Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, + lánc.
Az kb. 30.000.- (EK)
El akarom (vagyis nemtudom), de ha nem adnak érte normális árat, akkor megmarad. Addig is alakítgatom.
+ lánc?
Miért válaszolt volna, tudta, hogy elakarod adni a vasad!
Igazad van én nem fogalmaztam 1értelműen!
Örülök, hogy jót diskuráltunk!
Jó éjt! Megyek humni!
Elnézést!
Sunstar
Első lánckerék kb. 4.000 ft.
Hátsó lánckerék kb. 9000 ft.
(szállítási idő 1 hét)

Valtermoto ergal hátsó lánckerék 18.900.- ft. (szállítási idő 3 hét)
Az enyém után persze... Múltkor elmaradt a válasz: áttételmódosításra árajánlatokat kérnék szépen!
Nem igazán. A logika, és a józan ész sokkal inkább...
A boltos észjárás egyből ezt dobta!
Nem hasogattam szőrszálat. Legalábbis nem állt szándékomban . Tényleg az volt egyértelmű számomra, hogy a kipura kérdezel .
Nem okoz lelki törtést ha nem dícsérik a gépemet , tudom, hogy a legszebb , de köszönöm az észrevételt .
Rájöttem miért hasogattad az imént a szőrszálat! Régen dicsérték a gépedet!
A te lovad is nagyon szép ám!
Pontosan!
De az első mondatom a lóra utal és nem a fingójára!
Csak azért dicsértem meg mert az enyém ikertesója!
A kérdés alapján nem derült ki számomra, hogy a kipuffra vagy az R1 re gondolsz. Tekintve hogy R1 et minden Yamaha kereskedésben kapni .
A kérdés, pedig úgy szólt, hogy "Hol lehet ilyet kapni".
Ilyet (nem konkrétan ezt), (Akra dobot), akár nálunk is lehet. Én így értelmeztem a kérdést.
Akkor csak vehette volna mert nálatok is van ilyen! Hop-hop én a mocira gondoltam!
Nem. De nem ez volt a kérdés.
Jaj! Tényleg nálatok vette?
Pl.nálunk.
Nagyon szép a lovad! Hol lehet ilyet venni?
haggyadmááá!
Érthető. Kimotorozta az előzőt, kell az új technika!
Szia!
Van ilyenünk raktáron.
Egészen pontosan kétféle is.
6.300.-/pár, és 8.600.-/pár. Csak design beli különbség van köztük.
Hogy mennyiért, még pontosan nem döntöttem el, kérnem kell még hitelkimutatást, s aztán...
Úgynézki, hogy jön a 2009-es. Legalábbis szeretném. Körbejárom majd a szalonokat, ki adná normális áron.
eladod?ozt meeeeeee?meg mennyiert?
MilleRR!

Lábtartóhoz tudtok rendelni külön alkatrészeket? (verseny lábtartóhoz) az enyém mondjuk nem Vm. de szerintem minden gyártónak ugyan akkora ez a része. a (fék és a váltókar) pedáljának a végét mondom, azt amivel tudod a kart húzkodni, vagy épp taposni.
a képen ott van de nem tudom mi a neve
Az enyém eladó.... Típushibáról nemtudok, nekem még nem volt vele semmi gondom. Talán max annyi, hogy olajat eszi kicsit, benzint meg nagyon!