Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mit szólnék?
VEGYÉL AKRÁT!
Persze h szárnyalok...
Tényleg nem érted miről beszélek, sőt vitakozni sem akarok.
A zsebetekben turkálni meg főleg nem. Nem érdekel min mennyi a haszonkulcs, a 300%-ot poénnak írtam. De ha úgy ítélem meg, h vmi kell és tetszik és akarom, akkor az se zavar ha te 300%-on adod el, mert nem érdekel főleg ha úgy gondolom h megéri.
Valószínűleg szar árat kaptál, mert amit mondtál az nem létezik. Ha viszont ennyi, akkor senki nem vesz nálad Akrát - ennyi.
A számokba ne menjünk bele - ebből látszik h elbeszélünk egymás mellett - mert egy szóval sem említettem h a TwoBrothers nem produkálja azt az értéket amit egy Akra. Mellesleg belemehetünk, de felesleges. Az előző akrát szlovéniából a gyárból vettem, a két napot töltöttem el ott, nagyon sok mindenkivel beszéltem, sok - publikus - infót és gyártási folyamatot láttam - ami engem meggyőzött. ennyi. emellett volt a kezemben akra és más típusú cső is, főleg az győzött meg. (Mellesleg Ágónál kétszer jártam mérésen, egyszer a vég+összekötő, másodszor pedig vég+összekötő+Y+leömlő, nem tudom melyik mérést hasonlítottátok, de holnap felteszem mindkettőt, amiből az egyik több mint a Miller mérése - DE EZ SE LÉNYEG, mert a különbség adódhat a szériaszórásból is, meg a kipuffogóból is, meg bármiből, úgyhogy ha Miller motorja erősebb lett mint az enyém annak őszintén grat. Amiért az a pár lóerő kurvára nem lényeg az az h ez a felső negyedben jön elő és egyikünk se motorozza ki azt, mert mindkettőnket körbemotoroznak 600-as pályamotorokkal, úh tök mind1) NEm ezért ítéltem meg az akrát a legjobbnak. Elővehetünk két autót ami mindkettő 200 lovas, de az egyik egy Golf V GTI 4 Motion DSG, a másik meg egy KIA faszomtudja mi. Mind a kettő ugyanolyan teljesítményű, akkor a KIA jobb? NEm mindenkinek...
Vissza pedig nem veszek semmiből, én nem győzködök senkit, nem láttáél tőlem vegyél akrát típusú mondatokat. De ha láttál volna akkor se érteném miért háborodsz fel, hiszen te is akra dealer vagy, vagy mi? De szólás és véleményszabadság van, fikázni pedig nem fikáztam a TwoBrotherst nagyon jól tudod, h felhívtalak h van-e, mennyi és van-e hozzá Y. Ha lett volna megfontoltam volna a döntést.
Inkább én érzem az "úgyisezalegjobb" mentalitást, mert mindenki akinek más van mint TwoBrothers az már szar? Vagy aki az Akra mellett dönt az hülye? Vagy akinek az Akra szimpatikusabb az agitál és okoskodik? nem hiszem... én magasról leszarom kinek miulyen csöve van, azt hisezm pont én írtam h helyes h mindenkinek az a legjobb amit megvettem és ami tetszik neki és azt is helyesnek tartom h aki egy márkát forgalmaz annak azt kell sztárolni. Úh nem értem miért állítasz be úgy h én mondom h úgyisezalegjobb. Számomra tényleg az, de ez az én véleményem. De nem csak fekete és fehér van...
Nem is értem min vitázunk, én kurvára nem akarok vitázni.
A lábtartókat továbbra is tőled fogom venni még ha 300%-os árrés is van rajta...
peace.

Apám, ez valami hihetetlen hogy milyen mélységben vagy képes szárnyalni néha...
Elárulom neked, hogy az Akrán kevesebb a haszonkulcsunk, mint a TwoBrothers dobokon - és az sincs annyi amennyit te gondolsz.
Az viszont dokumentált tény, hogy én két egzakt mérésről tudok, ahol Akra és TwoBrothers csövek szerepeltek: az egyik 3 éve a SuperBike-ban egy 600RR (elég tekintélyes előnye volt a TwoBrothers csőnek), a másik pedig a MilleRR motorja, amelyik egy TwoBrothers slip-onnal jóval erősebb lett mint a te motorod az Akra rendszerrel.
És mielőtt elkezdenél kötözködni, a mérések ugyanott történtek, ugyanazzal a szakemberrel - sőt, a MilleRR PowerCommander-e rádásul a tiéd volt ha jól tudom.
Úgyhogy egy kicsit visszább vehetnél ezekből az "úgyisezalegjobb" kinyilatkoztatásokból, mert sajnos a tények nem téged igazolnak.
Hát ja, de ha eltaknyol arra az oldalra akkor a dobnak "kaputt", míg az ülés alatti dobok kisebb csúszásnál nem sérülnek........gondolom az esztétikán kívül ezt is belekombinálták a kis Japók és ezért került az ülés alá a dob. Bár nekem a titánium akra épp hogy lehorzsolódott 200 méter csúszás alatt vizes úton............olyan szikraeső volt utánna, amit csak egy óriás csillagszóró tudna csinálni
Zema mit szolsz az YZF-R125höz?
drbig!
Hidd el, h több mindent vásároltam Dannynál mint Te, úgyhogy tisztában vagyok az áraikkal, azt pedig lszi áruld el, hogy mikor mondtam, hogy el vannak szállva. TEljes mértékben korrektek voltak mindig, úh ilyet nem fogsz tudni idézni tőlem. Egy konkrét dologról van szó.
Nem tudod miről van szó, a lényeg h ugyanarra a dologra két merőben különböző árajánlat jött, amiben az egyiknek majdnem a duplája a másik. Ha a feleannyit választom ugyanazért, azt hívják jobb lehetőségnek, nem?
Iwiwes kép.... Érdekes megoldás, nekem kicsit csupasznak tűnik a faridom így. Bár azon lehet változtatni
Ez a Feri barátom R1 ese Honnan szerváltad a képet? Egyébként Raptor dob van rajta és nagyon szól meg egyedi hogy oldalt van kihozva.
-o;+ó
Így kell sporolni!
Huuuuu vazzeg.... Elolvastam vagy kétszer, mire rájöttem a lényegére Én pl Dannynél akartam megvenni a túbratyi" dobokat, néztem külföldi árakat is és nem volt olyan jelentős az árkülönbség... Szóval nincsenek elszállva az árakkal. Végül megvettem a yoshi dobokat, olyan okból kifolyólag, hogy én semmiképpen nem akartam 200 fölé menni az árban. Örülök, hogy így döntöttem, mert nekem nagyon beváltak a trs-ek, nem a teljesítmény pluszra mentem, inkább a hangra... Felülmúlta várakozásom De ha több kp-m lett volna tervezve dobra, akkor tuti, hogy a twb-ket veszem. Na ennyi!
Hol vetted "olcsón" az Akrát?
Nagyon sívesen, várunk szeretettel!
Köszi az árlistát! A többit a kiállitáson!
Apám, ez valami hihetetlen hogy milyen mélységben vagy képes szárnyalni néha...
Elárulom neked, hogy az Akrán kevesebb a haszonkulcsunk, mint a TwoBrothers dobokon - és az sincs annyi amennyit te gondolsz.
Az viszont dokumentált tény, hogy én két egzakt mérésről tudok, ahol Akra és TwoBrothers csövek szerepeltek: az egyik 3 éve a SuperBike-ban egy 600RR (elég tekintélyes előnye volt a TwoBrothers csőnek), a másik pedig a MilleRR motorja, amelyik egy TwoBrothers slip-onnal jóval erősebb lett mint a te motorod az Akra rendszerrel.
És mielőtt elkezdenél kötözködni, a mérések ugyanott történtek, ugyanazzal a szakemberrel - sőt, a MilleRR PowerCommander-e rádásul a tiéd volt ha jól tudom.
Úgyhogy egy kicsit visszább vehetnél ezekből az "úgyisezalegjobb" kinyilatkoztatásokból, mert sajnos a tények nem téged igazolnak.
já váázeg,mennyi kő?
a
te vmi YZFR125 dealer vagy?
a
új ára 950-990.000,- lesz, biztos forrásból!
Szia!Van külön topicja de köszi jó látni hogy csak ennyi! (vagy cska én örülök ennek az árnak? )
yamaha YZF R125-ös ára: 950-990.000,-/huf biztos forrásból!
Akraügyben egyetértek veled,minőségileg messze a legjobb!Amikor én megvettem az enyémre(07 R1 Carbon Slip on+Y)több helyen érdeklődtem,és 80000 Ft volt a különbség a legolcsóbb és a legdrágább ajánlat között!Egyébként azt pedig nem értem,ha valaki azt mondja,hogy rosszul fogsz járni meglátod ha ott,és nem itt veszed a csövet.Kérdem én:Akra és Akra között mi lehet az a különbség?
úgy látszik nem érted te ezt az akra dolgot.
Lehet venni 7 milláért egy 1098-at, amiért két r1-et kapsz. Megéri? ezek alapján nem. De ha lenne pénzem vennék egyet, mert emocionálisan döntök. Vagy vajon 3X-4X többet ér egy Boss, vagy Hilfiger öltöny, mint egy Griff? Valószínűleg nem, mégis megveszik millió ok miatt. Az emberek egy bizonyos pénzmennyiség felett kizárják a racionalitást.
Az Akrának is megvan ez az oka, most had ne sorolgassam a a többit. De az Akra esetében ott van a különbség, hogy a racionalitást sem kell kizárni. Valószínűleg egy Akra rendszer ami 2X annyiba kerül, mint egy másik - mondjuk Arrow, Two Brothers , meg mit tudom én mi - nem fog 2X annyi lóerő növekményt produkálni a fékpadon, hogy azt mondhasd megérte, és azért meg 2X annyiba kerül, 2X több lovat is csinált. Nem ezért drágább, hanem a know-how, az évtizedek tapasztalatai, a gyártás minősége és a brand - amit megfizetsz, meg a marketing , a kommunikáció és az X alkalmazott bére, meg a R&D tevékenység - amiért ennyibe kerül. Az én döntésem hangsúlya pedig a MINŐSÉGEN van, amihez eddig még nem nőtt fel egyik gyártó sem. Arai-t is felhozhatnám példának. Vagy kormánygátlóban az összes többit ellentétbe lehet állítani a HyperPro/Öhlins márkákkal. Mivel egyik sem jobb ezeknél. Lehet h olcsóbbak és lehet h papíron ugyanazokat tudják, de itt is ugyanaz jön elő, mint az akránál.
Akinek nem tetszik, vegyen Vlado-t, meg Martint, meg Finstert.
Na de nem közgazdasági és piackutatási órán vagyunk...
Jelszó, mindenki azt vesz amit akar és amit vett neki az a legjobb és ez így is van jól.
És azt is értem, hogy neked meg az az isten amit te forgalmazol, ez is rendjén van.
Viszont mivel már akrát is forgalmazol csak javaslom, hogy az árrás ne 300X-400X % legyen, mert akkor tényleg nem fogják venni... Persze ha az a cél, h a Two Brothers menjen és fogyjon jobban, akkor így az megvalósul...
A lényeg az, h köszi h utánanéztél, találtam jóval olcsóbban Akrát.
pl. az Akra rendszered is megérte az árát...