Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A rendszám szöge nincs meghatározva, csak az, hogy jól látható helyen legyen
A barátom szeretne venni 2007-es R1-et (utcára, még vacilál a 2006-ossal). Tipushibát tudtok mondani, vagy hogy speciálisan mit nézzünk meg rajta?
Igy vettem, már nem így néz ki...
neked hun van a renccccámod!?bent a garázsban? letelt a két perc!mi van má?
Hűha, látom Pohin kívül is van még itt másik Judge Dredd is... A törvények és a szabályok védelmezője, a 21-ik századi Wyatt Earp-je...

Igen, amellett, hogy nagyon szabályos és rajta van még szép is, jól néz ki így 90 fokban...

Persze ez csak az én véleményem, elnézést, hogy beleugattam a nagyok dolgába és eltér a véleményem... Tudom, ez tarthatatlan...
Nekem van eladó! Csak kompett rendszer!
45°! Engem a ~60°-al már megcsesztek...
Mekkora dőlésszögig szabályos?
Köszi.
Az ára...novemberben $ most nem rendelném meg,de lehet még ilyen árfolyam mellett is olcsóbb lenne mint hazai vásárlás esetén. Éppen ezért nem írok árat bocsi.
Feltételezem az, hogy olvasható, és szabályos...
Mi a baj a rendszámmal?
a képeiden a rendszámról akarsz beszélni?
Alakulgat, javarészt már megjött hozzá a cucc,de még nem minden!
Szezonra kész lesz!
Majd idén odateszem mostmár magam énis és haladok a korral. Egyenlőre folyik a gumik beszerzése meg pár apróbb átalakítás. Még MilleRR-éket is meg kéne látogatnom pár cucc miatt. Aztán indulhat a szezon!
Naaaa!Előkerültél? Valaki biztos motorozott! Én simsonoztam az annak számít............................. Mocid kész van már?
Ez egy gyári leömlő, meg egy gyári Y. Jónak jó, de minek?
A tavalyi mezőnyben a 11-14 hely körül mentél volna az utolsó versenyen ilyen időkkel. 17 induló volt R1-ben.
Chris! Ez nem jó neked?
http://www.kepesmotor.hu/kipuf...
még élek igen!
Mikor lesz már motoros szezon?
Motorozott már valaki az idén?
Hát többet fejlődnél ott, mint a melegek között...!
Akkor innen senki?
erre licitáltam, de elvitték előlem. pedig nagyon akartam!
je peter is el meg:)
zema
vettel felnit?csak mert kell nekem is csakhogy 1 1200bandite es csak hatso kell

bandee?infod?
Nem mértem még, de olyan mögött mentem aki 10-15 között megy. Az meg oda sztem kevés... Nagyon kevés. Az biztos, hogy idén pályán töltöm a fél életem, de sztem licenct halasztom 2010-re.
Dögös a cucc.
Mennyiért vesztegetnek egy ilyet?
Milyen időket mész?