Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Danny az oldalatok neve megfog változni vagy marad a régi név? Várom már mert rendelni szeretnék egy két dolgot!
Csá-csá
Megkaptam,kösszi!
De azóta már van más fejlemény is,egy másik R1-el kapcsolatban.
Csak most nincs időm részletezni.
Kereslek majd,vagy MSN-en,vagy itt a fórumban,és leírom,hogy mi a felállás most.
És majd véleményezed,véleményezitek.
Csá Chris!
Válaszoltam Neked MSN en tegnap, megkaptad? Mert csak este tudtam válaszolni. Nem voltam gépközelben előtte.
szakértő
Igen-igen!
Mondtad,hogy R1-ben Ő a szekértő,Gyöngyösön.
Végh Janára gondolsz?
dannyboy!
Meg tudnád Nekem adni Vígh Laca tel.számát?
Átvinném hozzá a gépet megnézetni Gyöngyösre,ha meglessz!
Mail címem:chriss79@citromail.hu
Kössz
Üdv Zema!
Nem ismerjük egymást(még)Eldöntötted már milyen motort veszel?
Ha GSX-R-t akkor a klub kupában húzhatjuk egymást 2:00-ig
Hello, itt próbáld meg
Tel.:06 70 500 8881
SZIASZTOK!
SÜRGŐSEN KELLENE NEKEM EGY 98-01 IG R1 ES ÜLÉSRÖGZITŐ IZÉ AMI AZ ÜLÉST BIZTOSITJA AMIBE BELEAKAD AZ ÜLÉSEMNEK A FÜLE AZ A KIS BOWDENES SZERKEZET ! KÉREM AKI TUD ILYENRÖL VALAKINEK VAN AZ SZOLJON : reeeman@freemail.hu
nem tudom a többi évjáratu r1 be milyen való de ha ilyen az is jó ..... SÜRGŐS....
egyenlőre én gyerek vagyok szal
Húú ombre mi ez a kipufogógyilkos hangulat Ez tisztára olyan mint az én apukám messzebre pisil mint a tied Inkább ha jó időlessz találkozzunk valahol és lezsűrizzük kinek milyen a hangja hány lovat dobott rá utánna dobunk rá egy üccsit meg kerülünk eggyet és mindenki R1 en haza.
Ha megnézed a hozzászólást, és rákattintasz az előzményre, akkor rájösz kinek írta. Annyit elárulok, hogy nem Neked.
Dannyboy!Barátom,te engem hülyézel?
Így van! Na hajoljatok szépen megfele (előttünk)!
Amúgy ezen az alapon a Yoshi a nyerő! Az volt legelőbb.
ez nalam ugyanigy volt. eloszor a superbike-ban lattam a dangeres hirdetesben, meg gaberan cimboram teszt 600rr-en. eloszor azt hittem a twobrothers vmi melegbar...
akrapovic a 80as evek elejetol gyart csoveket, scorpion neven. akrap=skorpio. volt vmelyik superbike-ban egy gyarlatogatasos cikk azt nezzetek meg. sok mindent elarul...
ferrari vs porsche kerdes: 4 evet porsche hungarianal dolgoztam, a porschek nagy reszet volt alkalmam kiprobalni. ferrarit meg nem, de lambokat igen - mivel ugye az is a vw konszernhez tartozik. emellett egy motoros ismerosomnek volt mind1ikbol. legyen eleg annyi h nem lehet oket egy lapon emlegetni. meselte h ha a ferkot meghajtotta kemenyen (360 modena) akkor mint a karacsonyfa annyi visszajelzo gyulladt ki. tobbet volt szervizben mint utcan. egy porscheval ilyen nem tortenik meg.
de zarjuk mar le, MINDENKINEK AZ A LEGJOBB AMI VAN NEKI.
meg az akra eleve a legjobb...
Eza az intelligens nézet sokat elárul rólad...
Még szerencse hogy az évszámokat illetően ennyire képben vagy: a TwoBrothers 1985 óta gyárt dobokat, az Akrapovic 1990-ben alakult. Bravo!
Nem az a hülye aki Arát vesz, hanem csak szimplán te.
De már hozzászoktunk.
Ok!
Jóhát köszönjük szépen! Majd nyomok fel vidit
Ha Brit bátyó nem ad tippet,hol raknak alád egy pár minőségi csövet,még mindíg hangtompítós a vasad segge!Kapd be te