Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az infót.
abban tudsz segíteni, hogy ezek a cikkszámok voltak-e:

- katalizátor nélküli Y összekötő cső
gyártási kód: L-Y10SO8

- Yamaha YZF-R1 2007 Slip-On Exhaust System - Street Legal (homológ), karbon véggel
106827 (gyártási kód: S-Y10SO8-HDTC)
Szia!Ha jól emlékszem 240 ezer +az Y 40?
brit.88!

Neked mennyi volt a karbon akra?
Így van!
Fog Ő jönni, ne aggódj! Ha netán igazoltatásra kerülne a sor, és beadja jajj ilyen meg olyan hülye voltam... lehet megússza egy "EREGYen inne a pics"ba" mondattal
majd pénteken ha jössz a MÁV-val Propuls-al kerekezünk a vonat mellett
nem fogod
Benne vagyok! Csak kapjam vissza az én kis kártyácskám... Szerdán kiderül.
engem sem enged most regisztalni.
drbig
földvari shellnel akkor csatlakozom.
Vagyis akkor van esély rá, hogy visszakapom? Dolgoznom kell valahogy....
Hát ja, az sosem árt . A 0,33 mg/l az szabálysértés, mert a 0,50 mg/l levegőből = a 0,8-as vérrel és így alatta voltál. Ha nem kapnád vissza és nagyon el akarnának tiltani a vezetéstől akkor legalább a moci "A" kategóriáját könyörögd ki, hogy attól ne tiltsanak el. Mert ugye eltilthatnak mindtől és eltilthatnak csak attól a kategóriától amivel elkövetted az ittas vezetést, jelen esetben ez a "B" gondolom én, mert még nem láttám olyan őrült embert aki ittasan R1-re ül
Ez a gyári amit írtál nekem puha volt, kanyarban a hátulja berúgózott, és asszem 3-asra lett rakva négyes helyett....és már abba is hagyta. Az eleje is puha volt ezzel.
Hát valami weboldalról lett ez kimásolva......még Danny küldte a linket, de már nem tudom hol található....talán a motorinfo.hu oldalon valahol . Nem pont így volt beállítva de majdnem. Pár kattintás eltért, mert ezt belőttem és utánna ami nem tetszett az állítottam, de nem sokban változott. Nekem tökéletes volt mind utcán mind pályán.......az eleje pattogott kicsit mikor a ring célegyenesének a végén 260-270-ről fékeztem le, de gyébként nagyon stabilan ment a gép.
Nem kötekedés /Pohi/ de elől felül a csillapítás, hátul alul!
Gyári értékek R1 2002:elől rugó hat rece látszik, csill. felül 13klik /benntről kifelé/ ,alul 13 ki.
hátul:rugó gyengétől 4., csill. alul 15 ki, felül középen 15 ki, a szélsőt ne piszkáld.
Jah és sofőr vagyok......
Hát csak 3 sört ittam, azt is szondáztatás előtt 2-3 órával.... 0.33 lett a szondán. Elismertem, h ittam, aláírtam stb., de vérvétel nem volt. A rendőr azt mondta, hogy kb szerdán menjek be, aztán okmányiroda és megkapom a jogsit. Bár én nem hiszem, hogy ennyivel megúsznám.... Persze erre rá jön a 10000-100000Ft közötti pénzbírság. Azért egy imát elmormolok estére
Hát visszakaphatod......arra hivatkozva, hogy a munkádhoz kell pl:sofőr vagy. De nem hülyék ők sem és azért nem adják vissza mert azzal jársz munkába. Ha első eset volt akkor megúszhatod azzal, hogy többet fizetsz pénzbírságot és ejtik az eltiltást.....de ez a véreredménytől is függ. Nem tudom mennyi lett az érték? 0,8 alatt szabs. fölötte bcs. 0,8 alatt rendőrségi szabálysértési eljárás (ez a rosszabb, mert jobban megmérnek) 0,8 fölött bírósági bcs. eljárás ez jobb (puhakezűek a bírók, sajna). Szóval ha iszol igyál rendesen
Ezeket az adatokat régebben Danny-tól kaptam, nekem bevált a 2002-es R1-en.....kicsit finomítottam rajta, de kezdésnek jó volt.

Első futómű: nyomófokozat alul 7 kattintásra nyitva, a húzó fokozat 14-re.
-Hátsó futómű: húzófokozatának a lassú csillapítása 3,5 fordulatra kicsavarva, a gyors 9 kattintásnyira, a nyomófokozat alul 7-re ki.

Előre 2,1, hátra 1,9 bar-t fújattam
Ha sokáig elveszik a jogsit, tuti leveszem a rendszámot.... Nem kibaszásból, hanem mert nembírom. Már ez a szar idő is eléggé betett... Helyszínen a rendőr azt mondta, hogy szerdán menjek be és állítólag vissza kapom. Utána kérdeztem és állítólag 3 hónapra veszik el a legkevesebb alkohol fogyasztás esetén is... Remélem, hogy csak tévinfo! Leszarom, inkább fizetek, de munkámhoz is kell jogsi, szal...
Hát igen. Ez van.
3 sör... Először fordult elő velem ilyen, de az biztos, hogy utoljára is.... Tudom, tudom... Hanyag voltam, felelőtlen stb. Így van! Csak hát nem gondoltam volna, hogy tőlünk párszáz méterről hazafelé jövet is ki fognak majd a rendőrök. Mindegy, így jártam, büntetés megvolt/lesz, tanulok belőle.
Ez ittas vezetésnek tűnik.
Igy szezon elött elég rosszul hangzik ! Mit tettél?
Kecso mellett lakok, de minden nap vagyok ott... Hát hajnalban sikeresen átadtam rendőrkollegáknak....