Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én várom a GTa4et ha jön jön a 3 is:) (ps3:D)
ennyi.
ha van NEked is, a Store-ról pár dollárért töltsd le az Aquatopia-t, vegyél egy PS EYE kamerát és csodát fogsz látni!
PS3 4ever.ez nem kérdés
elég csak átnézni a ps3 menürendszerét és mindenki rájön mire képes.
A processzorról és a grafikus háttérről akkor még nem beszéltünk.
egy vmi jobb a 360-ban, az pedig a "Live" rendszer, amit ugye a Microsoft már 100 éve fejleszt az MSN-hez, így jobb az online háttere. JELENLEG. De ez csak idő kérdése, mióta megvan a 4.-ik system update jött ki, és mindegyik nagy részben az online és a multiplayer támogatottságot javította.
Csak össze kell hasonlítani a jelenleg két legszebb és leginkább processzorigényes játékot (COD4, Uncharted) 1080-as full HD-ban PS+-on, majd XBOX-on és olyan mintha vki egy Akra után a kezébe vesz egy "MÁS" kipuffogót...
"S szólt az ÚR!"
persze h PS3!
XBOX360 a közelébe sem ér.
XBOX 360
mi más? .
Hi!
PS3?
Én a Nokia leggagyibb bluetooth-os headsetét vettem meg, 8,000 Ft,- volt. Asszem BH-100 a neve. De mindenképp bluetooth-osat vegyél, ne usb-set. Bármelyik telefon headset összepárosítható, az accessories menüben kell.
Az RD a klán név, a Motorstormban volt egy pálya aminek "Rain God" volt a neve. Egyik srác soha nem tudta kimondani és Rain Dog-ot mondott. Innen jött az RD. Amúgy kb. 20 RD tag van, ebből 10-en játszunk rendszeresen, most szinte csak COD4-el, meg Unreal Tournamentel. De elég jó eredménnyel, ha felmész a consolgaming.eu-ra és rákeresel a klánra akkor láthatod a tagokat, az eredményeiket, meg a kláncsaták eredményeit.
COD4-el még kb. 1 hónapig nyomjuk, mert március végén érkezik kanadából a Rainbow 6 Vegas II. Az európai premier nyár közepe, de így korábban megjön. Menj fel a gametrailers.com-ra és nézd meg a demókat, nagyon komoly lesz, sztem rendeld meg.
Meg COD4-heu jelennek meg pályák 2 hét múlva, a Store-ról tudod megvenni ha beregisztráltad a bankkártyádat. Lesz tengeralattjáró belseje, meg éjszakai pálya, meg ilyenek, szóval sztem az is jó lesz.
Rendben. Hazafele veszek egyett!
Mi a szar az az RD?

Az RR-t meg csak megveszi valaki!
En mar varom!
Hardcore S&D lesz, Sabotage, meg TDM. főleg ebben a háromban nyomulunk.
Meg lesz kláncsata is... RD vs. WMS
De vegyél már egy headsetet mert így szar h a taktikai részeknél nem hallunk.

Figyelj, lassan egy éve áll ott az RR, te meg fizeted a díjakat.
Hozd el, alakítsd át pályamotornak, vagy gyújtsd fel, de ez a legszarabb h ott áll, te meg csengetsz.
Az kemeny lesz!
Este biztos leszek. Ha ottvagyok majd hivj meg!
En is lattam a CBR-t. Nem akarja megvenni senki komoly, csak olyanok akiknek nincs penzuk es 0-ba akarja elvinni, de nem tud tobbet fizetni havi 3000 Ft-nal, de azt is csak ket evig.
Szoval ez van!
Ertesits ha esetleg van komoly erdeklodod!
Hi G!

Akrára biztos nem mert megmondták h az egy szar!
Új motor lesz, 25,000 km-el...
Láttam a CBR-t, mi a pöcs van, nem kell senkinek?

Este nagy csata lesz, fent leszel?
Persze, mindenképpen marad, úgyhogy ugyanott lesz megtalálható az új oldal is miunt a régi!
De nem kell megvárnod a rendeléssel, az info@danger.hu-ra írhatsz nyugodtan!
Zema:
Azt ertem, hogy uj motor lesz, de mennyi kilometerrel?
Kipufogot csrelsz majd? Milyenre?
Szevasztok.Nem tud valaki 2000-es R1 hez hátsó sárvédőt?Reális áron!
Presztízs... Álommotor... Na jó, csak nekem. De akkor is na
Hát én pl pont úgy tettem.Igaz nem R1-em volt,hanem Thunderacem.
Vaciláltam az R1-en sokat.Egy haveromnak van egy 04-es sokat mentem vele,szimpi is volt a motor.
Utánna felmerült hogy 05-ös ZX 10lesz.Azon a motoron nem találtam a helyem.Aztán "megvilágosultam"
Kipróbáltam egy K5 1000 GSX-R-t.És tudtam,nekem ilyen kell.
Kinek a pap,kinek a papné,de azért az túlzás hogy butaság GSX-R-t venni R1 helyett.
Mondj egy érvet amilyért jobb az R1?
Suzukit venni yamaha után? Esélytelennnnnn
Mi olyan vicces?
Buta vagy nem buta? Ez itt a kérdés!
két szó Maradj márkatárs
Ha én lennék Te akkor biztos R1-et vennék,mégiscsak az övé a szived
Viszont akkor nem tudunk "csatázni"csak pályanapokon.
Az "arany" a Lechler oro nitro szine.Köszönöm a dicséretet.
A 2:00 kicsit magas labda lenne nekem.A pb-m2:08,de inkább a 2:10 amit stabilan tudok.
Majd meglátjuk mit sikerül összehozni.A motoromban van bőven tartalék,nekem kell felnőlni hozzá.
Találkozunk a pályán.
Üdv!
Jani.
Szia RB26DET!
Köszi az érdeklődést! GSXR vagy R1 lesz, kaptam egy nagyon jó árat Harmati bácsitól a 07-es R1-re és lehet h megmaradok a márkánál...
De bármi is lesz, versenyzés lesz belőle idén, úgyhogy nagyon remélem h tudunk majd talizni a pályákon.
12 volt a legjobbam tavaly, a cél 05 és 10 közé bemenni idén. De ha konstansan 10 alatt tudok lenni, 08-09 körül annak is örülnék!
Nagyon jók a képeid, grat! Meg szép az arany fényezés.