Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

PBandee ha holnap mész gurulni dobj rám egy SMS-t vagy vmi
Hi !
Ez az r1 minimum 7.5 max 9.5 litert eszik. 12 13 at én nem tudtam vele megetetni.
Figyelj a váltóra.
Sziasztok!
A közeljövőben tervezem motorom R1-re való cseréjét.
2003as típus a kiszemelt, 32e km, szép állapot. Lehet még a hétvégén meglesem.
Tudtok adni valami tanácsot, hogy mire figyeljek, esetleges típushibák?
Fogyasztásra elég nagy számokat hallottam, tényleg drasztikus? Pl. ,,alapjáraton" is 8 körül, nyélen 12-13...

Bármilyen építő jellegű tanácsot szívesen fogadok.

R1hez még nem volt szerencsém. CBR929, gixxer 1000, sv 1000 amihez hasonlítani tudok.

Előre is köszönöm!

Üdv: Edem
Ja de Eli meg Lajkónál rendeli a cuccot........................aszonták Na mind 1 ördögi kör!
No látod!Van itt tipp még japókhoz se kell mennem............... ÁÁÁÁÁÁ De a végén úgyis az lesz hogy elküldetem a fővárosi csókával a zsákbamacskát Csak emiatt parázok,mart ha nem jó az se kidobtam az ablakon egy 10-est! PLUTTY
Ok de F lali is sokmindent Balázsal vagy Elemérrel csináltat az elektronikát nekem Balázs mérte ki sec perc alatt.
Ahha köszi mikor mész csabára? Holnap beugrok azé" F.Lalihoz, Gyurika őt mondta!
Ó de kedves vagy!De nem élem bele magam, mert az a sza.házi aki csinálná"azt mondta "ilyet nem ,csak 2000 utáni alkatrészeket tudna szerezni" De szerintem kamuzik 1 kicsit a srác......................Nade hátha megcáfolod Kösssszi
csákány csabán zsibritánál ha nincs neki beszerzi. vagy szűcs b.
akkor vmi elektor-kalandor boltot keress szerintem, más tippem nincs. Ott a kockafejű IT-s dickhead secc perc alatt beszerzi.
Szia Gabcsi!
Nekem van defektes műszeregységem, csak 2000-es, holnap megnézem hogy ugyan az van-e benne, ha igen szívesen neked adom ingyé!
Igen az már lenne ,csak keresek újat mert az tuti jó éshát.........Na
Nem értem mi a bajod. Há' fölűsz a gépre, oszt kimész....
bontóból, vagy e-bay-ről veszel egy teljes ford. mérőt és abból kiszeded.
Gondoltam hogy má" megint ilyen vicceset válaszolsz ......................Ja csak az a baj hogy odáig nemtok most elmenni
japánból!
Hahó urak! Honnan a fa..ból szerezzek ilyen IC-t:TOSHIBA T8557E 9051K Fordulatszámmérőbe kellene...............Na valaki?
csak annyit írtam hogy több lábtartót forgalmaz, azokat gondolom ismeri:) nem az összesre gondoltam
gondolta, hogy segíteni akarsz nem pedig cseszegetni, szóval azért köszi
MilleRR sokat tud, de bátornak tűnt a feltételezés, hogy az összes lábtartót ismeri, bár nem zárom ki

Kibicként csak segíteni akartam
Estét!
estét!

Bandee mailbe elfelejtetted csatolni a képeket lehet hétvégén lejönnek vendégségbe aztán elviszik ha tetszik neki
Egy ár jó lenne ha tényleg árulod. 2MFt alatt akar venni a srác.
Szia!

MilleR nincs most gép előtt, de megkért, hogy válaszoljak Neked.

Méretre ugyan az. Kétféle létezik ("mintázatban" van különbség), mindkettő alu színben.

Egyébként meg a 06-20-532-6437 számon eléred.

Üdv

Zsu
azért kérdeztem így mert jelenleg nem vagyok otthon és nem tudok pontos méretet adni. Ő viszont több féle lábtartót forgalmaz, és gondolom tisztába van a méretekkel, hogy általában egyformák vagy nem. mellesleg szerintem csak egy méret létezik.. azért kérdeztem így. bár lehet tévedek, ha haza megyek adok pontos méretet, de ha egy van belőle, akkor egyből megrendelem nem várok 7végéig.
Szerintem ha megadod a furat méretét akkor tud válaszolni MilleRR
tudsz róla küldeni képet? vagy melyik milyen? szinbe van eltérés?
gondolom mindegyik ugyan akkora méretre nem? szóval az összes lábtartón egyformák...