Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah, vagyis van...
akra dupla áron...
Akrából nincs rossz megoldás.
Hátha megint a legrosszabb megoldást választod...

mind1, megoldom.
Ott valamit te nagyon elkottáztál apa!
pffffffff.
nah, megnyugodtam.
Azt hittem az akra őrült meg, de már látom, hogy csak nekem kerül 2,5X annyiba ha nálad rendelem meg...
No, három kipufogónak már megvan az ára, a Yoshi-ra még várni kell:
Akra (karbon/titanium): 169.900 Ft
MIVV Suono (karbon/titanium): 159.900 Ft
TwoBrothers (karbon vagy titanium): 139.900 Ft
Igen keréken.
Gyári légszűrő, gyári leömlő (exup maradt), nyitott Y Two Brothers alu Slip-On. Power Commander III USB. 47000 km
Ez ugye keréken? Milyen konfig? (légszűrő, szívótölcsérek, leömlők, katalizátor, Y-cső, PowerComm, kip. dobok ?)
Itt már nagyjából egyetértünk.
Amivel nem értettem egyet, hogy az R1 maga a tökély (de nem sok mindent kifogásoltam). A 10-esnél furcsának találnám, ha nem lehetne beállítani a futóművet, lévén ez egy jól szerepelt master bike típus, ahol inkább az érdemel figyelmet, ha valamely típus nagyon kilóg a sorból.
Mindegy egyébként, mert üzemképes 7R-em most nincs, ellenben R1 van és különösebben nem kívánnék megválni tőle, tehát egyetlen lehetőségként a nekem nem tetsző dolgok megváltoztatása marad.
Itt van MilleRR teljesítménydiagrammja.
Ebből az évjáratból, szerintem csak vágottat találsz, mert heggesztve van a vázhoz...
nem tud valaki esetleg levágott v leszerelt... 98-01 ig hátsó segédvázat R1 röl? jol jönne.... üdv
sajnos nem tudok felmenni a kiállitásra majd inkább megvárom az oldalt és akkor majd rendelek onnan! Azért köszi!
Ismerek 130 kilós hegyomlást aki 2:01et karcol a Hringen.Ez nem alkat függő.
Ami a motort illeti,igazad van.Ilyen patika állapotban nem a ringre való.
Nem is kell,hogy kiüssék alollad,hibázol és máris megvan a baj,repkednek a százezrek.
Az itteni "krém"tudna erről mesélni.
A 750-es kis frissitéssel mindjárt fullos pályagép lehet.
Ez a beszéd!És lehet indulni az R szériás verseny sorozaton.
115 kilómmal nem vagyok egy versenyző testalkat.Néhányszor voltam,de nem jellemző.Túl sokat költöttem ahoz a gépre,hogy valami bírka kiüsse alólam!De most vettem egy yzf 750r-t direkt pályázni.
A Jump stimmelt.
Megtaláltalak az iwiw-en Nem látok ringes(pályamotorozás)fotokat.Csak közúton használod az R1-et?
Köszi!
Szóval 2008-as ZX10R-re kellene valami frankó dob?
Megnézem mind a négynek (Yoshi, Akra, TwoBrothers, MIVV Suono) az árát!
ilyenre tudsz árat?Köszi!
Mindenképp Yoshi-t akarsz?
Sajnos a jelenlegi oldalunk már kicsit véres, úgyhogy néhány dolog nem működik rajta!
A Motorkiállítással egy időben debütál majd az új weboldalunk is, ami sokkal használhatóbb lesz!
Tekintve hogy másfél hét múlva kezdődik, szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha a Motorkiállításon odajönnél a standunkhoz, és ott minden indexet jól meg tudok mutogatni neked!
Danny! Mennyibe lenne egy ZX10 08-ra R55 slip on carbon véggel?