Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem tudtok szivatni a k6 v. k7-el, mert én tudom a legjobban h a YAMAHA a motor és az R1 a legszebb és leginkább mindenre felhasználhatóbb 1000-es, a k6 v. k7 ebből a szempontból a közelébe sem ér.
De idén nem ebből a szempontból veszek motort...
Na figyelj K6vagy7 vagy mittomén milyen csótány leendő tulaj okoska .
Nem azt mondtam, hogy ezeket sokan megfizetnék. Csupán annyit, hogy ha a hirdetésben szereplő 2m, akkor az enyém minimum mennyit ér. Dehogy adnám el. Viccelsz?
Amúgy meg szaladj a Suzukiba, mert elviszik előled a K7 et, és nem lesz mire gyűrűsféreg dobot raknod
Pontosan. A legszebb és legminőségibb csöveket mindig is akra gyártotta, a hangosabbakat meg a yoshi. Nekem a 600RR-hez volt RS5 Yoshi, hát mint mondjak az illesztések elég furán voltak megoldva, meg nem igazán passzolt. Nem szar a Yoshi, de nem Akra az biztos.
Egyetértek veled,éppen ezért választottam én is az akrát!Ráadásul a felhasznált anyagok sokkal minőségibbnek tünnek,mint a többin.A hegesztések hibátlanok,nincs sorja,és a carbon hibátlan!(elég sok csövet megnéztem mielőtt döntöttem,és láttam érdekes dolgokat)
ami extrát a motorodra költesz az csak téged tesz boldoggá, nem fogod tudni azok árát érvényesíteni.
ha eladod szted ezeket megfizeti vki?
Főleg.
Mellesleg pedig, a kipufogó, az Y, a féktárcsák, a fékcsövek, a plexi, a bukógomba, az emelőszem, a rendszámtartó, az indexek, a tankbetöltő, a lábtartó, az üléstakaró, a PC, is rátesz kicsit. (a teljesség igénye nélkül)
Más!Megalakult a Yamaha R-Series club!Megpróbáljuk összefogni az R1-R6 tulajdonosokat közös túrákra,pályanapokra,stb.A WWW.YAMAHANEMETH.HU oldalon lehet érdeklődni!
Kidolgozásban semmi nem veri az Akrát!
Nekem a full carbon Evolution volt fent és a leggyönyörűbb cső amit gyártanak az R1-hez. pont a farokidom végén, ugyanolyan szögben ér véget, stb... Lehet, h a yoshi, vagy a tbr jobban szól, de az akra a legszebb.
Az én régi motorom,tavaly adtam el!Kicsi a világ!
Sok matrica, hogy feldobja az árát....
Ha ez a gép ér két millát, akkor az enyém biztos ér 3 és felet.
Ha meg tudsz előzni, hajrá! Na jó ilyenben inkább nemfogadnék....
MilleRR!
Ezt a gépet vetted meg?

http://www.hasznaltauto.hu/185...
Igen a TRC közelíti meg szerintem is külsőleg az Akrát,de az új TRS is komoly! Egyébként a Youtube-n vannak komoly videók,beütöd a gyártót,és van hang,fékpad felvétel fulladásig!Vásárlás előtt érdemes megnézni!
Drbig!Jó választás volt,nagyon kemény lesz a hang,Ha esetleg majd együtt túrázunk,én mögötted nem megyek! Tényleg ízlések és pofonok,én is sokat agyaltam a Yoshi-Twb-Akra trio miatt,végül a minőség miatt választottam ezt(Na meg a WSB motorokon is ez a cső szól!Ha Hagának jó,jó nekem is! )A rendőrök tavaly kezdtek el molesztálni,még nem tudom marad-e ezen a helyen a rendszám.(Elvileg elvehetik a forgalmit,és gó a KPM vizsga)
Nyitvatartással is vigyázni kell, mert az sem az igazi....
Pohi már belinkelte, de itt a cím még egyszer: Gyöngyház u. 4. 1132, 17-20 óra közt vagyunk nyitva!
Csak vigyázz mert körbe vannak véve egyirányú uccákkal, nehogy kitallálj és akkor megint vissza kell menned vásárolni legalább egy térképet , de rádumálnak egyből egy gps-re...meg egy tartóra....
Szerintem ide.
Holnap mennék hozzátok!Leírnád a címeteket, hova menjek?
brit88-köszi
ha alsoörsi taliig kibirjatok akkor en is benevezek a hangversenybe ,is.
bar alternativa kepp ma belebotlottam 1 termignioniba ,es tavaly lattam halottam 1 bodist,nekem teccet
Várjál! Előbb kibelezem.... Amúgy mehet! Kíváncsi vagyok
A hangversenybe benevezek