Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ó igen. Szóval a GPR4 nevű játékban van R1 . . .
Fasza a téma,de hol az R1?!
nekem a ghost rider volt hatalmas csalódás...meg a harry potter 5 közbe unbtam el az életemet...
Hagyján...az még elment. De a "the club"....."lost"..... ....fujjj
Az már elkorcsosúlt egy játék!
tudom néha én is lepődöm,pl ha azt a szart mi a neve...prostreet megvettem volna 12ért hát...tuti sirva fakadtam volna
Hát volt pár beharangozott játék...agyonistenítve.......komolyan mondom 16.000-ért ha megvettem volna lehet felakasztom magam.....annyira gagyi némelyik.
Na itt a baj!

"Hideo Kojima, a Metal Gear Solid sorozat atyja egy japán játékmagazin újságíróinak azt nyilatkozta, hogy neki már az 50 GB-os Blu-Ray lemez sem elég."
Nem vettem észre!
meg amúgy is...keveset játszom és ha játszom az legyen minőségi...biztos forrásból tudom hogy a csippelt ps2ők is hát...romlik a minőségük eléggé
Hát nem sok fér rá az tuti....nekem már 1 éves múlt a boxom, de hibátlanul megy, bár megtúrtam egy kis ventituningal X360 asszem ide mentettem, hogyan csináltam.
Ja ja akkor nincs multi!
meg én nem akarom feltöretni ps3acskát
Igen!Elég hamar fennt vannak a játékok!
jól tudod:)a 40gigás vinyon a bluréjes játék...hát...
Nekem X360 van. Hallottam olyanról, hogy torrent + 750Ft-os minőségi lemez és megvan premier előtt a játék van mikor 1 héttel korábban . Samsung lcd-n 720p ben játszok gyönyörű a kép. A Ps3 ha feltört is lesz akkor 1 bluray lemez 5000 Ft körül van.....bár mondták, hogy talán winyóról fog menni atört játék és akkor nincs gond....bár ezt még a 360-nál sem tudták megoldani. A gta4 április 29.-én jön ki ha jól tudom.
Nem találtatok?
Pös 3at évekre vesz az ember,lábtartót meg nem talál
PÖS 3 nem?
Szólj ha tusz ocsón!
de az drága .
Jól viszed!
Vegyél inkább egy lábtartót!
unokatesomnak van az övét probáltam ki, meg mikor voltunk sielni volt XBOX szoba...(360+82es samsung lcd (1366*768)igaz az olcsobb kat de szép volt rajta a box)szal van összehasonlítási alap.TVm már van (samsung 107 lcd (1366*768) 7000:1hez konsztrakt arány ) ps3at akkor vveszek leghamarabb ha kijöna GTA4 vagy legkésöbb GT5 kijövetelekor
GRAN TURISMO 5-re vagyok kíváncsi!
Van már PS3 konzolod?
Még csak XBOX 360-at láttam és az is szép volt!
Nem tudom milyen lehet a PS3!
Az majd kicsit később!Nincsennek hozzá tört játékok!
Ez az egy akadálya van!Ezért talán népszerűbb az XBOX!(PS párti vagyok eddig csak ez volt 1,2)
Meg hát a Blu-ray adathordozó borsos ára!