Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megvan még a Rossi relpica idomszett?
Csak gumishoz akartam ma menni, ami max 35 km oda vissza, na ebből lett 200... De még hideg van, 2X fűtöttem fel otthon a gumit és mire leértem a moszkvára (5-10p) már visszahült a D211. Azé' kerekezni lehetett, sztopit nem eröltettem... De jó volt, így 3,5 hónap után.
Aha át rakom a LFP-be.
Alex
bedobnád még1x a csomikövető linket?
Jó estét Uram Ön is feltünik néha :))))
Helló!
Téged is látni errefelé!
Mizu?
A külső még csak-csak,de a hang az végképp nem jön be.
Olyan,mint mikor a csapágyas flex leáll.
Remélem lessz nyilt nap a ringen,talán ott meggyőz.
Pedig biztos kib.jó,hiszen YAMAHA.
palyanapokra tartogatod a hatso labtartot?minek az oda?
Gondoltam, hiszen te ilyen akrobatikus vagy!
Remélem idén megyünk már Berénybe csapatni!

És a nagyon hangos dobbal nem fogyaszt sokat? Mert én is akarok egy R1-et, de csak akkor ha 3-4 literben megáll a fogyasztás százon.
Economy Fighter
Táttátátttááááá, tatatttááááá (Indiana Jones induló!) !
melegedj, Melegedj, MELEGEDJ!
És életre kelt 3 hónapos álmából!
Szeeeeeevaaaaaaaszzzzzzzz!
Kurvára veszélyes, de keresem a veszélyt, kaszkadőrnek készülök!
Bazz, akkor ezért jött ki a büntetés! csodálkoztam is, h akkó most hogy ha nincs rendszám, de akkor ez lehet az. Látták a garázsban... Faszom, mi a pálya? Bekötötték az internetet vidékre?
Csákó!Köszi az övé tutti az ,mert fel is zörgettem és bediktálta az IC tipust és ugyan az! Ja nekem úgy is jóha te postáznád csak akkor is alkudj belőle tudod amit beszéltünk ........................vagy még többet!
Nem veszélyes?
Azt hallottam, hogy idén a rendőrök felhasználják a Hubble űrteleszkóp utódját a James Webb Space Telescope-ot. Ezzel még az otthon tartott rendszámot is látják!
Nah, ma du kitolom a vasat. Megyek gumishoz.
Előtte meg majd két órát gumimelegítőzöm.
Szia!
Beszéltem a Gerével ő sem tudja melyiké, csak azt, 98-as vagy 2000-es! Vasárnap v.szinű megyek hozzá más álkatrészért és megnézem neked, ha 98-as elhozom és elpostázom én, ha esetleg nem működik akkor nekem biztosan visszacseréli.

Ilyen a 2000-es panelja, mint kiderült neked sajnos nem jó!
Ok!
Van a fa..t,mindenki akitől kérdeztem hülyének nézett ,hogyhát TOSHIBA márkaszervízbe TOSHIBA IC után érdeklődöm Még csak a számát vagy hogy mibekénehé................semmi Csak:SAJNOSNEMIGENTUDUN
KILYETMEGCSAKIZÉ.....meg ilyenek ÁÁÁÁÁ Beszélek a sérült műszerfalassal ,oszthadkűggye"
Oks, ezekre figyelni fogok!

Sajna másik mocc után kell néznem, mert amit kinéztem (holnap mentem volna) ma megvették...

De R1 lesz remélem hamarosan.

Köszi mégegyszer!
Szia!
A 02-03 R1 nek sem volt kifejezett típushibája, tudomásom szerint.
Ellenőrizd a váz és lengővilla felületét, nem hempergett-e valahol. A fekete eloxon nyomot hagy, nehéz javítani. Hallgasd meg a blokkot (ha tudod), nincs-e nagyon kinn a vezérműlánc feszítő. Alapjáraton csörgő hangot ad, de fülelni kell. Jobb oldalon van a hengerfejnél.
A fogyasztásról annyit, hogy ha finoman mész vele, és nem beteg, simán elmegy 6-6,5 ből. Ha nagyon bántod megeszi akár a 15 öt is (pl autópálya folyamatos 270 fölött).
Érdemes ránézni az első telók csúszószárának titán-nitrid bevonatára, nincs-e megkopva (látszik ha meg van).
Exup szelepre figyelj amikor gyújtást adsz rá, működik-e rendesen az ellenőrzési fázis.
Ahaaa, értem. ja reálisnak ennyi tűnt. Meglátjuk.... Köszi a helpet.
Na mi zu? ...IC van, vagy nincs?
Valóban érzékeny a váltója,de nem veszélyes
Az enyém 6literrel is elpötyög,de megeszi a 10-12l is ...
"max 9,5"