Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jelentkezz beee!
Ez legalább értelmesen néz ki, nem úgy mint azok a tölcsér végű vackok....
Van egy pár r1 04-06 akrapovic karbon ovál eladó. Majdnem új. osztóval együtt.

0670-776-4510
Ment a mail :)
szia,
persze, a mail címem: nzemanko kukac yahoo pont com.
MSN-t nem használom mindennap.
Megdobsz egy email cimmel vagy msn el?
Mert lehetséges hogy érdekelne valami a felsoroltakból :)
Ár-érték arányba Yoshi, amúgy Akra!
Mikori a gép?
2003-as r1-hez kéne mindenféle 702833342
Hello,
Kérnék kipuff árakat, egyelőre érdeklődés szintjén, ide: szlaszlo77(kuk)freemail
Köszi!
köszönöm!
Törött volt.
Tud valaki valamit esetleg erről a motorról?

http://www.kepesmotor.hu/yamah...

előre is köszi!
B*szhatom a konzolt,mert menet közben eltört,és elhagytam a háromnegyedét!Nekem azt mondta a kereskedő,hogy egyáltalán nincs új gyári gomba!
Hi,
nem kivonta, visszahívta.
kicserélik mindenkinek a konzolt (mert azzal van a gond: a tőcsavar rezonanciájától a konzolban hajszálrepedések keletkezhetnek) akinek megvan róla a számla.
Én ugyanúgy cserélt gyárit vennék, de ha nem akarsz akkor meg Valtermoto-t.
Hi!
Sztm Valtermoto-t vegyél az LSL-el az a baj,hogy még a végén elesel.
Nem gyári bukógombát szeretnék 07-es R1-re.(Mivel már a második gyári tört le magátol,és a gyár kivonta a forgalomból a gombákat.)ki mit javasol.(Valtermotó,LSL,stb?)
sziasztok van valakinek r1 2002'-2003'-hoz leömlője,hűtője faridom,ülés alatti műanyag?
Zema...,tudsz olyat a XIII és környékén aki vág slicket? köszi..
igaz . nah majd kihívlak lepencén
jo,de az r125 versenymotor, konnyitett alkareszekkel, az r1 meg vmi alulmotorizalt cruiser ahhoz kepest
25alatt jotanacsokat adok..
hat en nem nagyon huzom neki, latni akarom a tajat, erezni az illatokat, meg latni lassiet hazaterni ... nem szaguldozok hatezernel elvaltom..
hat ez a ringes yamaha nap egy szervezetlen, kaoszba torkollo, fantaziatlan szar volt!
KEDVES IMPORTOR ENNEL TOBB KELL!
a velemenyem azokrol is megvan akik ezt annak fogjak fel, h vegre ingyen mehetnek a ringen es jo esetben nem is a sajat motorjukkal... koszi a tomeget, a lokdosodest, meg a "neked r1ed van, minek akarsz menni a palyan" okos beszolasokat...
R125ösre meg 33ezer a gyári bukógomba én azon is meglepődtem de hogy 70
Hat ebbol a listabol 25 alatt nem sok minden van!
Zema:
Mikor igy mesz, akkor igy huzod a gazt? Vagy csak alapjarattal mesz?

miert, te mennyire gondoltal? ez az 1/3-a az eredeti arnak, de alkukepes vagyok...
RN12-hoz gyari bukogombam van, hatso ulesem, akrapovic evolution titan leomloim, akrapovic Y kollektorom, kuplung es fek karok, gyari fekcsovek, tukrok, elso indexek, gyari kipuffogok, hatso konzolom indexekkel.
ha vkit erdekel ebbol vmi szoljon!