Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Yoshimurának van multja,egy nagy cég.Én is lehet azt vettem volna,de akkor még csak az a tri oval csövük volt,mint a 04-es modellre!Ha van akkor a mostani cső,lehet nekem is Yoshim van.De az Usa változat látványosan más minőségű volt mint a japó!
Én nem állok senki pártjára de én a Two Brothers-ről nem is hallottam amíg a MilleRR-el nem találkoztam.
Tudjátok mit? Az én YOSHIMURÁIM a legszebbek, a legjobbak és a leghangosabbak! Kész! Vita lezárva! Kapjátokbe az összes faszomat
MilleRR!Nekem sikerült már használnom Porshét és
Ferrarit is,és elárulhatom a Német minőségileg messze veri az Olaszt.És nem öreg gépekről volt szó!
Te gyerekezel le engem,aki nem mer motort venni,mert anyukáék megharagszanak?Beszarok!
Az Amerikai egy igénytelen népség,minden amit gyártanak,egy kalap szar!Az Akrapovic már skorpion néven csöveket gyártott,amikor a két bratyó még meg sem született!Én értem miért ajnározod faterom,de nézd már józan szemmel.Olyan a carbon mintázata,mintha nem is az lenne!És a teflon!Legalább nem ég rá a kaja .
mint a gyerekek komolyan mondom néha olyanok vagytok az enyém jobb az én apukám erősebb..de nekem kettő van...
Ízlések és ízlésficamok .
Ez a kijelentés e két márka között, olyan mintha Porschét és Ferrarit hasonlítanál össze. Én ezt gondolom.
Persze az változhat hogy hány emberből hánynak melyik tetszene jobban, ám azt hiszem hogy "búcsúba pálcánlövőssé" titulálni ezt a dobod, akár esztétikumában, akár technikai minőségi kidolgozásában, kimeríti az ostoba kijelentés fogalmát. (nem oltásból írtam, ne érts félre)
Gósztrájder.... Olyan rendszám nekemis kell!
Nem értem,ha valaki már fogott Yoshi,Akra,Twb csövet a kezében,az miért mondja,hogy minőségben egyforma a három márka!Nem akarok senkit megsérteni,de a Twb úgy néz ki az Akra mellett,mintha a bucsuban lőtték volna két pálcáról.
Fater nem akarta, hogy motort vegyek. Együtt vettük a Thundercatot. Mikor összetörtem azt mondta ha másikat veszek mehetek hazulról. Egy szép tavaszi nap beállítottam a gixxerrel. Persze riasztottam Anyámat, hogy fedezzen ha esetleg tettlegességre kerülne sor! Fater csak forgatta a szemeit amikor meglátta meg mutogatott, hogy fordulhatok is vissza vele. Aztán persze elcsendesedett. (Már amennyire eltud).
hát remélem lesz folytatás
ha majd huszonX évesen a saját pénzedből, a saját munkád eredményeként veszel egy motort és azért nem állnak veled szóba a szüleid akkor nem a te készülékedben van a hiba...
Hát nekem is ezt mondták régen.... És most R1...
igen de ha anyum nem engedi...?érted a fő problémát vagy ennyi vagy mosolyszünet a szülökkel...
Tényleg szép.
Sok sikert hozzá! Majd Lepencén támadunk...
Aztán majd szépen dolgozol és veszel magadnak egy durvábbat.
amúgy örülök neki, a csak ezt engedik meg sajnos arra vonatkozott hogy ez lesz valszeg az utolsó motorom és ennyi nincs nagyobb ÉS KÉSZ de örülök neki hogy ezt megengedték mert marhára tetszik
nem engedik a kétüteműt meg már TZReztem 2évet van annyi rutinom hogy ne essek fejre mert nem tudom melyik az elsőfék-melyik a kuplung
dehogy.
nem sértődtem meg, nem ismersz. Kicsit nyers a modorom, de ettől még nem sértődök meg és nem is akarok sérteni másokat se. általában...
Mindenki csak szépen mondja el a véleményét, erre van a fórum.
Örüljünk h lehet szabadon... már lassan 10 éve.
Még mielőtt besérülnél, a saját véleményemet mondtam el, nem a tiédet kritizáltam! Sry, ha félreérthető volt....
ha megveszik - és nem a saját pénzedből - a kkor örülj neki! mert szép motor.
de számomra nem ér annyit, de a gyerekemnek én is ezt vennék először nem egy 600-ast.
Viszont ennyiért inkább néznék egy pár éves 125-öst, mert az a feléért is megvan...
pofára esni meg gyakorolni az is jó, nem?
nem engedik ezt is alig
Vagy Akrát!
Mert úgyisazalegjobb...
950-ért venne a faszom 125-öst, annyiért vegyél egy 600-as vmit.
Persze első lépcsőnek lehet h jó, de ahhoz meg túl drága. Akkor vegyél egy régebbi 125-ös, vagy 250-es valamit feleennyiért.
950ezer forintos motorra 200ezres csövet?jól vagy?