Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kb 7 litert.
napot embeerk ...
Csak egy gyors kérdésem lenne ...
Mennyit fogyaszt egy 1999-es R1-es , ha nem állatkodok vele, hanem csak túrázgatnék ?

kösz a válaszokat ...
Meg, ha ma este sikerül működésbe hozni a számítógépet...
Megnéznéd?
Persze, mondjuk Valter Moto, 19.900 Ft-ért. A kiállításon még volt raktáron, de lehet hogy elvitték, meg kell majd néznem. Ha nincs, akkor március végére lenne itt.
Danny: R6Rhez plexid van? Info?
Persze hogy tudok, de írd meg légyszi a rendelést az info@danger.hu-ra, mert rengeteg még a munka a kiállítás után, és azt sem tudom hol vagyok...
Danny
tudsz utanvetelben küldeni,1par piros tükör takarot. es első indexet? mind a kettöből az erdekel amilyen neked vant fenn a gepeden.

Sziasztok!

Tudná Nekem valaki modellezni a 2006-os R1-et,hogy hogyan nézne ki aranyszinő felnivel?
Olyan szinű mint a 2008-as nak van.
Photoshop-al,Nekem sajnos nincs.
Kössz
Nem is mondtam, hogy csúnya....
akkor elbasztam a lehetőséget...
ok.
este kérdezz ha fent vagyok and I'll try do my best in order to answer your questions about ps3.
PS3mal kapcs akartam kérdezni
úgy látszik sehogy mert csak igazi motorral lehet belépni nem ám holmi r1ekkel amúgy pasz,én kilépek szal a helyemre jöhetsz
hogy tudok csatlakozni a PRMC-hez...?
még dolgozom most, majd este fent leszek ja.
be van állítva az autologin, (a pop-up windows le van tiltva) így ha csatlakozom a nethez, akkor belép az msn-re, de csak a háttérben és lehet h nem is vagyok a gép előtt.
Zema!MSNre feltudsz jönni?multkor írtam neked de nem válaszoltál

Élőben amúgy jobb, nem csúny a kék/fehér párosítás. A matricák nélkül meg még jobb lenne.
Azért lett ilyen, mert fel akarja ajánlani a rendőrség részére nagyon rendes srác, mivel tudja, hogy most nincs motorom ott segít ahol tud . .
Danny! Khmm.... Áááá, inkább nem mondok csúnyát...
Holnap megnézem a dobozokat,és válaszolok!
Szép lett Dannyboy R1-e!
Danger stand a BNV-n.Sajnos telósak a képek és ott elég kevés volt a fény.