Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

danny az mitől lehet hogy nem tudok semmit beletenni a kosárba az oldalon (regisztráltam, beléptem)?
a másik kérdés pedig hogy ezt az idekszet használhatom elöre és hátra is mind a két helyre jó :) lehet hogy hülyén hangzik --- MicroArrow index (rövid)
bocs hülyeséget irtam
igazábol szeretnék töled valamilyet rendelni de az oldalon a képek felülröl vannak és nem igazán látszik a formályuk :( nem tudnál valami más szögböl a 7900ft-osból képet mutatni?
15.900 Ft a pár, alumíniumból készült, ledes kivitel. Van izzós változata is, az 11.900 Ft/pár. Mindkettő van raktáron.
Ja és igy megtudom töled rendelni vagy bekell regelnem az oldaladra? Meg még annyit hogy van most nálad raktáron gixxer k4 600-hoz az első index alá az a kis takaró gumi? a választ előre is köszi!
szia danny! a képen lévő index milyen árban mozog? nagyon tetszik!
Kössz Szépen! Üdv
Corsaro motorosbolt.WWW.Corsaro.hu.Náluk találsz tankbőrt.
Jut eszembe, hol árulnak tank bőrt a vasra? HELP! Ha tudsz segíteni írd meg légyszíves. Köszi
Apámm, teljesen egyetértek Veled. Én már rég nem veszek mocis újságot pont az ilyen dolgok miatt! gumid kopjon ne a pofád....hehehe:)
House of Pain :Jump Around!
Nagyon vágod!
Ilyen röntgen szemem van
Csak gondoltam, mert a képen elég nagy darab vagy :) és akkor sem voltál kicsi, és hát akkor így konferáltak fel, hogy "Brit". És nem sokan szaladgálnak ezzel a névvel.
Ha jól emlékszem a Cypres Hill-től a Jump Arround-ra vonultál be
Hogy ismertél meg így bukósisakban?
brit.88!
Lehet összekeverlek valakivel,de hagy kérdezzem már meg nem indultál pár éve az utcai harcon Tbányán?
Van összehasonlítási alapom,sikerült már elég sok típust használnom hosszabb ideig,de 04-óta csak R1-eseket veszek.A gixerekről hullottak a csavarok,lejöttek a matricák,stb.A 05-ös 10-esnek beállíthatatlan volt a futóműve,és olyan hangok jöttek a váltóból hogy kész voltam tőle!De a fő szempont amiért az R1 mellett döntöttem az a kinézete!Brutálisan gyönyörű! A motoros magazinokról pedig csak annyit,hogy szerintem az összes egy fizetett suzuki hirdetés!Lehet,hogy attól félnek,nem engedik be őket a hungaroringre pályanapra,ha nem teszik be valamelyik gsxr-t az újságba,de már tele a tököm,hogy állandóan azt kell olvasnom hogy a gixer ilyen,a többi meg olyan!Lehet,hogy ezentúl csak a Born to be Wild-ot olvasom majd!
Az jó nekem házi kokány Y+sportszürcsi+gyári kipuff házi flexbarkácsolva +pc 167,8le és 108,6nm ,de a ringen így is gyengén muzikál valszeg pilóta problem de dolgozom rajta.egyébként jól húz mint állat
Helyes. Seducertt-et meg fegyelmezd meg.
Miért ne tudnál felültetni senkit?
Gyorsulhatnánk?
Meglepődnék?
Lehet, csak kérdés hogy min.
ddt!
Ahogy mondod. Szerkesztem keményen PS-al mert sok a hhitetlen Suzukis meg kavvás és bizonyítási kényszerem van feléjük
Akkor lesz időd photosppolni! 2000-es fordulaton 80Nm.
Nagyon szép a motorod, én is ilyet szeretnék a nyáron, de akkor hátra senkit nem tudok felültetni. Mielőtt eladnám a 9-esem gyorsulhatnánk egyet! Lehet hogy meglepődnél a sok paciddal.
Keréken 160Le éss 100 Nm. Ágó számolta főtengelyre.
Ddt! Vikdéken vagyok, beteszem 2 napon belül a diagaramot.
Az keréken mennyi vagy hogylehet a keréken mért adatból főtengelyre átszámolni vagy vissza? Az olasz e-bay-en nagyon szezonnyitó árak vannak gumma+idomszettek stb.Van egy időjárás előrejelzésem csak a hétvégék lesznek a jó ídők hétközbe esnifog mindenkihétvégén menyjen a ringre
Hol vannak mán azok a diagrammok he?
Német hosszútávú teszteket olvastam, 50000 km-ig teszteltek jópár sportgépet, mérték 0 kmnél és 50000nél a teljesítményt.
Mindegyiknél magas fordulaton jött 1-3 paci, hogy fellazult a blokk, könnyebben forognak.