebességeket, stb..
MOTUL a nyerő.
Sziasztok.Kérdésem hogy milyen olajat rakjak a vasba?Van aki aztmondja elég a castrol,van aki motul meg van aki YamahaLube?Bár a szalonban is azt mondták hogy a Motul meg a YamahaLube az ugyanaz.Én a Motulon gondolkozom csak nemtom melyik?5100 v. 7100? Kiváncsi vaok mit mondtok....
Szia PBandee!

Megvárom míg hazaér a motor, és keresni foglak ha nem lesz 2002-3as idom.

Köszönöm szépen!

Edem
Te dög!
A francba,hogy igaz a mondás,fehér ember nem felejt!Látom,még emlékszel! Még nem voltam dokibácsinál vele,majd a tavaszi folyadékcsere alkalmával megejtem.Addig meg marad a kis kezem,ha "index-elni" akarok!
Hú! Legközelebb jobban vigyázok, mert a magas labdákat hamar az ember pofájába ba...ák itten!
Mesélj inkább az irányjelződről! Mi volt a baja?
Megnyugtattál,azt hittem,ma vége a világnak!
Bocs,magas labda volt!
Felhívtam, lesz holnap!
Lóvan" Hozd el és alkudj! Aztán holnap rádcsörgök és megadom a címet ahová küldeni kell!/nem nekem hanem egyből a szerelőhöz megy/Akkor holnap!
04-es faridomom van!
Felülről rá is lehet akasztani, csak lehet, hogy kilóg majd a segédváz alul.
Tisztában vagyok vele, hogy mennyit kellene faragni, - ha kell -raktam már össze két motoromat ,,a semmiből" , csak gondoltam megkérdem hátha egyeznek a felfogató fülek, esetleg valaki járt már így el.

Végigjártam a ,,létrát" ha lehet így mondani 7 év alatt 125ös, 250, 650, R1. Tisztában vagyok vele mit megy az ezres, nem arra vettem h felkenődjek vele valahova. Estem már autós hibájából, nem szivesen esnék még.

Azért vettem mert jó áron volt, illetve sajnáltam az Sv-t 150 fölött pörgetni ha túrázunk valamerre, mert csak ,,nagyokkal" vagyok körülvéve.

Bocs a béna kérdésekért, ha valaki tud bontó számot illetve van a keresett cuccok közül valamije, akkor azt szivesen fogadom.

Edem
Igen megyek! Kérdezni is akartam, hogy akkor elhozzam-e. Mindjárt felhívom!
Megkérdezhetem,mióta motorozol?Csak szimpla kérdés!
Sosem értettem, miért tesz valaki egy 03 as gépre 04 es alkatrészt, és fordítva. Pláne hogy nem is odavaló...
Ezredesnek meg a gsxr-t szokták nevezni...
Olyanokat kérdezel amikre senki nem fog tudni válaszolni. Mivel különböző modellekről beszélsz értelemszerűen nem fog passzolni a farokidom, meg az ülés. Biztos rá lehet szerkeszteni vhogy, de senki nem tudja h mennyit, mit kell faragni. Menj el, nézd meg, vedd meg, farigcsáld, aztán vagy rámegy utána, vagy nem.
Hahó!Holnap akkor mész Geréhez? Elhozod v. mi legyen?Holnap azé" rádcsörgök
Sziasztok!

Holnap jönnek nézni az Sv-m, talán megveszik.

De én bátor voltam,(ma hívtak amúgy h jönnének az SVmért) és elmentem megnézni egy 2003as pályaidomos R1-et. Nagyon baba, nagyon megy, akkor foglaló....

Ha holnap elmegy az SV-m már hozom is haza valamelyik nap ill héten.

Amire szükségem lenne, hátha van elfekvőben valakinek, esetleg tudna segíteni pár dologban....

Kellene jobb-bal hátsó lábtartó konzollal együtt. első hátsó ülés faridommal együtt.

Már nézegelődtem a neten, találtam pár cuccot, felmerülő kérdéseim:
- 2004es faridom rászerkeszthető e a 2003as motorra, illetve 98-99es faridom.

- 98-99es első-hátsó ülést mennyire kellene szabogatni, hogy ,,rácsusszon" a 2003 vagy 2004es faridomra.

Ha tudtok, segítsetek légyszi, illetve légyszi mondjatok egy átlag árat.

Előre is köszönöm a segítségetek.

Jó lesz ,,közétek" tartozni, azonnal beleszerettem az ezredesbe...

ÜDv: Edem
Akkumlátort tud valaki elfogadható áron?
YT12B-BS kellene
Előre is köszönöm!
Oké köszi
Ahogy jobb idő lesz... De azokat nem rakom fel ide, de majd kiírom CD-re és odaadom.
Faxa

Többi mikor jön?